انجمن های تخصصی  فلش خور
جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه بود ؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه بود ؟؟ (/showthread.php?tid=480)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه بود ؟؟ - ROOZBEH - 01-10-2011

لطفا نظر بدین

دوستون دارمHeartHeartBlush
من جالب تری ن اتفاقی برام افتاد این بود

5ساله بود دختر عمه هایم برای کمک کردن به مادرم برای روزه به خانه مان امده بودن من داشتم بازی میکردم که شیطون گولم زد ومن ویک کاسه برداشتم وبه بالا ی پله های پشت بام بالا رفتم وقتی رسیدم کاسه افتاد روی پله یک دونه به اخری من برای گرفتش روی پلهی اخری میرم و خم میشم تا کاسه رو بردارم یک دفعه مثل توپ قل می خورم میام پایین

خدا بهم رحم کرد

باور کنین این اتفاق برام افتادهRolleyes
من جالب تری ن اتفاقی برام افتاد این بود

5ساله بود دختر عمه هایم برای کمک کردن به مادرم برای روزه به خانه مان امده بودن من داشتم بازی میکردم که شیطون گولم زد ومن ویک کاسه برداشتم وبه بالا ی پله های پشت بام بالا رفتم وقتی رسیدم کاسه افتاد روی پله یک دونه به اخری من برای گرفتش روی پلهی اخری میرم و خم میشم تا کاسه رو بردارم یک دفعه مثل توپ قل می خورم میام پایین

خدا بهم رحم کرد

باور کنین این اتفاق برام افتادهRolleyes

RE: جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه اتاقی بود؟ - جک تایلر - 15-12-2011

اتفاق جالب من اینه حتما بخونید

من الان خونه دارم

چند ماه پیش من کنار فر یه چیزی گذاشته بودم بعد خدمتکارمون اومد فرو روشن کرد خونه آتیش گرفت ازبدبختی بابام دید که دارم کنار فر یه چیزی میزارم وقتی آتش نشانااومده بودن خونه کاملا سوخته بود از خوش شانسیم نمیدونم چی شد که بابام برام یه خونه یه3میلیاردی خرید من خیلی تعجب کردم چون باعث اون اتفاق من بودم و بابام منو دیده بود من خیلی خوش شانسم

RE: جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه اتاقی بود؟ - ~SoLTaN~ - 15-12-2011

الان برف میادا Smile

RE: جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه اتاقی بود؟ - FARID.SHOMPET - 15-12-2011

خونه ۳ میلیاردی؟؟؟ این روز ها ادم ها چقدر خالی بند شدن ها!!!!
مرد حسابی توی شمال تهران که بالاترین قیمت خونه موجود در ایران اون جا هست، خونه در طبقات معمولی برج متری ۳ تا ۵ ملیون هست.
اخه خالی بندی هم حدی داره. کنار فر ګذاشته بودی بعد اتیش ګرفت؟؟؟ فر که در داره ، اصلا دوره فر ګرم نمیشه. چه برسه به بیرون فر.
اون چیزی که ګذاشتی مو هم اګه می بود اتیش نمی ګرفت.

اگه باور نمیکنید دقیقا مثل همین اتفاق قبلا برام افتاده بود

یه روز مامانم ماشینشو به من داد تا باهاش یه جایی برم از بدبختی زدم وسط خونه ی خالم که بابامم اونجا بود ولی دوباره از خوش شانسیم بابام برام دومین ماشینمو خرید دلیل اینکه با ماشینه مامانم رفتم این بود که ماشینم تعمیر گاه بود

الان سقف انجمن ترک خورد !!
فرییییییییییییییییید سرتو بپا Smile

(15-12-2011، 19:02)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خونه ۳ میلیاردی؟؟؟ این روز ها ادم ها چقدر خالی بند شدن ها!!!!
مرد حسابی توی شمال تهران که بالاترین قیمت خونه موجود در ایران اون جا هست، خونه در طبقات معمولی برج متری ۳ تا ۵ ملیون هست.
اخه خالی بندی هم حدی داره. کنار فر ګذاشته بودی بعد اتیش ګرفت؟؟؟ فر که در داره ، اصلا دوره فر ګرم نمیشه. چه برسه به بیرون فر.
اون چیزی که ګذاشتی مو هم اګه می بود اتیش نمی ګرفت.

هه هه هه دقیقا برای تعطیلات رفته بودیم امریکا

تازه من مواد منفجره گذاشته بودم داغ شد آتیش گرفت

وای نگو دیگه ترکیدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه اتاقی بود؟ - FARID.SHOMPET - 15-12-2011

راستش من باور نمی کنم!!!Undecided

RE: جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه اتاقی بود؟ - سیمین - 16-12-2011

مگه میشه؟؟؟