انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - †cυяɪøυs† - 01-08-2018

سلام.یه سوال.
چرا به درخواست های تغییر نام کاربری رسیدگی نمیشه؟

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 04-08-2018

(01-08-2018، 14:02)l♥Ve نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.یه سوال.

سلام
آقا صابر طی زمان های معین به درخواست ها رسیدگی میکنن و اگه نکنن قطعا سرشون شلوغ بوده که جبران میکنن 

(19-07-2017، 21:49)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض پوزش، به دلیل شلوغی کارهای انجمن، از این پس تغییر نام کاربری در اولین روز های آغازین ماه های زوج انجام می گیرد.

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 04-08-2018

(01-08-2018، 14:02)l♥Ve نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.یه سوال.
سلام.
دوشنبه انجام می شه.

با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - ραтяιcια - 06-08-2018

سلام من یک اکانت داشتم که رمزشو فراموش کردم ایمیلم هم تقریبا یادم نیس میشه کاری کرد؟؟؟؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 25-08-2018

انجمن رو نمیتونم بدون فیلتر شکن باز کنم.
مشکل از چیه؟
اگه از سرعت اینترنتمه که فیلتر شکن کندترش میکنه
تا دیروز میومدم الان نمیشه.

درست شد.

RE: سوالات متداول انجمن - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 25-08-2018

من دیشب تو انجمن فعالیت کردم و جواب تمام پیام خصوصی هامو دادم و من 5117 تا بازدید داشتم.
امروز که اومدم دیدم زده تعداد بازدیدها 5106 تمام فعالیت هایی که کردم حساب نشده و نوشته شما 20 تا پیام خصوصی نخوانده دارید در صورتی که من دیشب جواب دادم بهشون /:
حدود یک ساعت پیش هم انجمن نمیومد....درست میشه؟

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 25-08-2018

(25-08-2018، 11:33)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب تو انجمن فعالیت کردم و جواب تمام پیام خصوصی هامو دادم و من 5117 تا بازدید داشتم.
امروز که اومدم دیدم زده تعداد بازدیدها 5106 تمام فعالیت هایی که کردم حساب نشده و  نوشته شما 20 تا پیام خصوصی نخوانده دارید در صورتی که من دیشب جواب دادم بهشون /:
حدود یک ساعت پیش هم انجمن نمیومد....درست میشه؟
با سلام.
بله دیشب یک مشکلی بوجود اومد که با عرض پوزش تغییرات به چند ساعت قبل برگشت.

با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - Amir Mohammad18 - 04-09-2018

ببخشید من تازه اومدم چرا نمیتونم به کسی پیام خصوصی بدم؟؟ هی میگه ۲۰ تا پیام ارسال شده باید داشته باشی

RE: سوالات متداول انجمن - Pooneh 83 - 07-01-2019

سلام من یک اکانت داشتم که رمزشو فراموش کردم ایمیلم هم تقریبا یادم نیس میشه کاری کرد؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - ÆMÆշЇÑζ - 07-01-2019

(07-01-2019، 18:21)Pooneh 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من یک اکانت داشتم که رمزشو فراموش کردم ایمیلم هم تقریبا یادم نیس میشه کاری کرد؟؟
درود
فعالیت کنید 20 تا کامنت به غیر از گفت و گو ازاد بزارید تا بتونید پ.خ بدید
بعد به مدیرارشد پیام بدید جهت برسی