انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - ηἔ∂Δ - 06-01-2016

(06-01-2016، 19:05)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری میتونم تاپیک بزنم هرکار میکنم نمیشه crying

درود کار بر گرامی

به انجمن تخصصی فلش خور خوش آمدید
امید وارم لحظاتی خوشی رو در فلش سپری کنید
این که گریه نداره
از این پس:
شما میتوانید برای گذاشتن موضوع یا همان تاپیک به انجمن مربوط به موضوعتون برید و در اون جا بالای صفحه قسمت ایجاد موضوع جدید موضوع بزنید 
اگه سوال دیگه ای بود درخدمتیم

باتشکرتیم مدیریت
:ag54:

RE: سوالات متداول انجمن - L²evi - 06-01-2016

(06-01-2016، 21:20)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2016، 19:05)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود کار بر گرامی

این که گریه نداره
از این پس:
شما میتوانید برای گذاشتن موضوع یا همان تاپیک به انجمن مربوط به موضوعتون برید و در اون جا بالای صفحه قسمت ایجاد موضوع جدید موضوع بزنید 

باتشکرتیم مدیریت

:\ مدیر بوده خودش 
فقط واس خنده گف
جاست فور فان=)

RE: سوالات متداول انجمن - ηἔ∂Δ - 06-01-2016

(06-01-2016، 22:17)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2016، 21:20)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود کار بر گرامی

این که گریه نداره
از این پس:

باتشکرتیم مدیریت

:\ مدیر بوده خودش 
فقط واس خنده گف
جاست فور فان=)
میدونم
 ثابت هم بوده
منم فقط واسه خنده بود 
همین=)

RE: سوالات متداول انجمن - Faust - 07-01-2016

عری ، عری .. پدررررر cry girl

اینطوری ↓

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s3.img7.ir/PCpAL.jpg

گل ها تقدیم به تو رنگ پریده ! 18

RE: سوالات متداول انجمن - saarraaa - 09-01-2016

سل |:

من ✘sArA✘ م

منُ Hک کردن ..

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Wanton
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
SABER

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 09-01-2016

هک ؟ خخخ

صابر بیا نام کاربریو این بش بده وگرنه سوء استفاده ازش زیاد میشه:/

RE: سوالات متداول انجمن - # αпGεʟ - 09-01-2016

(09-01-2016، 13:06)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هک ؟ خخخ

صابر بیا نام کاربریو این بش بده وگرنه سوء استفاده ازش زیاد میشه:/
مشکلش حل شد

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 10-01-2016

درود

ی شخصی منو تو ی مطلبی تگ میکنه و من بعد از مدتی نام کاربریمو تغییر میدم ایا اون تگی ک انجام شده ب نام کاربری جدید تغییر میکنه؟ یا اون تگ با همون نام کاربری قبلی میمونه و از حالت لینک خارج میشه؟

RE: سوالات متداول انجمن - Wanton - 10-01-2016

(10-01-2016، 16:29)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

ی شخصی منو تو ی مطلبی تگ میکنه و من بعد از مدتی نام کاربریمو تغییر میدم ایا اون تگی ک انجام شده ب نام کاربری جدید تغییر میکنه؟ یا اون تگ با همون نام کاربری قبلی میمونه و از حالت لینک خارج میشه؟

سلام .
تگ با همون نام کاربری قبلی می مونه ..

RE: سوالات متداول انجمن - شکوفه سیب - 10-01-2016

من می خوام یه موضوع بزارم اما نمی دونم باید چی کار کنم مثلا تصاویری که می خوام بزارم را باید از کدوم قسمت وارد کنم لطفا یکم راهنماییم کنید .
با تشکر
cong