انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - an idiot - 21-05-2015

اهم ._.

برآی درخـوآست دوستــی آ .. اگه رد رو بزنیم مثل پذیرفتنش برآی طرف مقـآبل پیــام ارسـآل میشهـ ؟!

یـآ هیچ اتفـآقـی نمیفـتـهـ ؟

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 21-05-2015

(21-05-2015، 19:40)FᗩR!Mᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم ._.

برآی درخـوآست دوستــی آ .. اگه رد رو بزنیم مثل پذیرفتنش برآی طرف مقـآبل پیــام ارسـآل میشهـ ؟!

یـآ هیچ اتفـآقـی نمیفـتـهـ ؟

بله براشون پیام میره

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 21-05-2015

من اطلاع دقیق ندارم ولی فک نکنم چون من خودم دو س بار ب چند نفر درخواست دادم و قبول نکردن فک نکنم پیامی بره..
حالا این نظر من بود چون شیوا خانوم میگه میره پس برای اطمینان بیشتر از آقا صابر سوال کنید..

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 21-05-2015

رد کنی پیام نمیره ما کاملا تستش کردیم

RE: سوالات متداول انجمن - Mαяѕє - 22-05-2015

سری جـَدید ..

دآوطلبـآن نویسنـدگی کِـی بـررسی وانتخـآب میشَـن ..؟!!

RE: سوالات متداول انجمن - Ֆℋ£¥∂α - 23-05-2015

(21-05-2015، 20:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اطلاع دقیق ندارم ولی فک نکنم چون من خودم دو س بار ب چند نفر درخواست دادم و قبول نکردن فک نکنم پیامی بره..
حالا این نظر من بود چون شیوا خانوم میگه میره پس برای اطمینان بیشتر از آقا صابر سوال کنید..

من مطمئنم میره. چون کسانی که برای ما درخواست میفرستن برای ما پیام میاد به احتمال صد درصد درصد وقتی ما هم برای کسی درخواست میفرستیم پیام میره و علت اینکه قبول نکردن یا به فهرست دوستان / سیاهشان مراجعه نکردن. یا اینکه درخواست دوستی رو رد کردن.

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 23-05-2015

(22-05-2015، 10:46)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سری جـَدید ..

مرداد ماه

RE: سوالات متداول انجمن - Mαяѕє - 23-05-2015

(23-05-2015، 7:23)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2015، 10:46)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سری جـَدید ..

مرداد ماه

چـرآ اینقد دیـر بررسی میشهـ ..؟!

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 24-05-2015

(23-05-2015، 10:45)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2015، 7:23)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2015، 10:46)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سری جـَدید ..

مرداد ماه

چون فعلا تا مدت زیآدی نیآزی به نویسنده نیستش .. 

برآ دوره بعد اگه انجمنی نیآز به نویسنده دآشت از بین دآوطلبا انتخآب میشه .. (:

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 24-05-2015

(23-05-2015، 10:45)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سری جـَدید ..

مرداد ماه

تقریبا دوهفتس نویسنده های جدید اضافه شدن 

الان هم فصل امتحانات هست بعد بهتره به درساتون برسید 

یعد از اون یکی دوماه فرصت هست فعالیت کنید برای نویسندگی