انجمن های تخصصی  فلش خور
نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا (/showthread.php?tid=60991)

صفحه‌ها: 1 2

نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - P.K.2 - 26-09-2013

سلام داش ها و ابجی ها

یه مشکل خیلی اساسی که ما داریم اینکه چه طور مخ فرد مورد علاقه مونو بزنیم

خوب من امروز هر چی از داسنته ها و تجربه هی خودم دارم به شما می دهم

اول با دخترا که کار ساده ای هم نیست$$$$$$$

اول چیزه که مهمه باید اهرت زیبا و گیرا باشه مثل یه ادمه باحال

و بعد که شخص مورد نظر رئو پیدا کردید اول ببینید که علایقش چیه بعد باهاش درباره یه چیزی که دوس داره صحبحت کن بعد راجب اینکه دوست دارم به طور اینکه نفهمه بگو مثلا می تونی یه جور خونوادتو بپیچونی که با هم بریم بیرون (کافی شاپ پارک رستوران شهر بازی ###پارک لاله جایه ی خیلی خوبی هیست@@@@@ یادتون نره

بعد براش یه داستان من درووردی بساز که خوشش بیاد بعد یه مقدار رابطه ها گرم میشه HeartHeartHeartHeart

بعد می رسی به جای مورد علاقه ی خودت دخی رو یه چیزی بهش بگی که رفیقه باحالش بشی یه چیز که خوش حالش کنه مثلا ilov u بعد چیزی مثل همیچین کلمه ای رو بای د تو موبایل ت براش بفرستی وگرنه اگر لو بره دیگه باید با عمرت خدا حافظی کنی

خوب وقتی دخترا دوست اساسییت شد باید برای پول خرج کنی شار عروسک گردن بند دس بند و......
باهاش تو جاهایی مثل چت روم ها بچتی براش گوشه چش نازک کنی
که دیگه دختره همیشه به یاد تو باشه بعد هم که معلومه هر روز با هم یجایین و حال و صفا سیتی

خوب این بود نحوه ی مخ زدن یه دختر

میرسیم به نحوه ی مخ زدن پسر که یه کار خیلی خیلی مشکله

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اول باید یه دختر زیبا با میکاپ عالی داشته باشی بعد باید بلد باشی چطور حرف بزنی بعد میری یه پسرو که دوسش داری گیر میاری بعد میری کنارش وایمیست یا میشینی بعد خودتو بزن به عمیق فکر کردن بعد به پسره یه چیز بگو که خوشش بیاد یا یه تیکه باحال بهش بپرونی ولی نه اینکه ضایعش کنی اونطوری دیگه نمیشه جمش کرد بعد پسره یه فکرایی راجبت می کنه که تو برای چی اینو گفتیو چرا ....

بعد یه خورده براش عفه بیا و خودتو بهش بچسبون نه اینکه بهش بچسبیا یعنی یخورده با هاش در تماس باش باهاش حرف بزنی از این جور کارا بعد کاری که نباید انجام بدیدی اینه که شارز و چیز های دیگه نخواهید که براتون بگیرن و گرنه اونم دیگه....../*&%^$&%

بعد به پسرا بگو که شیرینیو تو دل بریو یو از این حرفا بعد پسرا منظورت رو میگرو بعد برید حال کنید

-------------------------------------------------------------------------------------

این بخشو گوش کنید که مهمه اگر به دستبرادران ارشاد گیر اوفتاد از این روش ها استفاده کنید

i can,t speak farsi

ببخشید خواهرمه مشکلی هست

ببخشید پسر خالمه

من با ایشون قرار ملاقات برای باز کردن وبلاگ داشتم وغیره
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
امید وارم کار امد باشه بای تا بعد

سپاس و نظر نشه فراموشا وگرنه من میشم اینcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - پسر شاد - 02-01-2016

خسته نباشیدواقعا 
فهمیدی چی نوشتی؟

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - ωøŁƒ - 21-06-2016

پسرا اشتباهه

دختره باید سر پسره با یکی دیگه جلوش دعو کنه و در موردش به دخترای دیگه بحرفه
خود پسره میفهمه و دیوونش میشه

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - DarkLight - 31-07-2018

اگ مامانمون پیشمون باشه تکلیف چیع

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 01-08-2018

+
  پر چرت و دورغ مثل صدا سیما.!!!!!!!!  :/

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - کــــــــــⓐرمَن - 08-10-2019

خوب بود ممنون

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - *Aɴѕel* - 08-10-2019

کدوم خری گفته مخ زدن دخترا اسونه Angry Bd6

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - کــــــــــⓐرمَن - 25-10-2019

(08-10-2019، 20:27)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم خری گفته مخ زدن دخترا اسونه Angry  Bd6
پسرا Big Grin برعکس مخ زدن پسرا اسون ترهSleepy14

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 26-10-2019

(25-10-2019، 11:06)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2019، 20:27)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم خری گفته مخ زدن دخترا اسونه Angry  Bd6
پسرا  Big Grin  برعکس مخ زدن پسرا اسون ترهSleepy14

اینو موافقم Smile

RE: نحوه مخ زدن پسرها و دخترا - AsAsma ark - 17-06-2022

خب تجربه مخ زدن ندارم ولی این کارا که همش ضایع کردنه