انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 27-07-2015

(27-07-2015، 17:58)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:53)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:36)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 17:11)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میزان اخطار تا چند درصد باشه مدیر قبول می کنید؟

اخـطـار بـعـد یِ مُـدت تـمـومـ مـیـشـه ..

شُـمـآ بـایـد ارسـال کـافـی و اخـلاق خـوب داشـتـه بـاشـیـن تـا نـویـسـنـده شـیـن ..

چند تا موضوع و چند تا ارسال Huh

چند تا ارسال موضوع هم می خواد؟چند تا من 56 تا ارسال و 5،6 تا موضوع دارم. چند تا باید داشته باشم؟
به تعداد موضوع ربطی نداره، مطالب باید با کیفیت باشه
از 250 ارسال به بالا با داشتن 4 ستاره میتونید یکی از گزینه ها برای انتخاب نویسنده باشید.
فرقی نمی کنه موضوع یا ارسالمون تو کدوم انجمن ها باشه یا باید فقط تو انجمنی که می خواهیم نویسنده متخصصش باشیم ارسال و موضوع بنویسیم؟

250تا ارسال در کل و حداقل 8تا موضوع با بیش از 250بازدید در انجمن مورد نظر

RE: سوالات متداول انجمن - || Mιѕѕ α.η.т || - 27-07-2015

ما به تعداد ارسال زیاد توجه نمیکنیم !
از‌همه مهم تر اخلاق کاربر مهمه !
ولی حداقل باید ۲۵۰ ارسال داشته باشید !
قابل توجه کسانی ک میخواین نویسنده شن !
۲۵۰ ارسال بیشترش باید تایپک باشه !
تایپک های باکیفیت و پرمحتوا !
سعی کنید بیشتر در بخشای بی مدیر فعالیت کنید !
فعلا ما بیشتر برای این بخش ها نویسنده میگیریم ..
همچنین اینم بگم باید چند ماه از تاریخ عضویتتون گذشته باشه
و نباید اسپم بدید !

RE: سوالات متداول انجمن - طوطی82 - 27-07-2015

(27-07-2015، 19:39)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و نباید اسپم بدید !

من دو تا اخطار دارم رو نویسصنده شدنم تاثیر داره؟چند ماه باید از عضویتم بگذره آخه من پاییز و زمستون و بهار مدرسه میرم و کمتر می تونم تو انجمن باشم Undecided

RE: سوالات متداول انجمن - Tɪɢʜᴛ - 27-07-2015

(27-07-2015، 20:28)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 19:39)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و نباید اسپم بدید !

من دو تا اخطار دارم رو نویسصنده شدنم تاثیر داره؟چند ماه باید از عضویتم بگذره آخه من پاییز و زمستون و بهار مدرسه میرم و کمتر می تونم تو انجمن باشم Undecided

ایـنِ مُـطـالـعـه کُـن

کـامـل تـوضـیـح داده شُـده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37359

RE: سوالات متداول انجمن - طوطی82 - 28-07-2015

من با این اخطارام چیکار کنم؟ماه های تحصیلیم هم فقط دو روز در هفته اونم 5 شنبه ها و جمعه ها می تونم تو انجمن باشم یکی میگه یه سال طول می کشه تا این اخطارها بره اون جا هم که میگه نباید اخطار داشته باشی؟این اشکالی نداره که هفته ای دو روز تو انجمن باشم؟ cry2

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 28-07-2015

بله. اخطار شما سه ماه دیگه تموم میشه ولی اگر این رفتار از شما دیگه دیده نشه زود تر تموم میشه

سه مااااااااااه :N56:

زیاده سه ماه دیگه من روحمم از انجمن خبر نداره :306:

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 28-07-2015

(28-07-2015، 10:43)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه مااااااااااه :N56:

زیاده سه ماه دیگه من روحمم از انجمن خبر نداره :306:

درسته زیاد. اصلاح میشه

مشکلی نیست. من تاریخ رو اشتباه دیدم. دو هفته هست

چجوری تو موضوع هام عکس بزارم Huh

RE: سوالات متداول انجمن - •ДmịrHoSsiŋ• - 28-07-2015

(28-07-2015، 11:34)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری تو موضوع هام عکس بزارم Huh

به لينك زير مراجعه كنيد..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمــوزش گــُذآشــتن عـکس در اَنــجــُمــَن

اينم براي واضح تر شدن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/xrn_screen_shot_2015-07-28_at_01.20.32.png