انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ss.mu - 24-08-2013

(24-08-2013، 18:10)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:07)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:06)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:05)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام4xv

سلامHeart
دوماد شدي؟؟Big Grin
نه جواب ندادcrying
یه پا در میونی کن
اگه قبول کرد بگو یه پیام به من به عنوان بله بده

اميد وارم مث بقيه که عقدشون دادم شما هم خوشبخت شينBig GrinHeart
ايشالا فردا بهش مي گمWinkHeart
امید وارم 
حالا اسمش چیه این تازه عروس؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

(24-08-2013، 18:07)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:06)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:05)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام4xv

سلامHeart
دوماد شدي؟؟Big Grin
نه جواب ندادcrying
یه پا در میونی کن

صبور باش بچه ببینم چی میگه

Allegroمن زبانم خوبه چی میخوای؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - *ROSE* - 24-08-2013

سلام4xv

سلامHeart
دوماد شدي؟؟Big Grin
نه جواب ندادcrying
یه پا در میونی کن

بمیرم الهیcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - βΑllεяiηΑ♡ - 24-08-2013

(24-08-2013، 18:11)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:10)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام4xv

سلامHeart
دوماد شدي؟؟Big Grin
نه جواب ندادcrying
یه پا در میونی کن

اميد وارم مث بقيه که عقدشون دادم شما هم خوشبخت شينBig GrinHeart
ايشالا فردا بهش مي گمWinkHeart
امید وارم 
حالا اسمش چیه این تازه عروس؟
دختر خواهر منBig Grin
از شيوا بپرس
اسم اون چي بودAngel

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mᴏsᴇs - 24-08-2013

2chw2chw2chw2chwخواهشا اسپم ندید2chw2chw2chw2chw

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - mfire44 - 24-08-2013

واای من جا موندم.

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

(24-08-2013، 18:09)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 18:07)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا الـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ج بده جوونه مردم منتظره

فرید دارم هنی رو شوور میدم داری باجناق دار میشی خخخخخخخخخخ

زهرمار Dodgy

مرض Dodgy

منظورم الی بود هنی جونم

(24-08-2013، 18:10)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فریدم یا بهتر بگم. فری!! یا همون روباه صحرا یا همون سرور شومپتا! همین و بس
بابا بررگ و بابا و دومادی و باجناق مردن!

بدرودDodgy بدم میاد از این چرت و پرت ها بهم میگید.

فرید شومپت من که بت نگفتم چیزی خب بیا
سلطانه شومپتا قهر کردcryingcryingcrying

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - βΑllεяiηΑ♡ - 24-08-2013

(24-08-2013، 18:10)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فریدم یا بهتر بگم. فری!! یا همون روباه صحرا یا همون سرور شومپتا! همین و بس
بابا بررگ و بابا و دومادی و باجناق مردن!

بدرودDodgy بدم میاد از این چرت و پرت ها بهم میگید.

HeartHeartBig Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Hamidreza jefri HHH - 24-08-2013

سرعت ندارم 

اینم واسه اونایی که از ما بدشون میاد 

اگه اخلاقم بده 
اگه باهام حال نمیکین 
اگه عقایدم مثه تو نیس 
اگه زیره پاهام قلتو له کردم
اگه یه عصبیه خیابونیه ولگردم ...

به خودم مربوطه

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - black devil - 24-08-2013

(24-08-2013، 18:06)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyیکی به ما بگه شومپت ینی چی؟؟؟؟DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

به زبآن سآده :

شومپت = فرید!

فرید = شومپت!