انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: خواهش میکنم این پستو بخون به کمکت نیاز دارم - B I N A M - 18-02-2013

(18-02-2013، 11:58)sarina joojoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایا کاربران سایت هم میتونند داخل سایت بازی انلاین قرار بدن؟
چطوری میتونن؟؟
لطفا جواب بدید
می شود.
باید لینک بازی را کپی کنید و در افزودن لینک قرار دهید.

RE: سوالات متداول انجمن - a_l_i - 19-02-2013

چرا از نام کاربریم خارج نمیشه !!!
اقای مدیر شما هم امتحان کنید،،ببینید مشکل از انجمن یا از سیستم من؟؟؟؟؟؟؟؟
وارد هم نمیشه الان با گوشی امدم!!!!
ممنون

RE: ایا کاربران هم میتونند داخل سایت بازی انلاین قرار بدن؟ - ~SoLTaN~ - 21-02-2013

(18-02-2013، 12:43)علی جوکر1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه فقط مدیر ارشد و ناظم میتونن بازی بذارن بقیه کاربرا میتونن تو قسمت ساخت ویرایش و Hک بازی ها قرار بدن تا کاربرا دانلود کنن

RE: سوالات متداول انجمن - ~SoLTaN~ - 21-02-2013

(19-02-2013، 19:23)a_l_i نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا از نام کاربریم خارج نمیشه !!!
اقای مدیر شما هم امتحان کنید،،ببینید مشکل از انجمن یا از سیستم من؟؟؟؟؟؟؟؟
وارد هم نمیشه الان با گوشی امدم!!!!
ممنون
یک مشکل فنی پیش اومده که " فعلا " حل شد .

RE: ایا کاربران هم میتونند داخل سایت بازی انلاین قرار بدن؟ - SABER - 22-02-2013

در موضوع بازی فلش پیشنهادی برای قرار گیری در سایت
بازی معرفی کنید.

برای یافتن موضوع مورد نظر از جستجوی بالای انجمن استفاده کنید.

RE: سوالات متداول انجمن - پرنوش3 - 24-02-2013

چند روز پیش من اومدم اینجا نمیتونستمم وارد شم به عنوان مهمان رفتم به مطلبم سر بزنم دیدم یه نفری برداشته به اختیار خودش مطلبم رو ادامه داده مطلبی که این همه براش زحمت کشیده بودم ! باز تلاش کردم بیام تو نشد حالا اصل مطلب یکی نه میتونه وارد شه ,نه میتونه خبر بده به مدیر انجمن دور از جونتون چه خاکی باید بریزه روسرش؟

RE: سوالات متداول انجمن - گل بهار جون - 24-02-2013

چطوری میتونم پیام خصوصی بدم؟
آخه هرچی میزنم ارسال میگه نا موفقه نیاز به 20 ارسال دارید! منظور از 20 چیه؟

RE: سوالات متداول انجمن - ~SoLTaN~ - 27-02-2013

(24-02-2013، 10:31)پرنوش3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند روز پیش من اومدم اینجا نمیتونستمم وارد شم به عنوان مهمان رفتم به مطلبم سر بزنم دیدم یه نفری برداشته به اختیار خودش مطلبم رو ادامه داده مطلبی که این همه براش زحمت کشیده بودم ! باز تلاش کردم بیام تو نشد حالا اصل مطلب یکی نه میتونه وارد شه ,نه میتونه خبر بده به مدیر انجمن دور از جونتون چه خاکی باید بریزه روسرش؟
مشکل موضوع رو بهتره خودتون با اون فرد حل کنید .

مشکل ورود و خروج هم که حل شده !

(24-02-2013، 14:43)گل بهار جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری میتونم پیام خصوصی بدم؟
آخه هرچی میزنم ارسال میگه نا موفقه نیاز به 20 ارسال دارید! منظور از 20 چیه؟

20 ارسال باید داشته باشید تا بتوانید از پیام خصوصی استفاده کنید .

RE: سوالات متداول انجمن - غم سنگين - 27-02-2013

سلام من ميخوام ادامه داستان دوباره عشق رو بخونم بايد چيكار كنمRolleyes

سوال کاربری - gamander - 27-02-2013

بعضی از کار بران باوجود ثبت نام باید مهمان وارد بازی ها شوند علت بخصوصی دارد ؟.. باتشکر