انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Brayant - 07-02-2021

(07-02-2021، 12:21)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 12:20)Brayant نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بله کاملا قبول دارم که اشتباه کردم ولی خب از عمد نبودی و نمیدونستم خلاف قوانینه ؛
لطفا اگه امکانش هست اکانت اصلیم رو برگردونین ؛ اون سپاس ها رو هم خودم پاک میکنم

اینو محروم میکنم میکنم .اونو محرومیتش رو برمیدارم .
بسیار عالی ؛ ممنونم

RE: سوالات متداول انجمن - ραтяιcια - 07-02-2021

موتور mybb
چیه؟پیام خصوصی اومده از طرفش....
نفهمیدم چی بود

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:16)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موتور mybb
نفهمیدم چی بود
وقتی در موضوعی مشترکید یا موضوعاتی دیگه و چیزایی دیگه از طرف این سیستم یه پیغام خصوصی بهتون ارسال میشه زیاد درگیرش نشید چون زیاد چیزه مهمی نیس
خودم هم چندی پیش داشتم نگران نباشید

RE: سوالات متداول انجمن - girl of chaos - 21-02-2021

سلام من نمیتونم بازی کنم میزنه adobe flash player is no  longer supported ولی من ادوبی رو نصب دارم و این که بالای سایت هم میخوام دسترسی بدم به  ادوبی تو دسترسی ها گزینه ی فلش برام نمیاد که بهش دسترسی بدم باید چیکار کنم ؟ چه تو کروم چه تو موزیلا تو هر دو همینه

RE: سوالات متداول انجمن - امیر‌حسین - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:09)girl of chaos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من نمیتونم بازی کنم میزنه adobe flash player is no  longer supported ولی من ادوبی رو نصب دارم و این که بالای سایت هم میخوام دسترسی بدم به  ادوبی تو دسترسی ها گزینه ی فلش برام نمیاد که بهش دسترسی بدم باید چیکار کنم ؟ چه تو کروم چه تو موزیلا تو هر دو همینه

نسخه فعلی ادوبی فلش پلیر رو حذف کنید ، سپس اخرین نسخه ادوبی فلش پلیر مرورگر رو دانلود و نصب کنید.

RE: سوالات متداول انجمن - LUGAN - 21-02-2021

سلام.چجوری میشه یه تایپیک رو حذف کرد؟

RE: سوالات متداول انجمن - _sehun_ - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:33)աօռɖɛʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه تاپیک هارو حذف کرد
فقط مدیرا میتونن بندازنش تو زباله دان موضوع ها

RE: سوالات متداول انجمن - *VENUS* - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:33)աօռɖɛʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. شما موضوعی که میخوایین حذف کنید رو گزارش کنید
مدیرای اون بخش بعد از دیدن گزارش شما ، حذفش میکنن

RE: سوالات متداول انجمن - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 22-02-2021

(07-02-2021، 14:24)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:16)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موتور mybb
نفهمیدم چی بود
وقتی در موضوعی مشترکید یا موضوعاتی دیگه و چیزایی دیگه از طرف این سیستم یه پیغام خصوصی بهتون ارسال میشه زیاد درگیرش نشید چون زیاد چیزه مهمی نیس
میتونین از تو تنظیمات یا هنگام ارسال غیرفعالش کنین (:

RE: سوالات متداول انجمن - BIG-DARK - 22-02-2021

(22-02-2021، 19:47)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:24)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونین از تو تنظیمات یا هنگام ارسال غیرفعالش کنین (:

یا راحت تر تو موضوع مورد نظر قسمت پایینی سمت راست زده لغو اشتراک اونو بزن