انجمن های تخصصی  فلش خور
همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- انجمن: فیلم و سینمای کره، ژاپن و چین (آسیای شرقی) (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+---- موضوع: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) (/showthread.php?tid=77332)

صفحه‌ها: 1 2 3

همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - ko*minam - 30-12-2013

کدوم عضو وقتی عصبانیه از همه ترسناک تره؟

انتخاب طرفدارا:1.کیم هیون جونگ(عالیه )
دلیل:اون یه پسر عضلانی به نظر میرسه،پس زمانیکه اون عصبانیه به نظر میرسه که از همه ترسناکتر باشه(عصبانیت چه ربطی به عضله داره؟همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)

انتخاب طرفدارا:2.کیم کیو جونگ
دلیل:فقط با نگاه به ظاهرش میتونید بفهمید،وقتی که اون هیچ حرفی نمیزنه در زمان عصبانیت،از همه ترسناکتره(چه جالببببببببببهمه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)
انتخاب SS501 :کیم هیونگ جون!(کسی باور میکنه!)
انتخاب هیونگ جون:جونگ مین:نمیدونم چراولی اون ترسناکه!

انتخاب هیون جونگ: هیونگ جون:به هر حال اون همیشه در حال لبخند زدن و جوک گفتنه ولی وقتی اون عصبانیه از همه ترسناک تره!(طرفدارای مهترم از این به بعد مواظب انفجار خشم هیونگ جون باشید!)

انتخاب طرفدارا:هئو یونگ سنگ
دلیل:اون همیشه صبح خیلی زود از خواب بیدار میشه برای انجام دادن کارها(کارهای خونه)و همیشه چیزهارو به بهترین شکل انجام میده 
انتخاب SS501:کیم کیو جونگ
انتخاب یونگ سنگ: هیونگ جون:اون همیشه از بهترین دید پیروی میکنه،ولی اگه عصبانی بشه اون به یک سوپر اسکیری(ترسناکترین)تبدیل میشه!
انتخاب جونگ مین: هیونگ جون:وقتی اون عصبانی میشه،مثل آدمی میشه که آمادست با تفنگ به مردم شلیک کنه(بدبختا چه می کشن از دست این)
انتخاب کیو جونگ: هیونگ جون:به هر حال اون همیشه خیلی ریلکسه ولی وقتی که اون عصبانی میشه من واقعا می ترسم(اصلا بهش نمیاد)

کدوم عضوه که عاشقه گریه کردنه؟همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1

انتخاب طرفدارا:1.هئو یونگ سنگ
دلیل:چشمهاش همیشه اشک آلود به نظر میرسه 
انتخاب طرفدارا:2.کیم هیون جونگ
دلیل:اون مثل کسی به نظر میرسه که همیشه تظاهر به قوی بودن میکنه.(انتخاب SS501:هئو یونگ سنگ

انتخاب هیونگ جون: یونگ سنگ:سخصیت اون مثل یک پسر بچه میمونه.
انتخاب هیون جونگ: هیچ کس:از زمانی که ما شروع به کار کردیم هیچ کس گریه نکرد.SS501 ما گریه نمیکنه
انتخاب یونگ سنگ: یونگ سنگ:در حقیقت،من یکبار بعد از شروع کار گریه کردم.من نمیدونم چرا اما من فقط....
انتخاب جونگ مین: جونگ مین:در گذشته من زمان تمرین گریه میکردم.
انتخاب کیو جونگ: یونگ سنگ:شخصیت اون مثل یک بچه میمونه. 

کدوم عضو از همه رومانتیک تره؟

انتخاب طرفدارا:پارک جونگ مین
دلیل:موهبت الهی که اون از خودش نشون داده."من رومانتیک ترینم"(ماشالا اعتماد به نفس)
انتخاب SS501 :پارک جونگ مین(بهش میادهمه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1)

انتخاب هیونگ جون: جونگ مین:شما فقط با نگاه کردن به اون به یک داستان عاشقانه پی میبرید
انتخاب هیون جونگ: جونگ مین:اون میدونه چه چیزای رمانتیکی توی موقعیت های مختلف بگه.
انتخاب یونگ سنگ: جونگ مین:فقط با نگاه کردن به ژستش!،ژستش اینو میدونه
انتخاب جونگ مین: یونگ سنگ:پروفسور عشق یونگ سینگه.البته، اون حتما رمانتیکه!همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) 1
انتخاب کیو جونگ: یونگ سنگ:اون ممکنه به اون معنا رومانتیک نباشه ولی هر زمانی که اون برای پیشرفت کار میکنه و یا کارهای دیگه ای انجام میده،اون توجه میکنه که گرمترین چیزل رو بگه،من فکر میکنم از این نظر اون رمانتیکه.

نظرم میییییییییخوام cryingcryingcrying
باسپاس
Big Grin

RE: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - گل سا2 - 30-12-2013

بفرمااینم نظرباسپاس!!چیزدیگه ای نمیخوای؟؟؟

RE: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - ko*minam - 01-01-2014

نه دیگه شماآزادی !!!!!!
میتونی بریBig GrinBig GrinBig Grin

RE: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - گل سا2 - 01-01-2014

خب پس رفتم!ولی میام بازم

RE: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - لی مین هو3 - 02-01-2014

کدام عضو از همه رمانتیک تره:کیم هیون جون

ترسناک:هیچ کدومشون ترسناک نمیشن Big Grin

ولی مثل اینا میشن123

RE: همه چیزدرباره یss501(دابل اسیا بدوووووووویین!) - ko*minam - 02-01-2014

نه!!!!!رمانتیک ترین:پارک جونگ مین!Heart
درسته!!!!!!هیچ کودوم ترسناک نیسن!!!!Sleepy