انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - KᏙ¥றᏙƝ - 31-08-2013

چجوری میشه مدیرناظم شد

RE: سوالات متداول انجمن - Aiden Pearce - 31-08-2013

میشه بگید من چجوری فیلم بذارم

RE: سوالات متداول انجمن - ∆ MeRzaD ∆ - 31-08-2013

نقل قول: چجوری میشه مدیرناظم شد
مدیر ناطم از بین مدیرای فعال انتخاب میشه....
نقل قول: میشه بگید من چجوری فیلم بذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=9274

RE: سوالات متداول انجمن - sasan1 - 31-08-2013

داشتن این سایت چه نفعی برای صاحابش داره؟ به چه درد میخوره؟
میتونست ی چت روم بزنه برای دور هم بودن مردم.

بعدشم. مدیران نمیدونید حرف نزنید. مدیر کل میتونه از منترل پنل مدیر هر اسمی رو حذف کنه.

RE: سوالات متداول انجمن - ss.mu - 31-08-2013

(31-08-2013، 12:35)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدشم. مدیران نمیدونید حرف نزنید. مدیر کل میتونه از منترل پنل مدیر هر اسمی رو حذف کنه.
نفعش پوله 
سرگرمی پر کردن وقت
چت روم هم که یه جوره هایی داره
من خط اخر حرفتو نفهمیدم

RE: سوالات متداول انجمن - sasan1 - 31-08-2013

مدیر میتونه از کنترل پنل مدیر هر اسمی رو از انجمن حذف کنه. ولی اینا میگن نمیشه. گشادن دیگه

(31-08-2013، 13:00)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر میتونه از کنترل پنل مدیر هر اسمی رو از انجمن حذف کنه. ولی اینا میگن نمیشه. گشادن دیگه
خب اون رو هم که من می دونم
این که سوال نیست

RE: سوالات متداول انجمن - rromina - 31-08-2013

باسلام ايميل من را هك كردن ايا اگر رمز را عوض كنم براي ايميلم پيام مياد كه رمز شما عوض شده ورمز شما.........اين مي باشد

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 31-08-2013

(31-08-2013، 12:41)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 12:35)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفعش پوله 
سرگرمی پر کردن وقت
من خط اخر حرفتو نفهمیدم

میشه بپرسم چه جوری برای مدیر ها پول زایی میکنه

(31-08-2013، 13:12)rromina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام ايميل من را هك كردن ايا اگر رمز را عوض كنم براي ايميلم پيام مياد كه رمز شما عوض شده ورمز شما.........اين مي باشد
خب ایمیلتان رو عوض کنید

(31-08-2013، 13:14)PLEY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 12:41)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفعش پوله 
سرگرمی پر کردن وقت
من خط اخر حرفتو نفهمیدم

میشه بپرسم چه جوری برای مدیر ها پول زایی میکنه
با تبلیغ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موبر دائمی سان دپیل این پایینه صفحه است

سوالات متداول انجمن 95  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 95
سوالات متداول انجمن 95   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 95
این ها بالای صفحه
سوالات متداول انجمن 95
این یکی هم هست یکی هم سمت چپ پایین هست 

فهمیدید؟