انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 23-01-2021

(23-01-2021، 14:50)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:05)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرایط کاربر حرفه ای شدن چیه؟.-.!

کسانی که کاربر حرفه ای شدن قبلا فعالیت کردن و مدیرانی بودن که بازنشسته شدن!
با تشکر

این هست ولی شرایط اصلیش
ایناست:
حدود 1 سال توی انجمن عضو باشی
ارسالات بالای 500
موضوعات بالای 200
سپاس هال بالای 500
شرایط اصلیش اینه

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 27-01-2021

چطوری میشه گیف برای اواتار گذاشت؟

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 27-01-2021

(27-01-2021، 12:20)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس گیف رو بزارید خود به خود قرار میگیره!

RE: سوالات متداول انجمن - Prometheus - 29-01-2021

سلام!

تو گ.ا وقتی میره صفحه بعدی...برامن باز نمیشه..حتما باید پیام بدم تا باز بشه
@"صباnafas" هم این مشکلو داره

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 30-01-2021

(29-01-2021، 17:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

من هم این مشکلو دارم

(27-01-2021، 12:47)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2021، 12:20)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الآن این اواتاری که گذاشتم گیفه ولی هیچ حرکتی نداره

RE: سوالات متداول انجمن - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 30-01-2021

@"ctrl+w"
عذر میخوام،اگر لینک آیدی اینستاگرام برای فالو گرفتن در موضوع های یک کاربر قرار بگیره مشکلی داره؟

(30-01-2021، 10:03)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ctrl+w"
عذر میخوام،اگر لینک آیدی اینستاگرام  برای فالو گرفتن در موضوع های یک کاربر قرار بگیره مشکلی داره؟
ببخشید فوضولی میکنم اما در قوانین و سوالات متد اول خوندم
اگر به طور تبلیغ و تبلیغات باشه اره مشکلی هست که باید به طور دائم یا مدت دار محروم بشه
ولی وقتی به طور معرفی کردن باشه نه مشکلی نیست(:

(23-01-2016، 18:48)Δ.н.ο.υ.я.Δ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2016، 18:40)〇ᗰᓮᗪ ᙅᖇ7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

من یک مدت کوتاه تبلیغ کانال تلگرام خودم رو گذاشتم در امضا خودم و از اهورا(مدیرثابت) پرسیدم گفت مشکلی نداره و خودش برام اومدم لینک رو درست گذاشت امضام

اینجا منظور چه جور تبلیغیه؟

تبلیغ یه انجمن دیگه یا ی سایت خاص برخلاف قوانینه
تلگرام و انواع شبکه های اجتماعی یه مسئله عامه ..
موردی نداره به هر حال ..

در مورد سوالتون

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 30-01-2021

(30-01-2021، 9:26)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2021، 17:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

من هم این مشکلو دارم

(27-01-2021، 12:47)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از سایت online-convert استفاده کن برای تبدیل به گیف !

(30-01-2021، 10:03)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ctrl+w"
عذر میخوام،اگر لینک آیدی اینستاگرام  برای فالو گرفتن در موضوع های یک کاربر قرار بگیره مشکلی داره؟

بستگی داره ، اگه سو استفاده فرم نباشه مشکلی نداره !
قرار‌نیست تو هر پست ای دی اینستا شما باشه

(30-01-2021، 12:23)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2021، 9:26)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم این مشکلو دارم

از سایت online-convert استفاده کن برای تبدیل به گیف !
ببینید کلا این فایل من گیف هست نیازی نیست به گیف تبدیل کنم