انجمن های تخصصی  فلش خور
مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: تاریخ (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- موضوع: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد (/showthread.php?tid=6248)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد - SABER - 13-04-2012

نقل قول: این طور نیست منظور من این است که غرب می خواست انقلاب فوریه شودوحکومت دست نشانده اش بیاید که این شد اما انقلاب اکتبر وتاسیس شوروی بر خلاف میل آنها بود.

جناب صابر شما انگار نمی دونی در روسیه چند انقلاب در سال 1917 به وقوع پیوست واوضاع چه طور شد؟واطلاعات کاملی در این زمینه نداری
این حرف من در اوردی است.
یعنی هر جا که به نفعت بود تغییر دادی.

RE: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد - wushu - 13-04-2012

جناب صابر من توصیه میکنم شما بهتره به جای بحث بیهوده که هیچ نتیجه ای نداره چون بالاخره بحث یه نتیجه باید داشته باشد ولی جناب نیکولا بحث کردن باهاش هیچ نتیجه ای نداره تموم کنین برین دنبال کارای سایت از قدیم گفتن مرغ یه پا داره ولی مال ایشون اصلا پانداره نشسته زمین Smile

RE: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد - ☭Nicola☭ - 13-04-2012

نقل قول: این حرف من در اوردی است.
یعنی هر جا که به نفعت بود تغییر دادی.
این چه حرفی هست که می زنید؟؟؟Dodgy
جناب صابر شما از انقلاب فوریه اطلاعاتی ندارید.
در روسیه دو انقلاب متفاوت ودر دوزمان شد.انقلاب فوریه.انقلاب اکتبر(یا کودتای نوامبر)

وقتی کرنسکی رئیس دولت موقت وعامل انقلاب فوریه با اتومبیل سفارت امریکا که پرچم امریکا بالاش بود به امریکا می گریزد.این من درآوردیه.پس معلوم میشه انقلاب فوریه وسقوط تزار تحت الحمایه امریکا است.

شما اصلا کرنسکی رو می شناسید ومی دانید چه گفت وچه کارهایی کرد؟

رودزیانکو رو می شناسیدواینکه چه کار کرد؟

ژنرال کورنیلف رو می شناسید واینکه چه کار کرد؟

گئورکی پلخانف را می شناسید که چه کار کرد؟

انقلاب فوریه را کامل توضیح دهید.

فرمان کورنیلف چه بود؟

کرنسکی به چه گروه هایی خیانت کرد؟

لنین چگونه وتوسط چه کسی به روسیه رسید؟

اگر جواب سوالات من رو بدهید.معلومه که اطلاع دارید
اگر نه یعنی چیزی نمی دونید

RE: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد - SABER - 13-04-2012

نقل قول: این چه حرفی هست که می زنید؟؟؟
جناب صابر شما از انقلاب فوریه اطلاعاتی ندارید.
در روسیه دو انقلاب متفاوت ودر دوزمان شد.انقلاب فوریه.انقلاب اکتبر(یا کودتای نوامبر)

وقتی کرنسکی رئیس دولت موقت وعامل انقلاب فوریه با اتومبیل سفارت امریکا که پرچم امریکا بالاش بود به امریکا می گریزد.این من درآوردیه.پس معلوم میشه انقلاب فوریه وسقوط تزار تحت الحمایه امریکا است.

شما اصلا کرنسکی رو می شناسید ومی دانید چه گفت وچه کارهایی کرد؟

رودزیانکو رو می شناسیدواینکه چه کار کرد؟

ژنرال کورنیلف رو می شناسید واینکه چه کار کرد؟

گئورکی پلخانف را می شناسید که چه کار کرد؟

انقلاب فوریه را کامل توضیح دهید.

فرمان کورنیف چه بود؟

کرنسکی به چه گروه هایی خیانت کرد؟

لنین چگونه وتوسط چه کسی به روسیه رسید؟

اگر جواب سوالات من رو بدهید.معلومه که اطلاع دارید
اگر نه یعنی چیزی نمی دونید
ببین عزیز.
اگه فک می کنی غرب چنین اشتباه یزرگی می کنه که حکومت نیکلای دوم که یک حکومت بازنده و بی کفایت بود (در جنگ و حکومت بر مردم)رو برداره و شوروی قدرتمند رو به جاش بزاره و این فقط بر اثر اشتباه بوده حرفی م ندر اوردی است.

غرب همیشه خواسته روسیه ضعیف باشه و حکومت درب و داغون نیکلا خیلی بهتر از انقلاب و دوباره قدرت گرفتن روسیه و بوجود امدن قطب قدرتمند شوروی است.

فکر شما رو می گن من در اوردی.

RE: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد - ☭Nicola☭ - 13-04-2012

شما فعلا انقلاب اکتبر رو بیخیال شو وانقلاب فوریه رو بحث کنیم.
پس فعلا شوروی رو ول کن.چون در انقلاب فوریه اصلا کارگر ها نقشی نداشتند ودوما ودولت موقتی وامپراتوری فقط بودش.

شما نمی دونید انقلاب فوریه موضوعش چگونه بود؟انقلاب فوریه اصلا به شوروی مربوط نیست وشما اینو نمی دونید.

غرب می خواست حکومت موقتی بماند ودموکراسی در روسیه برقرار شود اما بر خلاف میل اونها در نوامبر 1917 بلشویسک هاا کودتا کردند

وحکومت موقتی دست نشانه امریکای جنایت کار را بر انداختند.

نقل قول: یکلای دوم که یک حکومت بازنده و بی کفایت بود

رو چه حسابی می گویید بازنده وبی کفایت؟؟؟

نقل قول: غرب همیشه خواسته روسیه ضعیف باشه
حق با شماست.غرب همیشه ضدیت وسنگ جلوی پای امپراتوری روسیه می ریخت.

نقل قول: و حکومت درب و داغون نیکلا

چرا درب وداغون؟HuhHuhHuh

شما جواب سوالات من رو که مربوط به قضیه است رو ندادیدSleepy
خب فقط این سوال رو جواب دهید
کرنسکی که بود وچه کار کرد؟

مطمئنا اینجا کسی سواد جواب دادن به اونها رو نداره.

به بحث هولوکاست ادامه دهیم.بحث منحرف نشود

نقل قول: : مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد
شما فعلا انقلاب اکتبر رو بیخیال شو وانقلاب فوریه رو بحث کنیم.
پس فعلا شوروی رو ول کن.چون در انقلاب فوریه اصلا کارگر ها نقشی نداشتند ودوما ودولت موقتی وامپراتوری فقط بودش.

شما نمی دونید انقلاب فوریه موضوعش چگونه بود؟انقلاب فوریه اصلا به شوروی مربوط نیست وشما اینو نمی دونید.

غرب می خواست حکومت موقتی بماند ودموکراسی در روسیه برقرار شود اما بر خلاف میل اونها در نوامبر 1917 بلشویسک هاا کودتا کردند

وحکومت موقتی دست نشانه امریکای جنایت کار را بر انداختند.

نقل قول :
یکلای دوم که یک حکومت بازنده و بی کفایت بود

رو چه حسابی می گویید بازنده وبی کفایت؟؟؟

نقل قول :
غرب همیشه خواسته روسیه ضعیف باشه
حق با شماست.غرب همیشه ضدیت وسنگ جلوی پای امپراتوری روسیه می ریخت.

نقل قول :
و حکومت درب و داغون نیکلا

چرا درب وداغون؟

شما جواب سوالات من رو که مربوط به قضیه است رو ندادید
خب فقط این سوال رو جواب دهید
کرنسکی که بود وچه کار کرد؟

مطمئنا اینجا کسی سواد جواب دادن به اونها رو نداره.
به همه سوالات شما پاسخ دادم. به صفحات قبل مراجعه کنید.(درباه بی کفایتی، دیکتاتوری، بازنده بودن نیکلای دوم، و انقلاب مردمی روسیه)
بعضی سوالات خارج از موضوع و مربوط به جزییات بود که ربطی به اصل مسئله نداره مطرح کردید که جواب دادن یا ندادنش فرقی به حال مسئله اس که بنده مطرح کردم ندارد و صرفا منحرف کردن موضوع است.

مسئله اینه که شما اصلا کرنسکی رو نمی شناسید پس از خیلی از موضوعات بی خبرید وتوانایی نتیجه درست را ندارید.پس به اون کتاب آخرین تزار روس مراجعه کنید وپس از مطالعه ودریافت اطلاعات کامل بحث کنید.

مسئله هولو کاست:

اینهم بلایی که نازی ها سر کودکان یهودی آوردن
مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد 23
مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد 23

این پس بالایی شما بعد از این هم شرح موضوع بیهوده است. بحث شد که افسانه هولوکاست دروغ است یا نیست ولی شما درجا زده اید و هنوز در خانه اول هستید
دارم به هوش و زکاوت شما شک می کنم!!! (یا ما احمقیم یا شما هوش کمی داری)

واقعا که...(عجب مدیری!)
درباره پست پایینت می گم.

نقل قول: دارم به هوش و زکاوت شما شک می کنم!!! (یا ما احمقیم یا شما هوش کمی داری)

واقعا که...
درباره پست پایینت می گم.
HuhHuh
کجاش مشکل داره؟
خواهشا به نفع نگیرید

نقل قول: کجاش مشکل داره؟
خواهشا به نفع نگیرید
یعنی نمی دونی!!! :89:
جای بسی تاسف است.
این تعصب است و یکطرفه بودنن است که باعث کارها می شود...