انجمن های تخصصی  فلش خور
معرفی کتاب نبرد من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: تحصیلات دانش آموزی و دانشجویی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- موضوع: معرفی کتاب نبرد من (/showthread.php?tid=5848)

صفحه‌ها: 1 2

معرفی کتاب نبرد من - 1939 - 30-03-2012

معرفی کتاب نبرد من 1

اگر میخواهید نازی نباشید نبرد من بخوانید(از خودم چون تجربشو داشتم)
به هر حال این کتاب نبرد من

چند لحظه صبر کنید.....
نکات جالبی در مورد این کتاب
کتاب نبرد من به قلم آدلف هیتلر یکی از معروف ترین کتاب ها دنیا می باشد کتابی که در زندان نوشته شد و حاوی نکات بسیار مهمی در امر حکومت و اقتصاد و سیاست آینده نازی ها است
این کتاب از آن جهت بسیار مورد توجه است که نوع جدیدی از حکومت سیاسی و اقتصادی و.....

در هند تمام دانشجویان اقتصاد این کتاب را دارند تا ببیند چطور اقتصاد ویران آلمان به یکباره به چنان قدرتی رسید

در ترکیه در سال 2003 پرفروش ترین کتاب ترکیه شد

در ایران چاپ 21 هم رد کرده و کتاب با ویرایش های جدید ارائه می شود و بسیار هم مورد توجه است

نکته خیلی جالب ترش که من اضافه میکنم اینه که شما را از نازیسم برمیگرداندBig Grin

RE: دانلود کتاب نبرد من - ☭Nicola☭ - 30-03-2012

این کتاب تاریخ به نفع هیتلره وبی طرفانه نیست.

RE: دانلود کتاب نبرد من - 1939 - 30-03-2012

بذار نازیها بخوننش نصفشون از نازیسم برمیگردن

RE: دانلود کتاب نبرد من - در جستجوی حقیقت - 03-04-2012

البته يكي از علل بد به نظر آمدن نبرد من اين است كه در طول تاريخ بخش هايي از اين كتاب توسط صهيونيست ها حذف شده به طوري كه بدون آن جملات ، اين كتاب به شدت مغرضانه به نظر مي رسد

مثلا فرض كنيم من مي گويم : من از آن پرنده اي كه پشت سر فلاني ايستاده متنفرم(خب منظور من آن پرنده است شايد از صداي آن پرنده بدم مي آيد)
حال اگر بخشي از اين جمله حذف شود: من از آن كه پشت سر فلاني ايستاده متنفرم
خب وقتي كتاب ترجمه مي شود:من از كسي كه از فلاني پيروي كند متنفرم!!!!
نتيجه اين مي شود كه خواننده تصور مي كند من با فلاني مشكل شخصي دارم پس از تمامي كساني كه از انديشه هاي او پيروي مي كنند تنفر عميقي دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: دانلود کتاب نبرد من - ☭Nicola☭ - 03-04-2012

این چیزی که جناب در جست وجوی حقیقت گفتند فرضیه ای آزمایش نشده است تاوقتی تحقیق کامل در این مورد نشو نمی توان انقدر اطمینان

حاصل کرد واینکه لحن تمام کتاب مطابق لحن معمول وهمیشگی هیتلر است وتا اونجایی که ثابت شده تماما بالحن او,مکاتبات او ونامه های او

وصحبت او و... وتوسط او نسخه حال حاضر وجود دارد ونسخه اصلی که هیتلر با دست خود در زندان نوشته دقیقا با این مطابقت دارد وصهیونیست

ها وعمال آنهادیگر در نسخه اصلی نمی توانستند تغییری ایجاد کنند چون کاملا مشخص می د اما نسخه اصلی دست نخورده وطبیعی می باشد .

RE: دانلود کتاب نبرد من - در جستجوی حقیقت - 03-04-2012

براي شما هيچ چيز ثابت شده نيست جز مطالبي از تزار كه حتي آنان نيز ثابت شده نيستند!

RE: دانلود کتاب نبرد من - ☭Nicola☭ - 03-04-2012

موضوع رو عوض نکنید.
شما یک فرضیه ساختید وباید با مدرک ثابتش کنید

RE: دانلود کتاب نبرد من - 1939 - 04-04-2012

البته نوشته های این کتاب با نوشته های کتابی که من از بازار خریدم کمی متفاوت است

RE: دانلود کتاب نبرد من - ☭Nicola☭ - 04-04-2012

نقل قول: البته نوشته های این کتاب با نوشته های کتابی که من از بازار خریدم کمی متفاوت است

این به خاطر تفاوت ترجمه وتفاوت سلیقه وشخص مترجم است وگرنه اگر دقت کنید اصل کتاب نبرد من با نسخه آلمانی دقیقا برابر با نوشته های اصلی وبدون تحریف خود هیتلر است.

اصل کتاب نبرد من همان نسخه نوشته شده توسط هیتلر است.

RE: دانلود کتاب نبرد من - SABER - 09-04-2012

سلام.
دوستان عزیز مطلب رو به این صورت لینک خارجی قرار ندهید. چون اونجا هم می خواد طرف باید عضو باشه و این طوری بازدید کننده های انجمن رو فراری می ده.

لطفا لینک دانلود قرار بدین و در اخر متن مرجه بدین.

سایت برای اپلود
4shared.com

persiangig.com