انجمن های تخصصی  فلش خور
دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس (/showthread.php?tid=64176)

دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - ☼آریا☼ - 14-10-2013

شبکه من و تو که در ابتدا با شعار اینترتیمنت (سرگرمی و تفریحی) به روی ایر آمد و به این بهانه برنامه های مختلفی را پخش کرد به مرور زمان نقاب سیاسی خود را کنار زد و رفته رفته هویت اصلی خود را به مخاطبینش نشان داد.

این شبکه با پخش برنامه هایی در قالب سرگرمی و تفریحی سعی کرد تا به اهداف سیاسی مورد نظر خود برسد. برنامه های "دکتر کپی” و "شبکه نیم” از جمله برنامه هایی است که سیاست های شبکه من و تو را بیش از پیش بر همگان آشکار می سازد.

برنامه دکتر کپی، برنامه ای عروسکی است که سعی دارد تا سناریوهای سیاسی گردانندگان شبکه من و تو را به مخاطبین خود القاء نماید.

بحث بر سر حضور و یا عدم حضور "ساسان سمایی” برنامه ساز و گوینده عروسک دکتر کپی در برنامه این هفته ابهامات بسیاری را در پی داشت تا اینکه "شبنم رئیسی” از عوامل این برنامه که با عنوان "خانم گزارشگر” در برنامه دکتر کپی ایفای نقش می کند در وبسایتش از بستری شدن ساسان سمایی (دکتر کپی) در بیمارستان خبر داد.

دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس 1

شبنم رئیسی با اشاره به مسمومیت شدید ساسان سمایی بر اثر مصرف الکل و ترامادول در پارتی عوامل من و تو، نوشت: «بعد از معاینه، دکتر به ما گفت ساسان دچار مسمومیت شده و کلیه و دستگاه تنفسیش آسیب شدیدی دیدند آخه ساسان بخاطر فشار کاریش ترامادول مصرف می کرد اون شب هم تو مهمونی تو خوردن الکل زیاده روی کرد و یه دفعه از هوش رفت. »

شایان ذکر است رعایت اصول و اخلاق از مهمترین رسالت عوامل یک رسانه به حساب می آید، امری که تا کنون با بی احترامی به مخاطبین خود و با برگزاری پارتی های شبانه و مصرف قرص های اعتیاد آور توسط عوامل شبکه من و تو زیر پا گذاشته شده است.

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - Eli17 - 14-10-2013

اینا ابروی ایران و بردنDodgy

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - AMIR NJ - 14-10-2013

یعنی هر برنامه ای که بخواد کوچکترین انتقادی رو بکنه انواع وصله هارو بهش میچسبونن.اگرم این اقا مشکلی داره درخصوص مصرف الکل یا ترامادول به زندگی شخصیش مربوط میشه و نه زندگی حرفه ای و شغلیش.اتفاقا موضوع برنام دکتر کپی نقد به موضوعات سایتهای داخلی و مطالب نشریات داخلی میشه.قطعا مشکل از سیاست داخلیه و نه مجریان برنامه های تلوزیونی

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - لرد سینا - 14-10-2013

برو بابا

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - ☼آریا☼ - 14-10-2013

(14-10-2013، 16:01)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین دوست من این چیز ها نباید برای کسی مهم باشه.آبروی ایران به این چیز ها ربط نداره که

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - فرهاد1370 - 14-10-2013

(14-10-2013، 16:01)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفشو (البته من توهین کردنو قبول ندارم ولی اینجا لازم دونستم ک از کلمه ی خفشو استفاده کنم)

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - مهنیا - 14-10-2013

عزیز من شبکه من و تو شبکه ای با برنامه های نابه حالا یه نفرشون هم که قرص ترامادول خورده به ما چه تازه شاید داشته اعتیادشو ترک میکرده. لطفاً چهره سایت و با این حرفها خراب نکنید

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - !!sheatoonak!! - 14-10-2013

اینم یه شایعه اس که مثل شایعه ی رها اعتمادیه اینم چند روز دیگه از بین مردم میره

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - سانا50 - 14-10-2013

برو بینیم بابا :ess:
ایران و ابرو؟؟؟

RE: دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس - Eli17 - 16-10-2013

(14-10-2013، 16:58)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین دوست من این چیز ها نباید برای کسی مهم باشه.آبروی ایران به این چیز ها ربط نداره که

كسى يعنى من؟مهم نيس منم يه روزى مثل اينا ميزارم ميرم

(14-10-2013، 17:04)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفشو (البته من توهین کردنو قبول ندارم ولی اینجا لازم دونستم ک از کلمه ی خفشو استفاده کنم)

خيلى بى ادب و بى شخصيتىAngry

(14-10-2013، 17:23)سانا50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بینیم بابا :ess:
ایران و ابرو؟؟؟

درست صحبت كنDodgy