انجمن های تخصصی  فلش خور
پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت (/showthread.php?tid=6520)

صفحه‌ها: 1 2

پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - آریوبرزن - 23-04-2012

پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت

محمد حسین کبادی شناگر طول خلیج فارس که تاکنون ۸۰۰ کیلومتر از خلیج فارس را شنا کرده پیشنهاد دو میلیارد تومانی اماراتی ها را رد کرد
به گزارش فارس، محمد حسین کبادی اظهار داشت: اماراتی ها برای اینکه بنده این پروژه را در مرز آن ها نام جعلی خلیج ع ر ب ی انجام دهم دو میلیارد تومان وجه نقد، بورسه تحصیلی تا مقطع دکترا در بهترین دانشگاه های دنیا، اقامت آمریکا پیشنهاد دادند اما بنده قبول نکردم

پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت 1

وی امروز در بوشهر افزود: این پروژه با نام پروژه ملی شنای طول خلیج فارس به طول یک هزار و ۲۸۰ کیلومتر از ۲۸ آذرماه امسال از جزیره هرمز آغاز شده و مقصد نهایی نیز اروندکنار در استان خوزستان است
شناگر طول خلیج فارس خاطر نشان کرد: این پروژه را با شعار خلیج تا ابد فارس و پیام صلح و نوع دوستی ملت ایران انجام می دهیم.
کبادی با بیان اینکه با طی مسیر ۸۰۰ کیلومتری رکورد جهانی این رشته را جا به جا کرده ام، گفت: هر چند رکورد قبلی مربوط به یک تیم ۵ نفره بوده که ۶۸۰ کیلومتر را طی کرده بودند اما من انفرادی تاکنون ۸۰۰ کیلومتر از خلیج فارس را طی کردم
کبادی با اشاره به تیم ۲۵ نفره این پروژه گفت: در تیم اجرایی روی آب هشت نفر هستیم و هنگام شنا نیز درون محفظه هستم ضمن اینکه روزی ۵ تا ۲۰ کیلومتر نیز شنا می کنم
وی اظهار داشت: تا پایان پروژه، ۴۰۰ کیلومتر فاصله داریم و در صورت انتخاب مسیر بهتر، این فاصله کمتر می شود و امیدوارم تا پایان سال به مقصد نهایی که اروندکنار استان خوزستان است، برسیم
کبادی ادامه داد: دید ما به این پروژه علمی بوده و شرکت های مختلفی نیز برای اسپانسری پروژه ملی خلیج فارس پیشنهاد داده بودند
شناگر طول خلیج فارس با قدردانی از مهمان نوازی مردم و مسئولان استان بوشهر گفت: در بدو ورود به بوشهر مهمان نوازی بوشهری ها ما را غافلگیر کرد و مدیران ورزشی استان بوشهر استقبال خوبی از ما داشتند
منبع:تارنمای حزب پان ایرانیست

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - ♥ Sky Princess♥ - 23-04-2012

ای اماراتی ها بمیرن نسلشون منقرض بشه ........ ای من عصبانیما الان ادعای مالکیت جزایر تنب کوچک و تنب بزرگ و ابوموسی رو کردن من دیگه داغ کردم از جام پاشم امارات با خاک یکسان شدهAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - ps3000 - 23-04-2012

من دارم ميگم اين اماراتي ها ... اضافه خوردن ارتش بدون معطلي بايد حمله كنه! عواقبش هرچي ميخواد باشه!

خاك كشور مقدسه!! اين حيوون ها حق ندارن بهش چپ نگاه كنن!

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - M.K.N - 23-04-2012

به نظر من عرب ها اصلا ارزش فکر کردن ندارن چه برسه به اینکه بخوان بیان جزایر ما رو بگیرن
منکه تا دنیا. دنیا باشه فریاد میزنم و میگمخلیج فارس تا ابد فارس میمونه
همه ی چیز هایی هم که توی خلیج فارس وجود داره متعلق به ایرانی ها است.

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - FARID.SHOMPET - 23-04-2012

حقیقت این هست که ما صاحب ابوموسی نیستیم. طبق عهد نامه ای که در زمان پهلوی به امضا رسیده قسمت شمالی ابوموسی برای ما و قسمت جنوبی ان برای اماراتی ها است که بیشتر جمعیت جزیره هم اون جا هستن.
ولی در مورد نام خلیج پارسی منم بر این باورم که همیشه پارس بوده و پارس خواهد ماند. یک نقشه ای پیدا کردن چند دهه پیش که نشون میده رومی ها هم خلیج پارس رو خلیج پارس می دونستن.

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - ps3000 - 23-04-2012

آقا فريد اونا تنب بزرگ و كوچك رو هم روش ادعا دارن! بعدم يه فسقلي جمعيت دارن كلي شاخ و شونه ميكشن! از همون اول نبايد بهشون باج داده ميشد!

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - FARID.SHOMPET - 23-04-2012

تنب بزرگ و کوچک رو نمی دونم ولی می دونم که فقط نصف ابوموسی به طور قانونی واسه ما هست.
ببین این بچه بازی هست که بگیم باید حمله کنید و خون ریزی و جنگ راه بیندازیم. هیچ سودی که نداره واسمون. اون ها هم نمی تونن کاری بکنن نباید الکی حرس خورد.

حالا اطلاع داشته باش!

اونا همشو ميخوان! اصلا اگه اينجوريه امارات قبلا جزو كشور ايران بوده! اونو پس بدن ابوموسي ماله اونا!

نه دیگه نشد. امارات زمان های بسیار دور تری واسه ایران بوده. این قرار دادی که من ازش میگم ماله دوران پهلوی هست. ما حدود 300 ساله پیش بودک ه امارات رو صاحب بودیم.
شما چیزی از قوانین شوارای امنیت و جغرافیای بین الملل می دونید؟؟؟ اندیشه نمی کنم بدونید وگرنه می فهمیدید من چی میگم.

RE: پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت - hellgirl_raha - 29-06-2012

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چی فکر کردن با خودشون اینا؟
تا وقتی ایران هست خلیج یعنی فارس تاریخ میلزد از خشم قوم پارس