انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 07-05-2015

(07-05-2015، 18:53)Happy=girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

chrome

وژن جدید کروم رو دآنلود کنید ...

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 07-05-2015

(07-05-2015، 18:53)Happy=girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

chrome

وارد Setting بشید :

Site setting >> مطمئن بشید که JavaScript تیک خورده .. 

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 07-05-2015

(09-03-2012، 20:00)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق با شماست.کمی سخت گرفتم
بعضی هام شاید اطلاعاتشون خیلی بیش تره یا کم تره وخجالت می کشن که حرف بزنن یا کلا روشون نمیشهاما کساییم هستن که کلا انجمنو بعد ثبت نام فراموش کردن یا همین جوری ثبت نام کردن.توهمه انجمنا این افراد هستن.
اما بعضیا مدت آنلاینشون فقط چند ثانیه هست یعنی اصلا انجمن نمیان اونا چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعضی ها هستن که برای چیز دیگه ای ثبت نام کردن
مثلا برای بازی های سایت
خود من تا یک ماه بعد از اینکه عضو شدم اصلا به انجمن وارد نشده بودم

RE: سوالات متداول انجمن - eɴιɢмαтιc - 08-05-2015

وقتی میخوامـ موضوع بزنمـ .. یا پیامـ خصوصی بدمـ نمیتونمـ از ابزار بالا استفاده کنمـ !

چه کنمـ ؟؟! ..

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 08-05-2015

(08-05-2015، 11:06)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی میخوامـ موضوع بزنمـ .. یا پیامـ خصوصی بدمـ نمیتونمـ از ابزار بالا استفاده کنمـ !

چه کنمـ ؟؟! ..

ویرایش تنظیمات > گزینه های دیگر > چک کنید ببینید دومین گذینه تیک خورده یا نه

RE: سوالات متداول انجمن - an idiot - 08-05-2015

تــو موضوع زدن بعضی وقتــآ اصلا فونت متن درشت نمیشهـ !! حتی از قبلم ریزتر میشه و بزرگم نمیشهـ !

من چه کنم ؟

(08-05-2015، 14:04)FᗩR!Mᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تــو موضوع زدن بعضی وقتــآ اصلا فونت متن درشت نمیشهـ !! حتی از قبلم ریزتر میشه و بزرگم نمیشهـ !

من چه کنم ؟
روی دکمه حذف قآلب بندی کلیک کنید :-) 

این شکلیه :

سوالات متداول انجمن 226

بعدش فونت و رنگی ک میخوآید رو انتخآب کنید ..

(08-05-2015، 12:35)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 11:06)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه کنمـ ؟؟! ..

درست شد .. مرسی (:

(08-05-2015، 16:45)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 12:35)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه کنمـ ؟؟! ..

درست شد .. مرسی (:

بجآی گفتن ممنون ، مرسی و‌.. از دکمه سپآس استفآده کنید ...

(08-05-2015، 17:03)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 16:45)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه کنمـ ؟؟! ..

درست شد .. مرسی (:

بجآی گفتن ممنون ، مرسی و‌.. از دکمه سپآس استفآده کنید ...

نمیتونمـ سپاس بدمـ .. ینی این مشکل همـ دارمـ .. از وقتی پوسته انجمن رو به Default تغییر دادمـ .. نمیتونمـ سپاس بدمـ

خب این و چه کنمـ ؟