انجمن های تخصصی  فلش خور
یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ (/showthread.php?tid=88319)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - eNorto - 13-02-2014

سلام بروبچ فلش خور

سوال:یه تفنگ داری دارای یک گلوله کدوم شخص رو میکشی ؟Blush

تو نظر سنجی شرکت بکنSmile
اگه گزینه مورد نظرت تو گزینه ها نبود اسمشو بنویسWink

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - . . . P oo R ! A . . . - 13-02-2014

د آخه ینی چی!چرا باید حتمن یه نفرو بکشم؟!میزارم چارشنبه سوری تیر هوایی در میکنم کلی حال میکنیم!!والا
چرا دخترای این سایت اینقده خون دوس دارن؟!

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - eNorto - 13-02-2014

(13-02-2014، 20:30)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

د آخه ینی چی!چرا باید حتمن یه نفرو بکشم؟!میزارم چارشنبه سوری تیر هوایی در میکنم کلی حال میکنیم!!والا

ایول جواب باحالی بود
اما تیر هوایی خونش بیشتره که...

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - hanieyh - 13-02-2014

مگه من قاتلم يكي رو بكشم وااااااااااااااااااا چه حرفا

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - . . . P oo R ! A . . . - 13-02-2014

(13-02-2014، 20:36)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 20:30)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول جواب باحالی بود
کجا خونش بیشتره!
مگه شتاب گرانش زمین چقد میتونه به یه گلوله50 گرمی سرعت بده که خون به پا کنه!!

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - ♣♦♠l♥k♠♦♣ - 13-02-2014

خخخخخخخخخ!
تكراريه عيزم!
باعشه حالاپورياخان كل قانون گرانشي زمين ونياراينجا!

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - روناك عاشق - 13-02-2014

جاستــــــــين بيــــــبرBig Grin

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - eNorto - 13-02-2014

(13-02-2014، 20:39)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 20:36)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول جواب باحالی بود
کجا خونش بیشتره!

جناب باهوش منظورم اینه که اونجوری چندین نفر میمیرن
اما من گفتم فقط یه نفر

RE: یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟ - இFATEMEHஇ - 13-02-2014

خــــودمو !! |:

(13-02-2014، 20:46)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 20:39)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول جواب باحالی بود
کجا خونش بیشتره!

جناب باهوش منظورم اینه که اونجوری چندین نفر میمیرن
اما من گفتم فقط یه نفر
مهندس میشه بگی چرا باید چندین نفر بخاطر یه تیر هوایی بمیرن؟