انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-01-2020

با سلام

خیلی متاسفم زیادی سوال میپرسم عمو @SABER

از طرفی دیگر این سوالات اسپم نیستن چون من میخوام از همه چیز سر در بیارم و بدونم چه کار هایی باید تو انجمن انجام داد و چه کار هایی رو نباید انجام داد این سوالات رو میپرسم

عذرخواهی و معذرت بابات گرفتن وقت مدیران Undecided

خب حالا سوالاتم

همون طور که پ.خ دادم

من میتونم نویسنده انجمن گفتگو و بحث آزاد باشم؟

اگه آره خودم بیو رو به نویسنده متخصص انجمن ورزشی و گفتگوی آزاد تغییر بدم یا خودتون زحمتش رو میکشین؟

دوم اینکه در چه صورتی فردی از نویسنده متخصص بودن منع میشه؟

با سپاس Undecided

RE: سوالات متداول انجمن - Fake Girl - 17-01-2020

(15-01-2020، 0:10)Fake Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت ایجاد موضوع قبلا برای تغییر سایز تصویر زمانی که روش کلیک میکردیم میتونستیم ریسایز کنیم
ولی الان فقط از قسمت لینک دانلود میشه طول و عرض رو دستی وارد کرد
چرا؟
@SABER

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 17-01-2020

(17-01-2020، 22:25)Fake Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2020، 0:10)Fake Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت ایجاد موضوع قبلا برای تغییر سایز تصویر زمانی که روش کلیک میکردیم میتونستیم ریسایز کنیم
چرا؟
سلام.
ببخشید یادم رفت پاسخ بدم.
قبلا منظورتون کی است؟
چون چند ساله که همین ویرایشگر فعلی است و تغییری نکرده.

با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - Fake Girl - 17-01-2020

(17-01-2020، 22:59)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2020، 22:25)Fake Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟
سلام.
قبلا منظورتون کی است؟

با سپاس.
خواهش میکنم
مثلا 6 سال قبل شاید زود تر
تغییری درش ایجاد نکردین؟
چون دیگه نمیتونم ریسایز رو دستی انجام بدم و حتما باید عدد وارد کنم.
مثلا تو این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکـــس قبلا تو اون قسمتایی که مشخص کردم یه قسمتی داشت که با درگ کردن میتونستم ریسایز کنم ولی همونطور که میبینین الان نیست.

RE: سوالات متداول انجمن - SABER - 17-01-2020

(17-01-2020، 23:08)Fake Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2020، 22:59)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟
سلام.
قبلا منظورتون کی است؟

با سپاس.
خواهش میکنم
مثلا 6 سال قبل شاید زود تر
تغییری درش ایجاد نکردین؟
چون دیگه نمیتونم ریسایز رو دستی انجام بدم و حتما باید عدد وارد کنم.
مثلا تو این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکـــس قبلا تو اون قسمتایی که مشخص کردم یه قسمتی داشت که با درگ کردن میتونستم ریسایز کنم ولی همونطور که میبینین الان نیست.
منظورم همین بودش که خیلی سال پیش چنین قابلیتی بود.
و بعد اپدیت هایی که شد ویرایشگر متن جدید چنین قابلیتی نداره.

ولی خوب همون طور که می دونید می تونید روی عکس راست کلیک کنید(یا در موبایل انگشت را نگه دارید) و روی copy image address کلیک کنید تا آدرس عکس رو بدست بیارید و دوباره بوسیله ویرایشگر وارد کنید.

با سپاس.

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 18-01-2020

(16-01-2020، 21:19)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

من میتونم نویسنده انجمن گفتگو و بحث آزاد باشم؟

اگه آره خودم بیو رو به نویسنده متخصص انجمن ورزشی و گفتگوی آزاد تغییر بدم یا خودتون زحمتش رو میکشین؟

دوم اینکه در چه صورتی فردی از نویسنده متخصص بودن منع میشه؟

با سپاس Undecided

سلام.
بله میشه، باید توی اون بخش هم فعالیت کنین و بعدش بازم درخواست بدین تا توی انجمنی که درخواست دادین نویسنده بشید.(با تغییر بیو انجمنی که توش نویسنده هستی عوض نمیشه)
منم دقیقا همین سوالو از اقا صابر پرسیده بودم و ایشون گفتن"فعالیت نکردن به مدت طولانی". (منم عدد دقیق نمیدونم)
دیدم اقا صابر حال پاسخ نداره گفتم من جواب بدم زیاد معطل نشید

RE: سوالات متداول انجمن - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 29-01-2020

با سلام یه سوال خدمت @SABER دارم اونم اینه که آیا میشه دیگران را برای دیدن تاپیک خود تگ کرد؟

@محمّد

RE: سوالات متداول انجمن - Amir-77 - 30-01-2020

سلام
گفته ده تا نظر بدید تا بتونین پیام خصوصی ارسال کنید ولی من بیشتر از ده تا کامنت گذاشتم چرا بازم نمیشه؟؟
اگه میشه بهم جواب بدید

RE: سوالات متداول انجمن - *Aɴѕel* - 30-01-2020

(30-01-2020، 10:26)Amir-77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
گفته ده تا نظر بدید تا بتونین پیام خصوصی ارسال کنید ولی من بیشتر از ده تا کامنت گذاشتم چرا بازم نمیشه؟؟
اگه میشه بهم جواب بدید
سلام 10 تا تو ارسال نداری 6 تا هست
به 4 تا ارسال دیگه نیاز داری

RE: سوالات متداول انجمن - م‍حمّد - 30-01-2020

(30-01-2020، 10:26)Amir-77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اگه میشه بهم جواب بدید

پست هایی که توی انجمن بحث و گفتگو، کلیپ‌های دیدنی و عاشقانه فرستاده میشه روی تعداد ارسال ها تاثیری نداره