انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - دخی فوتبالی - 09-09-2015

خب کی درست میشه

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 09-09-2015

(09-09-2015، 17:47)دخی فوتبالی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کی درست میشه
معلوم نیست ..
برای اینکه مشکل کاملا حل بشه نیاز به زمان داره .
لطفا شکیبا باشید !

RE: سوالات متداول انجمن - love selena gomez - 09-09-2015

(23-08-2015، 20:55)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2015، 20:44)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی که روی اسم یکی از اعضای انجمن خط خورده یعنی افلاینه؟

نه .. محروم شده !

بعد این محرومیت موقتیه ایا؟

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 09-09-2015

(09-09-2015، 20:53)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2015، 20:55)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2015، 20:44)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی که روی اسم یکی از اعضای انجمن خط خورده یعنی افلاینه؟

نه .. محروم شده !

بعد این محرومیت موقتیه ایا؟

هم میتونه موقت باشه هم دائمی

RE: سوالات متداول انجمن - ابراهیم هادی - 10-09-2015

چرا موقع آپلود کردن موسیقی برای پروفایل mp3 پشتیبانی نمی شود؟ حتما تغییر فرمت نیاز است؟؟؟ توی سایت برای گذاشتن ویدیو آپارات آموزش داده شده اگر از جای دیگر بخواهیم ویدیوبگذاریم چطوریه؟؟؟ اگر توی موضوع بخواهیم موسیقی بگذاریم چطوریه؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 11-09-2015

(10-09-2015، 15:00)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا موقع آپلود کردن موسیقی برای پروفایل mp3 پشتیبانی نمی شود؟ حتما تغییر فرمت نیاز است؟؟؟ توی سایت برای گذاشتن ویدیو آپارات آموزش داده شده اگر از جای دیگر بخواهیم ویدیوبگذاریم چطوریه؟؟؟ اگر توی موضوع بخواهیم موسیقی بگذاریم چطوریه؟؟؟
مَن امتحان کردمـ mp3  پشتیبانی میشه شاید برای شما مُشکل دارهـ..  (:
تو سایت ویدیو های آپارات رو میشه گُذاشت ( ویدیو های آپارات پشتیبانی میشه)«
توی موضوع موسیقی؟ :|
دقیقا مَنظور شمارو نمیفهمم ولی اگه منظورتون اینه که وقتی تایپک بالا میـآد موسیقی شروع بشه نه نمیشه اون تو بعضی وِبلاگ هاست که اینکارو میکنن و اونم با یه نرم افزار هایی انجام داده میشه
+
یا اگه منظورتون اینه که لینک  یه موسیقی رو بزاریم تو موضوع این میشه باید لینک اون موسیقی رو کپی کنی و بزاری ولی حتما باید دانلود بشه من تا اونجایی که اطلاع دارمـ فقط گوگل کروم موسیقیُ پخش میکنه (اگه رو لینک دانلودش کلیک کنی) بشرطی که با هیچ نرم افزار دانلودگری مِث دانلود مَنِجر سِت نشده باشه (:

RE: سوالات متداول انجمن - oprah vinfrey - 14-09-2015

سلام یه سوال،
من عکس آپلود میکنم مثل مال امضام خیلی کوچیک میشه، برای هر عکسی، قبلا اینطور نبود، چیکار کنم؟؟؟؟

از همیت آپلود عکس که بالای صفحه هست استفاده میکنم و کپی تصویر بندانگشتی

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 14-09-2015

(14-09-2015، 16:38)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یه سوال،
من عکس آپلود میکنم مثل مال امضام خیلی کوچیک میشه، برای هر عکسی، قبلا اینطور نبود، چیکار کنم؟؟؟؟

از همیت آپلود عکس که بالای صفحه هست استفاده میکنم و کپی تصویر بندانگشتی

تصویر بند انگشتی پیش نمایش برای انجمنه 
"آدرس انجمن" رو کپی کنید تا کوچیک نشه 

RE: سوالات متداول انجمن - KING ERFAN ╬ - 16-09-2015

یه سوال شخصی داشتم. باید تو پ.خ بگم. اگه اشکال نداره

RE: سوالات متداول انجمن - Mn_TaTa - 22-09-2015

سلام من چطوری یه فیلمی رو اپلود کنم بزارم موضوع.لطفان یاد بدین.