انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 18-12-2014

(18-12-2014، 17:07)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رمزعبورموفراموش کردم؛بایدچیکارکنم
به آقا صابر(مُدیـر ارشد) پیام بدیـد تا رمز عبورتونو (گذرواژه) رو بهتون بدن..

RE: سوالات متداول انجمن - مگان - 18-12-2014

ببخشیدتوپروفایل من زده تعدادکاربران معرفی کرده2نفردرصورتی که فقط یه نفرومعرفی کردم که هنوزعضونشده
الان چه اتفاقی افتاده ؟؟‏!‏

RE: سوالات متداول انجمن - Navisa. - 18-12-2014

(18-12-2014، 19:13)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدتوپروفایل من زده تعدادکاربران معرفی کرده2نفردرصورتی که فقط یه نفرومعرفی کردم که هنوزعضونشده
الان چه اتفاقی افتاده ؟؟‏!‏

ممکن خطای سرور باشه

RE: سوالات متداول انجمن - مگان - 18-12-2014

تووب دوتاستاره طلایی وجودداره
بزرگ تره روبرچه اساسی میدن؟

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 18-12-2014

(18-12-2014، 19:32) مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تووب دوتاستاره طلایی وجودداره
بزرگ تره روبرچه اساسی میدن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر پنج ستاره 1 ستاره بزرگ

RE: سوالات متداول انجمن - مگان - 19-12-2014

(18-12-2014، 17:38)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-12-2014، 17:07)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بایدپیام شخصی بدم یاعادی؟

RE: سوالات متداول انجمن - Navisa. - 19-12-2014

(19-12-2014، 11:23)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-12-2014، 17:38)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بایدپیام شخصی بدم یاعادی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/private.php?action=send&uid=2

RE: سوالات متداول انجمن - Meteorite - 21-12-2014

من سوال دارم :|

الان من بخوام در مورد تازه های تکنولوژی موضوع بزنم تو کدوم بخش بزنم؟ ._.

با تچکر :|

RE: سوالات متداول انجمن - ~ALONE GIRL~ - 21-12-2014

(21-12-2014، 15:30)~Smile~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اینجا (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرها ) .-.

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 21-12-2014

(21-12-2014، 15:36) ~ALONE GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-12-2014، 15:30)~Smile~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اینجا (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرها ) .-.
به نظرم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـــنجــآ  بهتره :|