انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - مگان - 12-12-2014

چجوری بایدمطلب گذاشت؟؟
لازم به ذکرکه من باتلفن همراه عضوسایت هستم وسعی کردم مطلب بذارم ولی نفهمیدم چجوری

RE: سوالات متداول انجمن - ~Шоиďєгfůι G!яl~ - 13-12-2014

اول روی فلشخوری که اون بالا هست کلیک کن,بعد از اونجا روی انجمنی که موضوعت مرتبطه کلیک کن,اونجا نوشته ارسال مطلب جدید.روش ملیک کن و مطلبو بزار.سوالی داشتی بگو.

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 13-12-2014

(12-12-2014، 15:18)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری بایدمطلب گذاشت؟؟
لازم به ذکرکه من باتلفن همراه عضوسایت هستم وسعی کردم مطلب بذارم ولی نفهمیدم چجوری
نقل قول: روی فلشخوری که اون بالا هست کلیک کن,بعد از اونجا روی انجمنی که موضوعت مرتبطه کلیک کن,اونجا نوشته ارسال مطلب جدید.روش ملیک کن و مطلبو بزار.سوالی داشتی بگو.
کاربرگرامی اونجا یعنی کُجا؟!

کاربرایی که تازه عضو میشن زیاد اطلاعات از انجمن ندارن برا همین باید واضخ و کامل توضیح داد.

ـــــــــــــــــــــــ

دوست عزیز تو انجمن ها به مطلب تایپک میگن

با گوشی هم چندان اسون نیس تایپک گذاشتن

ابتدا به صفحی اصلی بریـد به قول دوستمون(ول روی فلشخوری که اون بالا هست کلیک کن,)

بعد به بخش مربوط به موضوع بریـد

معمولا مال کاربرا جای دکمه فرق داره 

روی سوالات متداول انجمن 209 کلیک کنین و عنوانو وارد کنین و مطلب (تایپک) خودتون رو ارسال کنین

RE: سوالات متداول انجمن - ~Шоиďєгfůι G!яl~ - 13-12-2014

دیگه انقدر میفهمه که اونجا ینی وقتی فلشخور کلیک میکنه رو میگمBlush

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 17-12-2014

بعضی از موضوع هایی ک همش عکسه و من میزارم بی  دلیل ویرایش میشه مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این موضوع  من نزدیک 15 تا عکس داشت و الان شده 5 تا درصورتی ک عکسا هیچ موردی نداشتن ک پاک شن :|

RE: سوالات متداول انجمن - Navisa. - 17-12-2014

(17-12-2014، 14:08)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی از موضوع هایی ک همش عکسه و من میزارم بی  دلیل ویرایش میشه مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این موضوع  من نزدیک 15 تا عکس داشت و الان شده 5 تا درصورتی ک عکسا هیچ موردی نداشتن ک پاک شن :|

لینک تصاویرتون بزرگ و پر حجمه
شاید به همین خاطره که اقا صابر ویرایششون کرده
تا بیش از اندازه انجمن سنگین نشه..

+همه عکسا شبیه به هم هستش فقط زوماش متفاوته
پس دلیل نداره از یک مدل عکس تعداد زیادی باشه

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 17-12-2014

(17-12-2014، 14:08)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من ویرایش کردم.
خوب اون عکس ها از نظر مرجعی که باید در نظر گرفت تا حدودی مشکل داشتند که ویرایش شدند.

با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 17-12-2014

(17-12-2014، 14:45) SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من ویرایش کردم.
خوب اون عکس ها از نظر مرجعی که باید در نظر گرفت تا حدودی مشکل داشتند که ویرایش شدند.

با سپاس.
میشه بگین مرجعشون چیه تا من با درنظر گرفتن اونا عکسامو بزارم؟

RE: سوالات متداول انجمن - سرباز خدا - 17-12-2014

سلام
چن وقته فونت نوشته های سایت خیلی ریز شده
برای سایتای دیگه که میرم این جوری نیس

نمیدونم چرا این جوری شده

چی کار کنم فونت مثل اول شه؟

RE: سوالات متداول انجمن - مگان - 18-12-2014

من رمزعبورموفراموش کردم؛بایدچیکارکنم