انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 13-10-2014

(13-10-2014، 18:13)❤MARYAM80❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 13:09)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 13:04)❤MARYAM80❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چرا ارسالام رو یه عدد مونده بالا نمیره؟؟؟؟

به احتمال زیاد پست های شما تو گفت و گو آزاد بوده!!!

یا تو موضوع هایی که نظر دادید به گفت و گو آزاد منتقل شده

ببخشید یعنی تنهامشکلش اینه؟؟
شاید و یا دادن اسپم!

اگر در ارسال نظر بگیـد خوب بود -ممنون-مرسی-دمت گرم-شکلک خالی بگذاریـد اسپم حساب میـشه! که پاک میـشه

RE: سوالات متداول انجمن - ~ALONE GIRL~ - 13-10-2014

(13-10-2014، 18:23)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2014، 18:13)❤MARYAM80❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 13:09)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 13:04)❤MARYAM80❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید و یا دادن اسپم!

اگر در ارسال نظر بگیـد خوب بود -ممنون-مرسی-دمت گرم-شکلک خالی بگذاریـد اسپم حساب میـشه! که پاک میـشه
نه حذف نمیشه عددش ثابت مونده و بالا نمیره
نه حذف میشه نه هیچی

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 13-10-2014

(13-10-2014، 18:44)❤MARYAM80❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2014، 18:23)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید و یا دادن اسپم!

نه حذف میشه نه هیچی
بهتره  این مسئله رو در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تایپک  بگیـد تا رسیدگی کُنن

RE: سوالات متداول انجمن - ~ALONE GIRL~ - 13-10-2014

(13-10-2014، 18:58)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2014، 18:44)❤MARYAM80❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید و یا دادن اسپم!

نه حذف میشه نه هیچی
بهتره  این مسئله رو در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تایپک  بگیـد تا رسیدگی کُنن

ممنون

RE: سوالات متداول انجمن - آرامش - 15-10-2014

ببخشید من هر چی ارسال میکنم شمارش نمیشه الان ده تا ارسال کردم همون تعداد میمونه
لطفا رسیدگی کنیدcrying

RE: سوالات متداول انجمن - خخخخ - 15-10-2014

ببخشید واسه چی وقتی موضوع میزنم یکی به ارسالام اضافه میشهHuh

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 15-10-2014

(15-10-2014، 20:10)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا رسیدگی کنیدcrying
عزیزم احتمالا ارسال هاتون در بخش بحث و گفتگو در تاپیک هایی مثل نفر قبلی وبعدی بوده
که این تالار ارسال هاش محاسبه نمیشن

(15-10-2014، 20:15)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم پس چنتا باید اضافه بشه؟Big Grinیا اضافه نشه؟Big Grin

RE: سوالات متداول انجمن - خخخخ - 15-10-2014

(15-10-2014، 20:40)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 20:10)آرامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا رسیدگی کنیدcrying
عزیزم احتمالا ارسال هاتون در بخش بحث و گفتگو در تاپیک هایی مثل نفر قبلی وبعدی بوده
که این تالار ارسال هاش محاسبه نمیشن

(15-10-2014، 20:15)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم پس چنتا باید اضافه بشه؟Big Grinیا اضافه نشه؟Big Grin
پس این نگار چیز چی. میگفتDodgy

ینی وقتی موضوع میزنیم دوتا اضافه نمیشهHuhBig Grin

RE: سوالات متداول انجمن - melodi+ - 16-10-2014

خیر !

با هر موضوعی که ایجاد میکنید جز تو بخش بحث و گفتگو یه ارسال بهتون اضافه میشه ..

RE: سوالات متداول انجمن - τοxικ - 16-10-2014

انجمن گرافیک مثلا قرار بود راه بیوفته هااا Angel
دوستان عزیزWink