انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 08-05-2015

(08-05-2015، 17:14)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 17:03)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 16:45)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 12:35)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2015، 11:06)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی میخوامـ موضوع بزنمـ .. یا پیامـ خصوصی بدمـ نمیتونمـ از ابزار بالا استفاده کنمـ !

چه کنمـ ؟؟! ..

ویرایش تنظیمات > گزینه های دیگر > چک کنید ببینید دومین گذینه تیک خورده یا نه

درست شد .. مرسی (:

بجآی گفتن ممنون ، مرسی و‌.. از دکمه سپآس استفآده کنید ...

نمیتونمـ سپاس بدمـ .. ینی این مشکل همـ دارمـ .. از وقتی پوسته انجمن رو به Default تغییر دادمـ .. نمیتونمـ سپاس بدمـ

خب این و چه کنمـ ؟

به پآیین صفحه برید ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی گزینه کلیک کنید

سپس dt1 روانتخآب کنید ..

شآید بآ این قآلب درست شد ...

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 08-05-2015

قالب دیفالت مشکل داره

RE: سوالات متداول انجمن - STAR__GIRL~ - 11-05-2015

کاربرايي که اسماشون خط خوردس
تزئین!!یا از انجمن حذف شدن??

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 11-05-2015

(11-05-2015، 15:09)STAR__GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
کارههایی کردن ک خلاف قوانین انجمن بوده و مدیرای انجمن اون هارو محروم کردن..

RE: سوالات متداول انجمن - jaid - 11-05-2015

سلام من تا الان اخطار نداشتم سابقه ی 3 ساله دارم و تو موضوعاتم فقط گفتگوی آزاد گذاشتم می تونم نویسنده باشم تو گفتگو آزاد؟ممنون میشم اگه جواب بدید ویه  سوال
چطور میشه مدیر شد
باتشکر از شما 

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 11-05-2015

(11-05-2015، 20:21)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من تا الان اخطار نداشتم سابقه ی 3 ساله دارم و تو موضوعاتم فقط گفتگوی آزاد گذاشتم می تونم نویسنده باشم تو گفتگو آزاد؟ممنون میشم اگه جواب بدید ویه  سوال
چطور میشه مدیر شد
باتشکر از شما 

شمـآ اول از همهـ بآید تو بخش گفت و گو آزاد درخواست بدین تآ مدیرآ بررسی کنن و بعد اگه شرآیط لازم رو داشتید نویسنده میشید ._.

برآ مـُـدیر شدن هم اول باید نویسنده بِشید و اگهـ در دوران نویسندگیتون فعالیت خوبی داشته بآشید وقتی که بخش گفت و گو بهـ مدیر نیاز پیدا کرد مدیر آزمایشی میشید و بعد از چند وقت بآ صآبقه خوب مدیر ثآبت میشـد ..(:

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 11-05-2015

(11-05-2015، 20:21)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور میشه مدیر شد
باتشکر از شما 

چند مورد
گفت گوی ازاد فعلا نوینسده نمیگیره..
برای نوینسدگی حداقل ارسالتون 250 تا باس باش
موضوعاتتون باید با کیفیت باشع یعنی نوشته ب همراه عکس..
و تو بخش مورد نظرتون هم باید فعالیت مداوم داشته باشید
و بیشتر روزا انلاین باشید ک تو سال تحصیلی کمتر توجه میشه ..

RE: سوالات متداول انجمن - jaid - 12-05-2015

(11-05-2015، 20:35)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور میشه مدیر شد
باتشکر از شما 

چند مورد

بازم ممنون از راهنماییتون

RE: سوالات متداول انجمن - STAR__GIRL~ - 13-05-2015

(11-05-2015، 15:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2015، 15:09)STAR__GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر از راهنمایی تون:>

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 13-05-2015

(12-05-2015، 11:38)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2015، 20:35)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور میشه مدیر شد
باتشکر از شما 

چند مورد

بازم ممنون از راهنماییتون

(13-05-2015، 14:29)STAR__GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2015، 15:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر از راهنمایی تون:>