انجمن های تخصصی  فلش خور
یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) (/showthread.php?tid=83584)

صفحه‌ها: 1 2

یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - بهراد. - 26-01-2014

از بچه‌های کودکستان سوال هوش زیر پرسیده شد:«اتوبوس شکل زیر به کدام طرف حرکت می‌کند؟» به دقت به شکل نگاه کنید.(جواب در پایین)

[img]<a href=[/img]یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) 1
هنوز نمی‌دانید به کدام طرف حرکت می‌کند؟
عیب نداره! ما به شما می‌گوئیم.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تمام بچه کودکستانی‌ها جوابشان این بود: به طرف چپ.
وقتی از آن‌ها پرسیده شد: «چرا فکر می‌کنید که اتوبوس به طرف چپ حرکت می‌کند؟»
جواب همه‌شان این بود: «چون درب اتوبوس دیده نمی‌شود.»
خجالت کشیدید، مگه نه؟
عیب نداره! ناراحت نباشید.
من خودم هم جوابش را نمی‌دونستم.

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - hanieyh - 26-01-2014

ConfusedConfusedConfusedConfused

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - mahdi f.m - 26-01-2014

(26-01-2014، 20:12)بهراد. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بچه‌های کودکستان سوال هوش زیر پرسیده شد:«اتوبوس شکل زیر به کدام طرف حرکت می‌کند؟» به دقت به شکل نگاه کنید.(جواب در پایین)

[img]<a href=[/img]یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) 1
هنوز نمی‌دانید به کدام طرف حرکت می‌کند؟
عیب نداره! ما به شما می‌گوئیم.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تمام بچه کودکستانی‌ها جوابشان این بود: به طرف چپ.
وقتی از آن‌ها پرسیده شد: «چرا فکر می‌کنید که اتوبوس به طرف چپ حرکت می‌کند؟»
جواب همه‌شان این بود: «چون درب اتوبوس دیده نمی‌شود.»
خجالت کشیدید، مگه نه؟
عیب نداره! ناراحت نباشید.
من خودم هم جوابش را نمی‌دونستم.
اخه کدوم ادمی میتونه با اون ارتفاع سوار اون بشه

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ - 26-01-2014

من گفتم حرکت نمیکنهBig Grin

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - بهراد. - 26-01-2014

یه سواله دیگه

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - bella vampire - 26-01-2014

باحال بوووودHeartHeartHeart

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - ★~Ѕдула~★ - 29-01-2014

جوابشو میدونستم قبلا خونده بودم.......

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - ~KiAηA~ - 29-01-2014

تک عکس+همون یه دونه عکس هم وا نمیشد=بیکیفیت!!!
لدفن رعایت کن،بار بعدی گزارشه...

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - sahar bano - 29-01-2014

man aval j dadam bad omadam paiin
Angel

RE: یه معمای خیلی با حال(کهما نمیتونتیم جواب بدیم ولی کودکستانی ها میتونن!) - aila - 01-02-2014

جالب بود...