انجمن های تخصصی  فلش خور
روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) (/showthread.php?tid=69140)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - Shervin_ST - 13-11-2013

دختر خانم ها ناراحت نشن فقط جهت خنده !

وقتی بعد از یک روز شلوغ براتون غذا درست کرد و با تمام خستگی کنارتون نشست بهش بگید:ممنون عزیزم ، خوب شده ، ولی کاش قبل از درست کردنش به مامانم زنگ میزدی و طرز تهیه این غذا رو ازش میپرسیدی …

وقتی در جمع فامیل خودتون هستید شکم بزرگ بابای دوس دخترتون رو سوژه خنده همه قرار بدهید.

از صبح کتونی پا کنید و تا شب هم از پاتون در نیارید تا جورابتون بوی گربه مرده بگیرد و بعد با همان جورابها برید توی رختخواب.

به صورتش نگاه کنید و باحالتی متاثر بگید:عزیزم چقدر پیر شدی..

وقتی تخمه میخورید پوستهای تخمه را هر جای بریزید غیر از بشقاب جلوی دستتون.

همیشه آب را با بطری سر بکشید.

وقتی دوس دخترتون حواسش کاملا به شماست وانمود کنید دوس دخترتون رو ندیدید و یواشکی به رفیق فابریکتون بگید:میگم برم با یه دختر دیگه دوس شم...

وقتی با تلفن صحبت میکنید به محض ورود دوس دخترتون با دستپاچگی بگید :باشه ، من بعدا بهت زنگ میزنم ..و سریع گوشی رو قطع کنید..

همیشه از گیرایی چشمهای دختر خاله ترشیده اتون تعریف کنید..

خاطرات شیرین خودتون رو با دوس دخترهای داشته و نداشته خودتون براش تعریف کنید..

وقتی با اون هستید با صدای بلند باد گلو بزنید...

او را با اسمهای مختلف مثل :سمیرا ،مریم ، پریسا، آتنا، شیوا… صدا کنید و بعد بگید ببخشید عزیزم این روزها حواسم زیاد جمع نیست ..

حال میده امتحان کنید!Big Grin
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دختر خانومای گل توروخدا ناراحت نشین...
این موضوع صرفا جهت خندس...!
خداییش اگه بخوای قضاوت کنی،پسرا بدون دخترا هیچ و پوچن...
مثلا یکیش خودم...! بدون عشقم زنده نمیمونم...

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ - 13-11-2013

دلتون میادSadSadSadSadSad

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - ☮ VENOM VΛDΞR ☮ - 13-11-2013

من دلم نمياد ولي يكبار انجام دادم يكيشو خيلي حال داد

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - sandi - 13-11-2013

اون اخریه خیلی باحال بود

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - Zakie76 - 13-11-2013

من دلم نمياد ولي يكبار انجام دادم يكيشو خيلي حال داد

میشه لطف کنید و بگید طرفتون دقیقا چه واکنشی نشون داد؟!

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - Navisa. - 13-11-2013

تكراريDodgy

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - ساکورا - 13-11-2013

ای بابا  ماهم آدمیم(دخترا)...بیخیال اذیت کردن ما بشین....ConfusedConfusedAngelcryingBlushHeartSleepySleepyConfused

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - سحرss - 15-11-2013

پسرای بی جنبهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - سنته - 15-11-2013

Tongue sepas

RE: روش هایی خنده دار برای کلافه کردن دخترا (لطفا فقط آقا پسرای گل بیان تو) - m love f - 15-11-2013

جرعت دارین انجام بدینBig Grin
بزار بگم چیکار میشینTongue
اول چندتا فحش اب دار نثارتون میکننDodgy
بعد یه مشت میاد تو دهن مبارکتونBig Grin
بعدم که دیگه باید نازشونو بکشین که دوباره باهاتون دوست شنTongue:cool: