انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 13-02-2016

و این ک کار مدیرا زیاده ممکنه اشتباه پیش بیاد

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 13-02-2016

دوستان دقت کنید این تایپیک مربوط ب پرسش درمورد انجمن و طرز کار با اونه .. الان چندوقته خیلی از سوالاتون جاشون تو پیشنهادات و انتقاداته .. مثلا همین بحث الانتون تو انتقادات باید باشه .. دقت کنید کجا بحثتونو مطرح میکنید !

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 13-02-2016

(13-02-2016، 20:57)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد بودن کار دلیل بر بی توجهی به قانون نیست 
و به نظر من شما نمیتونید ادعا کنید چون کارتون زیاده انجام دادن یه کار اشتباه عیبی نداره 
 خب پلیسام سرشون شلوغه ولی تاحالا دیدی پلیسی کسیو که دزدی کنه تشویق بکنه ؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - tyjtfhdhr - 13-02-2016

(13-02-2016، 21:03)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2016، 20:57)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و به نظر من شما نمیتونید ادعا کنید چون کارتون زیاده انجام دادن یه کار اشتباه عیبی نداره 

زیاد جدی گرفتید موضوع رو بزارین این موضوع رو اینطور حل کنم:
ب شما و من و حتی مدیر کل انجمن هیچ ربطی نداره ک کی چ پستی رو لایک میکنه ب نظر شما اگه این پست اسپم بوده گزارش کنید
در ضمن اطلاع دارین ک این پست رو اون مدیر لایک کرده یا نه؟ 
میخواید این مدیر رو دو هفته تعلیق ارسآل کنیم تا تنبیه شن بدون اجازه پست کسی رو لایک نکنن؟ 
اینقد موضوعات کوچیک و جدی نکنید! 

(13-02-2016، 21:12)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2016، 21:03)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد جدی گرفتید موضوع رو بزارین این موضوع رو اینطور حل کنم:
ب شما و من و حتی مدیر کل انجمن هیچ ربطی نداره ک کی چ پستی رو لایک میکنه ب نظر شما اگه این پست اسپم بوده گزارش کنید
در ضمن اطلاع دارین ک این پست رو اون مدیر لایک کرده یا نه؟ 
میخواید این مدیر رو دو هفته تعلیق ارسآل کنیم تا تنبیه شن بدون اجازه پست کسی رو لایک نکنن؟ 
اینقد موضوعات کوچیک و جدی نکنید! 

من اینجور انتظاری ندارم 
حتی نمیگم چرا لایک کرده 
چون گفتن این حرف که چرا لایک کرده واقعا مسخرس 
میگم چرا این ارسالو حذف یا گزارش نکرده 
چون حذف یا گزارش کردن یک ارسال وظیفه یه مدیره 
نیست؟؟؟
همین 

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 13-02-2016

دورد..

13790
ببین:

حرفتون در 2 صورت درسته:

1.اون ارسال در بخش ورزشی باشه.
2.اون درسال در بخش خبرها باشه.
چون اون مدیره این دو بخش هست.

و+شاید اون مدیر از اون شکلک خوشش اومده باشه لایک کردع..و....
ویا امکان دارع ارشال گزارش شده باشه و مدیران ثابت اون بخش خیلی وقته انجمن نیومده باشن و اون ارسال رو ندیده باشن(تو ورژن 1.8 انجمن ارسال گزارش شده هر بخش به مدیر همون بخش نمایش میده) یا امکان دارع اون بخش مدیر آزمایشی داشته باشه و مویر ازمایشی اون اسپم رو ندیده(مدیرازمایشی ارسال های گزارش شده رو نمیتونه ببینه).

(13-02-2016، 21:28)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دورد..

13790
ببین:

حرفتون در 2 صورت درسته:

ویا امکان دارع ارشال گزارش شده باشه و مدیران ثابت اون بخش خیلی وقته انجمن نیومده باشن و اون ارسال رو ندیده باشن(تو ورژن 1.8 انجمن ارسال گزارش شده هر بخش به مدیر همون بخش نمایش میده) یا امکان دارع اون بخش مدیر آزمایشی داشته باشه و مویر ازمایشی اون اسپم رو ندیده(مدیرازمایشی ارسال های گزارش شده رو نمیتونه ببینه).

حرف شما درست 
و منم دیگه حوصله ادامه دادن این بحثو ندارم 
ولی 
اگه گزارش شده باشه وقتی من گزارش رو بزنم 
نمیاد این ارسال قبلا گزارش شده است 
و اگه اشتباه نکنم انتخاب علت گزارش هم نمیاد 
خب وقتی من گزارشو زدم این نیومد 
به خاطر همین میگم 

(13-02-2016، 21:35)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2016، 21:28)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دورد..

13790
ببین:

حرفتون در 2 صورت درسته:

حرف شما درست 
ولی 
به خاطر همین میگم 

باز دو دلیل دارع:
چون ایمان و صابر به همه بخشا دسترسی دارن و همه ارسالا بهشون نمایش دادع میشه و اذیتشون میکنه امکان دارع موقع رسیدگی به ارسالها این یکی از دستشون در رفته باشه.

+دنبال حاشیه نرید.(این موضوعاتو به مدیر ناظم یا یکی از مدیران ثابت گزارش بدید از طریق پ.خ).

+چون این بحثی ک شما میکنید کاملا بی دلیل و دلیل قانع کننده ای ندارید!

شب خوش

(13-02-2016، 21:42)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2016، 21:35)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دورد..

13790
ببین:

حرفتون در 2 صورت درسته:

حرف شما درست 
ولی 
به خاطر همین میگم 

باز دو دلیل دارع:
چون ایمان و صابر به همه بخشا دسترسی دارن و همه ارسالا بهشون نمایش دادع میشه و اذیتشون میکنه امکان دارع موقع رسیدگی به ارسالها این یکی از دستشون در رفته باشه.

+دنبال حاشیه نرید.(این موضوعاتو به مدیر ناظم یا یکی از مویران ثابت گزارش بدید از طریق پ.خ).

+چون این بحثی ک شما میکنید کاملا بی دلیل و دلیل قانع کننده ای ندارید!

شب خوش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=196417
این لینکش 
خودت برو ببین 
یکی ؟؟؟
کل ارسالاش اسپمه

و بگم بهتر بود من پاسخشونو بدم تا قانع شن.

+الان این ازسالو میکنم تا این کاربر باز حاشیه پرا کنی نکنه بگع کاربر پاسخ دادع :/

از اینجا معلوم بوده ک مدیر اشتباه نکرده لایک کردع چون تا اونجایی ک این مطلب رو خونده همه رو لایک کردع

به مدیران زیر لینکو بدید:

مدیر انجمن: Wanton، Mason، melodi+، Δ.н.ο.υ.я.Δ، ✘Nina✘