انجمن های تخصصی  فلش خور
اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر (/showthread.php?tid=4575)

صفحه‌ها: 1 2

اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - ღeternal Loveღ - 28-02-2012

همانطور که مطلع هستید فیلم ( جدایی نادر از سیمین ) نامزد دریافت بهترین فیلم خارجی غیر انگلیسی زبان شده بود و خوشبختانه آقای اصغر فرهادي توانست همراه با جایزه اسکار به خانه بازگردید ، در این مطلب تصاویری از لحظه دریافت جایزه توسط آقای فرهادی و بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین که در بزرگترین و باشکوه ترین جشن سینمایی جهان حضور داشته اند را برای شما اماده کرده ایم که تقدیم حضورتان می گردد.

در تصاویری که مشاهده میفرمایید آقای اصغر فرهادی به همراه ، ليلا حاتمي و پيمان معادي همراه با محمود كلاري و سارينا فرهادي دختر كارگردان حضور دارند.

اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر 1

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - mohamad66 - 28-02-2012

مبارکه برای این موضوع خوبت بهت یه اعتبار دارم

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - فریبا - 01-03-2012

سلام سپاس سپاس سپاس و هزاران تبریک وسپاس به خاطر این موفقیت بزرگ خیلی خوشحالم و افتخار میکنم که یک ایرانی هستم اگر دیگران واسشون اهمیتی نداره که ما توی دنیا مطرح شدیم ولی واسه ما مردم ایران مهمه.آقای فرهادی عزیز و لیلا حاتمی نازنین واقعا خسته نباشین دستتونو میبوسم.Heart

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - ♥ Sky Princess♥ - 01-03-2012

اصلا از این موضوع خوشحال نیستمConfusedConfusedConfused

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - *mahya* - 12-03-2012

ایول دم لیلا حاتمی گرم حداقل این یکی دیگه عقده ای بازی در نیاورد...

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - Mahdi m.g - 14-03-2012

متاسفانه از اصغر فرهادی در خانه توسط مقام های دولتی استقبال چندانی نشدUndecidedUndecidedSadSadولی خدایی ایول بهشHeartBlush

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - Armina - 14-03-2012

ممنون موضوع خوبی بودBig Grin

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - ps3000 - 14-03-2012

مباركش باشهSleepy
ايشاا... بازهم اسكار بگيرهAngel

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - Mahdi m.g - 14-03-2012

ایشاا...بازم فیلم های ایرانی اسکار بگیرن اینو یادت رفت 008

RE: اصغر فرهادی، پیمان معادی و لیلا حاتمی در مراسم اسکار 2012 +تصاویر - Ayria - 12-08-2012

واقعا افتخار آمیزه ارزو میکنم همیشه این افتخارات نصیب ایران بشه و توصیه میکنم حتما فیلمش رو اگه ندیدید ببینید فیلم خیلی خوبی هستTongue