انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 12-08-2015

کافیه لینک بالای صفحه رو کپی پیس کنی! ینی انقد سخته؟

RE: سوالات متداول انجمن - Medusa - 12-08-2015

سلام ، من یه سوال داشتم 

چطور خیلیا بدون اینکه قبلش نویسنده بشن مدیر شدن ..؟! :|

RE: سوالات متداول انجمن - ( lιεβ ) - 12-08-2015

(12-08-2015، 8:16)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، من یه سوال داشتم 

اونا قبلا مدیر بودن ُ به دلایلی هم نمیتونستن بیان که برکنار شدن .. الان که اومدن میخوان به تیم برگردن و این منصفانه نیست که دوباره از همون نویسندگی شروع کنن !

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 12-08-2015

خیلی ها نیستن دوم موردن ک اونم از مدیرای قدیمی انجمن بودن..
شرایطشون تکمیل بود.. 
درمورد نحوه مدیر شدن و نویسنده تیم بهترین تصمیم رو میگیره اونا پسپارین ب تیم،:/

RE: سوالات متداول انجمن - ❤ TAK PAR❤ - 12-08-2015

ی سوال:

چرا وقتی فرید و وانتون رو تگ میکنی باید رنگشون نارنجی تگ بشه ولی بنفش تگ میشه..یعنی در واقع باید رنگ گروه کاربری اصلیشونو بگیرند...

مانند نمونه

@SABER
@poorman
@f a r i d
@Wanton

خب اقای صابر و پورمن واقعا گروه کاربری اصلیشون ارشده

ولی فرید و وانتون که تگ میشن بجای اسم نارنجی اسمشون بنفشه

این یعنی گروه کاربری اصلی فرید و وانتون مدیر انجمن هست و به صورت نمایشی ناظم هستند ؟

(12-08-2015، 8:16)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، من یه سوال داشتم 

درود
اولن شما یک چیزی داری به نام بخش نویسندگان. شما باید به عنوان نویسنده حرفاتو اونجا بزنی
دومن این تاپیک سوالات متداول هست
سومن کسانی که قبلا در فلشخور مدیر بودن، دوباره مدیر میشن. خیلی ها هم نیستن. یکی منم و یکی شادی

(12-08-2015، 12:36)❤ TAK PAR❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی سوال:

چرا وقتی فرید و وانتون رو تگ میکنی باید رنگشون نارنجی تگ بشه ولی بنفش تگ میشه..یعنی در واقع باید رنگ گروه کاربری اصلیشونو بگیرند...

مانند نمونه

@SABER
@poorman
@f a r i d
@Wanton

این یعنی گروه کاربری اصلی فرید و وانتون مدیر انجمن هست و به صورت نمایشی ناظم هستند ؟
اولن این واقعا موضوع مهمیه از نظر شما؟
دومن فکر میکنم به این دلیل هست که ما گروه کاربری جدا نداریم و جزوی از مدیر های معمولی هستیم که دست رسی هامون و امکاناتمون بیشتر از اون ها هست.

RE: سوالات متداول انجمن - ❤ TAK PAR❤ - 12-08-2015

(12-08-2015، 12:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، من یه سوال داشتم 

درود
اولن شما یک چیزی داری به نام بخش نویسندگان. شما باید به عنوان نویسنده حرفاتو اونجا بزنی
دومن این تاپیک سوالات متداول هست
سومن کسانی که قبلا در فلشخور مدیر بودن، دوباره مدیر میشن. خیلی ها هم نیستن. یکی منم و یکی شادی

(12-08-2015، 12:36)❤ TAK PAR❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی سوال:

مانند نمونه

@SABER
@poorman
@f a r i d
@Wanton

اولن این واقعا موضوع مهمیه از نظر شما؟
دومن فکر میکنم به این دلیل هست که ما گروه کاربری جدا نداریم و جزوی از مدیر های معمولی هستیم که دست رسی هامون و امکاناتمون بیشتر از اون ها هست.

درسته..ولی ناظم باید جز گروه مدیر ارشد باشد..و حداقل گروه اصلیتونو ناظم بذاره اقا صابر

این نظر شماست. اگر قرار باشه اتفاقی در این زمینه بیوفته مدیریت تصمیم میگیره.

این تاپیکه سوالات متدوال هست!

RE: سوالات متداول انجمن - sober - 12-08-2015

سلام
توهین به کاربر از طرف کاربری(کاربر نه مدیر) دیگه عادیه؟
البته من هیچ سندی برای حرفم ندارم
ولی اون فرد من رو باحرفاشون واقعا اذیت می کنن
ومنم نمی تونم چیزی بهش بگم

فکر کنم خیلی عادیه crying

(12-08-2015، 13:33)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
توهین به کاربر از طرف کاربری(کاربر نه مدیر) دیگه عادیه؟
البته من هیچ سندی برای حرفم ندارم
ولی اون فرد من رو باحرفاشون واقعا اذیت می کنن
ومنم نمی تونم چیزی بهش بگم

فکر کنم خیلی عادیه crying

درود
این جور موضوعات به خوده کاربرا مربوطه تا وقتی که کار به توهیین در فضای عمومی انجمن کشیده نشده.