انجمن های تخصصی  فلش خور
اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+---- انجمن: داستان و رمان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » (/showthread.php?tid=88743)

صفحه‌ها: 1 2

اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - 30Ḱᗩᔕ - 15-02-2014

درود! ^ ـ ^

من امروز می خوام یه انشام که فک کنم واسه 6 یا 7 سال پیش هست و درباره ی شهید و شهدا هم هستش واستون بزارم! (:

نظر یادتون نره! |:

به نام خدا

دشمن از هر سو به کشور هجوم آورده بود.نگرانی در نگاه مردم موج میزد.دیگر جای درنگ نبود.او با خود اندیشید خدایا چه باید کرد؟ اسلحه اش را برداشت و بسم الله گفت و با شجاعت تمام خود را به وسط میدان انداخت و دشمنان را بی درنگ می کشت. خودش هم می داست شهید خواهد شد و این را هم می دانست که اگر با افتخار شهید بشود تا ابد یادش در ذهن مردم میهنش باقی خواهند ماند. همان جور پیش می رفت که ناگهان 1 تیر به پایش خورد ... به زمین افتاد امّا تسلیم نشد ... ولی دشمنان بی رحمانه او را نشانه گرفته و به سویش شلیک می کردند. دیگر نمی توانست بلند شود ... زیر لب دعا می خواند : الله اکبر ... تانک دشمن سر رسید. خیلی تلاش کرد که خود را از زیر آن تاک غول پیکر بیرون بکشد ولی متاسفانه موفق نشد! ناگهان به ذهش جرقه ای زد ... با شجاعت مثال زدنی به کمر خود نارنجک بست و با رفتن تانک به روی او هم تانک هم خودش را از بین برد ... این کار او باعث شد ایران مبارزه را با پیروزی تمام کند ...
نام و راه این جور شهیدان تا ابد جاودانه باد.

امید وارم خوشتون اومده باشه! ^ ـ ^

این هم ساخته ی تخیل خودمه و اصلاً از جایی ندیدم. > ـ <
بدرود! ):

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - !~IмДи~! - 15-02-2014

اوریــن افریـن ...

بآ این کـع نخونــدم ... ولی فکــ کنم خیـلی بد نبـآشـه ...

منبع ـش کجا بود >؟!Big GrinBig GrinSleepy

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 15-02-2014

در کل ذهن خلاقی داشتی:|
یاد بازی call of duty افتادم:|
تنها میوفته وسط دشمنا تک تک شون رو میکشهBig Grin
من به انشات ۲۰ میدم افرین!Wink

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - 30Ḱᗩᔕ - 15-02-2014

(15-02-2014، 14:24)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوریــن افریـن ...

بآ این کـع نخونــدم ... ولی فکــ کنم خیـلی بد نبـآشـه ...

منبع ـش کجا بود >؟!Big GrinBig GrinSleepy

این هم ساخته ی تخیل خودمه و اصلاً از جایی ندیدم. > ـ <

(15-02-2014، 14:24)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کل ذهن خلاقی داشتی:|
یاد بازی call of duty افتادم:|
تنها میوفته وسط دشمنا تک تک شون رو میکشهBig Grin
من به انشات ۲۰ میدم افرین!Wink

میدونم ^ ــــــــ ^ Angel

راس میگی ! * ـ * Tongue

خخخخخخ (: Big Grin

شاگرد اول کلاس بودیم ، هستیم و خواهیم بود! Big Grin

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - ادیلا - 15-02-2014

این که توی کتاب خواهرم که ششم دبستانه هستش!
دروغگوی متقلب!!!!!!!!!
بچه ها این رونویسی کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - 30Ḱᗩᔕ - 15-02-2014

(15-02-2014، 14:37)ادیلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که توی کتاب خواهرم که ششم دبستانه هستش!
دروغگوی متقلب!!!!!!!!!
بچه ها این رونویسی کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به قرآن این واسه 5 یا 4 دبستانه! |: Undecided

خودتی ... AngryAngryAngry
برو باو DodgyDodgyDodgy

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ - 15-02-2014

قشنگ بود ممنون HeartHeartHeart Big GrinBig GrinBig Grin

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - جواد نکونام - 18-02-2014

زیبا بود.......SleepySleepySleepySleepySmileSmileSmileSmile

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - pink lady - 22-02-2014

خواهشا اسپم ندید:ا

RE: اِنــــشــــآی مَــــن دَربـــــآرِه ی « شَــــهــــیــــد وَ شُــــهَــــدآ » - mahdi.ir - 13-01-2018

همش تقلید از شهید حسین فهمیده بود که 

۱۸ میدم بت