انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - MANDI 1 - 16-07-2013

سلام چرا اینجا اینجوری شده بعداز یه هفته اومدم همه ی پیام خصوصیام پاک شده همه ی موضوع هایی که ارسال کرده بودم پاک شده خوب اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟اینهمه براشون زحمت کشیده بودم !!!!!!!!!!!!پروفایلمو کلی درست کرده بودم اواتارمو عوض کرده بودم بیوگرافیمو کامل نوشته بودم تو لست دوستانم اسم دوستام بود ولی الان دیگه نیست لطفا درستش کنین خواهش نمیدونم یه کاری بکنین AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngrycryingcryingcryingcryingcrying

RE: سوالات متداول انجمن - ∆ MeRzaD ∆ - 16-07-2013

(16-07-2013، 18:37)MANDI 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چرا اینجا اینجوری شده بعداز یه هفته اومدم همه ی پیام خصوصیام پاک شده همه ی موضوع هایی که ارسال کرده بودم پاک شده خوب اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟اینهمه براشون زحمت کشیده بودم !!!!!!!!!!!!پروفایلمو کلی درست کرده بودم اواتارمو عوض کرده بودم بیوگرافیمو کامل نوشته بودم تو لست دوستانم اسم دوستام بود ولی الان دیگه نیست لطفا درستش کنین خواهش نمیدونم یه کاری بکنین AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngrycryingcryingcryingcryingcrying

نمیشه درستش کردSadمال منم همینطوری شدSad

RE: سوالات متداول انجمن - MANDI 1 - 16-07-2013

(16-07-2013، 18:43)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2013، 18:37)MANDI 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه درستش کردSadمال منم همینطوری شدSad

cryingcryingcryingcryingcryingcryingای بابا یعنی باید دوباره از اول شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
ممنون که گفتی

RE: سوالات متداول انجمن - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 16-07-2013

بله باید از اول شروع کردShyShyShyShyShyShyShy

RE: سوالات متداول انجمن - ∆ MeRzaD ∆ - 17-07-2013

من امروز صبح 392 ارسال داشتم اما الان 332 چرا ؟اینجا خیلی داره بد میشه
لطفا مدیرا جواب بدنcrying

چرا هیشکی جواب نمیده؟AngryAngry

RE: سوالات متداول انجمن - mohsenniceboy - 17-07-2013

(17-07-2013، 10:48)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز صبح 392 ارسال داشتم اما الان 332 چرا ؟اینجا خیلی داره بد میشه
لطفا مدیرا جواب بدنcrying

چرا هیشکی جواب نمیده؟AngryAngry

آخه بعضی از ارسالهارو مدیرای بخش مربوطه حذف میکنن .
اگه اسپم باشه .

RE: سوالات متداول انجمن - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 17-07-2013

سلام من نمیتونم موضوع جدید ارسال کنم ....کمک میخوام

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 17-07-2013

من میخوام نویسنده ی متخصص شم

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 17-07-2013

نقل قول: سلام من نمیتونم موضوع جدید ارسال کنم ....کمک میخوام
درود
نمی دونم مشکل شما از کجاست چون تعلیق ارسال هم نیستید.

نقل قول: من میخوام نویسنده ی متخصص شم
در تاپیک درخواست برای نویسنده شدن در بخش مورد نظر پست درخواست بدهید.

RE: سوالات متداول انجمن - مهدی8 - 17-07-2013

چگونه مینوانم پ.خ امو فعال کنم