انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Faust - 15-03-2016

(15-03-2016، 22:04)MISS_ZSP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.من تازه واردم همین امروز عضو شدم ولی تعریف انجمنتونو از دوستم شنیدم
سوالم اینه که چرا نمیتونم پیامارو جواب بدم؟

سلام .

خوش اومدی دوسته من !

شما باید برای ارسال پ.خ 21 یا 10 ارسال داشته باشید ..

در موضوعات مختلف انجمن نظر بدید تا ارسال هاتون به مقدارلازم برسه .

این موضوع رو نیز برای اشنایی بیشتر با انجمن مطالعه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=142403

RE: سوالات متداول انجمن - MISS_ZSP - 15-03-2016

(15-03-2016، 22:26)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2016، 22:04)MISS_ZSP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.من تازه واردم همین امروز عضو شدم ولی تعریف انجمنتونو از دوستم شنیدم
سوالم اینه که چرا نمیتونم پیامارو جواب بدم؟

سلام .

خوش اومدی دوسته من !

شما باید رای ارسال پ.خ 21 یا 10 ارسال داشته باشید ..

در موضوعات مختلف انجمن نظر بدید تا ارسال هاتون به مقدارم لازم برسه .

این موضوع رو نیز برای اشنایی بیشتر با انجمن مطالعه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=142403

اوکی ممنون

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 16-03-2016

(15-03-2016، 22:39)MISS_ZSP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی ممنون

اسپم هم ندین ! ارسالی ک شامل { مرسی ممنون خوب بود بازم بزار و .. }
اسپم محسوب میشه و ممکنه اخطار بگیرین
برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید !

RE: سوالات متداول انجمن - mr.destiny - 20-03-2016

چرا به این پرسپولیس زلزله اخطاری چیزی نمیدین 
والا مخ منو که خورد 
یه چیزایی تو پیشهادات میگه که خیلی وقته تو انجمن هس 

RE: سوالات متداول انجمن - Dead Silence - 20-03-2016

واسه چیزهایی که تو پیشنهادات یا تو انتقادات مطرح میشه اخطار نمے دن ! 
 شاید ایشون اطلاع ندارن که تو انجمن اون چیزهایی که میگید بوده ! 
واسه اینطور مسائل هم بیشتر باید اعصاب مدیران خرد بشه ! که نمیشه ..  مدیران با صبوری کامل پاسخ کاربران رو میدن .. شما میتونید واسه جلوگیری از این که اعصابتون خرد میشه پیجو ببندید :|

RE: سوالات متداول انجمن - *maria* - 22-03-2016

سلام....میتونیم عکس هارو بدون لینک بذاریم؟؟
ینی مستقیما خود عکس رو بذاریم Undecided

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 22-03-2016

(22-03-2016، 11:39)*maria* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نشه
لینک مستقیم برای انجمن و کپی کنید !

(22-03-2016، 12:39)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-03-2016، 11:39)*maria* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نشه

اخه من رو هر عکسی ک میزنم فقط میتونم لینک لوکیشنشو کپی کنمم....چطوری لینک خود عکسو پیدا کنمم؟ Undecided Confused Confused

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 22-03-2016

ببخشیدا از مای کد زیر استفاده کنید:

کد:
[img/]محل قرار گرفتن ادرس عکس[img]

و باز ببخشید مدیرا کار این بنده گیر بوده..
(22-03-2016، 12:46)*maria* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-03-2016، 12:39)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نشه

اخه من رو هر عکسی ک میزنم فقط میتونم لینک لوکیشنشو کپی کنمم....چطوری لینک خود عکسو پیدا کنمم؟ Undecided Confused Confused
سر عکس کلیک راست برای پیدا کردن آدرس عکس:

تو بعضی مرورگر ها نوشته copy image url و تو بعضی مرور گرها نوشتهcopy image location

هر کدوم اومد بزن اینطوری لینک عکس رو کپی کردی بعد بیا تو ادیتور همین جایی ک نظارتتو توش مینویسی و پایین ارسال میزنی خب بالاش یه عکس تصویر هست با یه + سبز اونو بزن لینک تصویر رو پیست کن.. اینطوری عکس به صورت مستقیم قرار میگیره.

(22-03-2016، 12:50)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدا از مای کد زیر استفاده کنید:

کد:
[img/]محل قرار گرفتن ادرس عکس[img]

و باز ببخشید مدیرا کار این بنده گیر بوده..

(22-03-2016، 12:46)*maria* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نشه

اخه من رو هر عکسی ک میزنم فقط میتونم لینک لوکیشنشو کپی کنمم....چطوری لینک خود عکسو پیدا کنمم؟ Undecided  Confused  Confused
سر عکس کلیک راست برای پیدا کردن آدرس عکس:

تو بعضی مرورگر ها نوشته copy image url و تو بعضی مرور گرها نوشتهcopy image location

هر کدوم اومد بزن اینطوری لینک عکس رو کپی کردی بعد بیا تو ادیتور همین جایی ک نظارتتو توش مینویسی و پایین ارسال میزنی خب بالاش یه عکس تصویر هست با یه + سبز اونو بزن لینک تصویر رو پیست کن.. اینطوری عکس به صورت مستقیم قرار میگیره.

خب واسه من لینک لوکیشنه...اما کپی ک میکنم و میذارم علاوه بر عکس سایتم رو هم نشون میده Dodgy Dodgy