انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 25-08-2013

(25-08-2013، 19:32)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید چطوری اینطوری نقل میگیری؟

جدا جدا روی اون گزینه ی نقل قول میزنم. دور نوشته خط می کشم و روی گزینه ی نقل قول میزنم.

نقل قول: همگی سلام ! ! ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 272 ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 272

سلام سلامBig Grin (یاد یه آهنگی افتادم که این جوری بود)

درود بر تو شومپت کتکله ی بزرگ

بَه رهبر گروه شومپتا چطوره؟ Big Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 25-08-2013

سلام هنی نوه ام

مرسی فرید این یه موعضل موظل موعزل چمیدونم شده بوذ برام خخخخخخخخخ

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 25-08-2013

(25-08-2013، 19:35)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام هنی نوه ام

مرسی فرید این یه موعضل موظل موعزل چمیدونم شده بوذ برام خخخخخخخخخ

مامان بزرگیَم ^_^

چطوری؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - black devil - 25-08-2013

خدافـــــــــــــــــــس =)))))))))))

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 25-08-2013

نقل قول: فرید منم امیرحسن کامیاب منو بستیدن

فامیل دور!؟ چرا بستنت!؟ چی کار کردی!؟ بذا بررسی کنم .

نقل قول: اواتار من خوشگله ینی؟؟

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 272

عوق!!
من از دخترایی که خال کوبی زیاد دارن خوشم نمیادAngel یه چیز خوشجل بذار

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - bi kas - 25-08-2013

هه .. این بی چیزم اینجاس که .. !

آره .. مقابل دخترا پسر شجاع .. به ما و نمونه های ما که میرسه

راش کج میشه و صلح و دوستی دوس داره .. !

هی هی هی .. گودزیلا خوبی ؟!

ما رفتیم .. آهای .. بی چیز .. روباه بی ریخت ..

اصلاح کن خودتو .. یکم کمتر گنده چیزی کن باشه ؟!

اکنونم مانند عقده ایا محروم کن یا تعلیق ..

تا حقیقت آشکار نشه .. آره دیگه .. کارتون پنهان کردن حقیقته ..

بآی .. !

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 25-08-2013

نقل قول: بَه رهبر گروه شومپتا چطوره؟ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 272
خوفهBig Grin

نازنین چه زود به زود میری هی!؟ چیه؟! شوهرت می پیچه بهت!؟Dodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - 2000amir - 25-08-2013

(25-08-2013، 19:37)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید منم امیرحسن کامیاب منو بستیدن

فامیل دور!؟ چرا بستنت!؟ چی کار کردی!؟ بذا بررسی کنم .

نقل قول: اواتار من خوشگله ینی؟؟

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 272

عوق!!
من از دخترایی که خال کوبی زیاد دارن خوشم نمیادAngel یه چیز خوشجل بذار
میگن برای استفاده از الفاظ رکیک روحمم خبر نداره به خدا

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 25-08-2013

مامان بزرگیَم ^_^

چطوری؟

خوبم گلم تو چطوری؟

فرید نشد یبار قشنگ بگو چکار کنم؟

(25-08-2013، 19:39)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بَه رهبر گروه شومپتا چطوره؟ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 272
خوفهBig Grin

نازنین چه زود به زود میری هی!؟ چیه؟! شوهرت می پیچه بهت!؟Dodgy

خو خداروشکر Big Grin

منم خوبم یه وقت نپرسیا Big Grin