انجمن های تخصصی  فلش خور
من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! (/showthread.php?tid=83749)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - mnhh - 13-03-2017

...!!!!!

سپااااس

سپااااس

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - *terme* - 13-03-2017

من گ.ب نخوردم Tongue اخه تکراری بود

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - Roxana15 - 14-03-2017

خوب بود

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - .::てれさ.Teresa::. - 02-06-2017

خیلیییییی جالب بوددد Big Grin

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - SOGOL.NH - 16-06-2017

(28-01-2014، 15:59)♥♥ONLY-DADDy♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حداقل 15 حقیقت رو راجع به شما میدونم:

1.الان توی اینترنتی

2. الان تو سایت منی

3 یک انسان هستی

4.الان داری پست منو میخونی

5.تو نمیتونی با زبون بیرون بگی ژ

7.الان داری امتحان میکنی

8.الان خنده ات گرفت

9.اصلا ندیدی که عدد 6 رو جا انداخته ام

10. الان چک کردی ببینی واقعا جاانداختم عدد 6 رو یا نه

11. الان باز خندیدی

12. نمیدونی که من یه عدد رو هم چند بار نوشتم

13. الان چک کردی ببینی کدومه

14. پیداش نکردی و داری فحشم میدی

15. ولی نمیدونی که منم دارم به تو میخندم چون منظورم

عدد 1 بود که 8 بار تا الان نوشتم!

سپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــپاسم میدید !!!!میدونم...!

مرسی از دانستن حقیقت ما
Undecided
جالب بود Blush

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - 03689 - 16-06-2017

دمت گرم

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - red_Queen - 03-07-2019

خیلی خوب بود
همشون هم درست بود
ممنون Heart

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - ارزوخواجه - 09-07-2019

خداا ورت نداره
من شریطشانداشدم اگرن هم میخندیدم هم فوش میخوردی پوکسدوم ازتو ازبس خندیدم

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 10-07-2019

نه تو ۱۵تا حقیقت راجب من نمیدونی فقط۱۰تا رو میدونی

RE: من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم! - پینکی پای صورتی - 03-09-2019

عععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل​ Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart خیلی باحال بود