انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Meteorite - 22-12-2014

(21-12-2014، 16:15)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-12-2014، 15:36) ~ALONE GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-12-2014، 15:30)~Smile~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سوال دارم :|

الان من بخوام در مورد تازه های تکنولوژی موضوع بزنم تو کدوم بخش بزنم؟ ._.

با تچکر :|
فک کنم اینجا (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرها ) .-.
به نظرم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـــنجــآ  بهتره :|
نمیشه یه انجمن برآش بزنن؟! :|
چون جاش واقعا خالیه ._.
:>

RE: سوالات متداول انجمن - ~ALONE GIRL~ - 22-12-2014

(22-12-2014، 14:08)~Smile~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-12-2014، 16:15)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-12-2014، 15:36) ~ALONE GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-12-2014، 15:30)~Smile~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اینجا (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرها ) .-.
به نظرم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون جاش واقعا خالیه ._.
|:

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 22-12-2014

(22-12-2014، 14:08) ~ALONE GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=2661195 dateline=1419167740][quote pid=2661145 dateline=1419165383]

خبرها ) .-.
[/quote]
چون جاش واقعا خالیه ._.
[/quote]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـــــنـــجآ  مطرح کن شاید قبول کردن یه دونه زدن

RE: سوالات متداول انجمن - Navisa. - 22-12-2014

(22-12-2014، 14:08)~Smile~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خبرها ) .-.
چون جاش واقعا خالیه ._.

به انجمن جدید نیاز نیس
شما یه تایپک در این رابطه ایجاد کنید
و هر روز اونو بروز رسانی کنید
اگه تایپک بازدید خوبی داشته باشه
مدیر بخش اون موضوع رو مهم میکنه..

+بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانستنیها و موضوعات علمی
از سایر بخش ها مناسب تره

RE: سوالات متداول انجمن - elena.r - 24-12-2014

سلام این انجمن صفحه چت باکس نداره؟اینجوری که نمیشه با اعضا اشنا شد

RE: سوالات متداول انجمن - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 24-12-2014

(24-12-2014، 19:46)elena.r نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این انجمن صفحه چت باکس نداره؟اینجوری که نمیشه با اعضا اشنا شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=198967

به دلیل حجم زیاد کاربرای انجمن در چت باکس این انجمن همچین امکانی نداره..
ولی گفتگوی ازاد که تو لینک بالا مشاهده میکنید یکی از راه های اشنایی با کاربرای سایت هست

RE: سوالات متد اول انجمن - negin kh - 28-12-2014

(16-05-2012، 20:11)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون اما چطور برم تو گروها

RE: سوالات متداول انجمن - AMIR REZA16 - 28-12-2014

چه جوری باید عکس آپلود کرد؟

RE: سوالات متداول انجمن - Navisa. - 28-12-2014

(28-12-2014، 18:35)AMIR REZA16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری باید عکس آپلود کرد؟

آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن

اپلودسنتر

RE: سوالات متداول انجمن - мoвιɴα т - 02-01-2015

سَلام 
ببخشیـد من یک سوال دارم !

برحسب چند ارسال چند ستاره داده میشه ؟