انجمن های تخصصی  فلش خور
مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. (/showthread.php?tid=8027)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - LIGHT - 30-05-2012

روزنامه‌ های کشور هندوستان خبر دادند: یك مرد هندی 7 دختر خود را به مدت 35 سال از رفتن به حمام منع كرد تا شاید طی این مدت خداوند به او پسری بدهد!

به گزارش ایران ناز به نقل از خبرگزاری فرانسه كیلاش كالو سینگ پدر این هفت دختر در مصاحبه‌ ای با روزنامه‌ هندوستان تایمز تصریح كرد: من به مدت 35 سال به دخترانم اجازه حمام رفتن و مسواك زدن را ندادم و گمان می‌ كردم كه با این روش خداوند به من فرزند پسری عطا می‌كند.

وی در ادامه افزود: من از حمام آفتاب برای شست‌ و شو استفاده می‌ كردم و دختران را نیز مجبور می‌ كردم كه از این روش استفاده كنند؛ چراكه گمان میكنم آفتاب بهتر میتواند باعث پاكیزكی و پالایش جسم و روح شود.

این مرد 63 ساله كه در خارج از روستای واراناسی زندگی می‌كند، در ادامه خاطرنشان كرد: من هر روز صبح طی این 35 سال پس از برخاستن از خواب و گرفتن حمام آفتاب روبه‌روی الهه «شیوا» می‌ نشستم و از او درخواست فرزند پسری می‌ كردم.

این در حالیست كه در گزارش روزنامه‌ هندوستان تایمز آمده است كه این مرد برای آن‌كه درخواستش از خداوند برآورده شود، در تابستان لباس‌های زمستان را می‌ پوشیده و در زیر آفتاب سوزان هندوستان می‌نشسته است. گفتنی است، همسایه‌های این مرد هندی رفتار وی را تنها به دلیل داشتن فرزند پسر اعلام كردند؛ چراكه براساس آمار های رسمی، اكثر هندی‌ ها تمایل به داشتن فرزند پسر دارند.

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - AmItiSe - 30-05-2012

خیلی تعجب اورهHuh

مرسیی

کاش عکس هم میذاشتی

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - LIGHT - 30-05-2012

با عرض پوزش این خبر عکس نداشت.Big Grin

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - Amir BF - 30-05-2012

(30-05-2012، 12:25)setare82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی تعجب اورهHuh

مرسیی

کاش عکس هم میذاشتی

عکس خودش یا عکس دختراش....!!!!!!!!!

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - pouya12 - 30-05-2012

خیلی تعجب اوره

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - بهار2 - 30-05-2012

ديوونه است اين مرده

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - ♥گل یخ ♥ - 30-05-2012

وای چه بدConfused

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - پرنیا016 - 31-05-2012

مردقاطی داشته خیلیم دلش بخواد دخترای دسته گل داشته Tongue

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - sayna - 31-05-2012

این هندیا یه چیزیشون میشه ها با این کاراشونHuhHuh129f

RE: مردی که 35 سال به دختر خود اجازه نداد حمام برود. - KOH - 20-06-2012

از قديم مي گن عقل كه نيست جان در عذاب است.
هندي ها هم كه ديگه خيلي وقته به داشتن اين جور اداب و رسوم عجيب غريب ( و البته در بعضي موارد هم احمقانه) معروف هستن .
البته اين به اين خاطر است كه علم الان اونا با علم 50 -60 سال پيششون فرق خاصي نداره (به خاطر اين كه مستعمره كشور هاي ديگه به مدته زيادي بود)