انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:50)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:43)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:39)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:37)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:35)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سام علیک!
تو که همین الان بام حرف زدی!سلام مجدد!

خخخخخخخخ
حالا داشتیم چی میگفتیم؟!

تو میدونی؟؟؟؟
من که نمیدونم!!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - இFATEMEHஇ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:46)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:41)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:38)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:36)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:34)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امـــــــروز بهترین دوستام تو فلش بدترین دشمنام شدن |: ( داش امیر منظورم به تو نی ) یکی از بهترین دوستام هم کسی رو تو فلش--کرده هم تبلیغ کرده میخوام محرومش کنم ولی نمیتونم Sad

وآآی ..

مــن میتــرسم عــآغــآ محرومش کــن !! نــه !! آرع .. اه نمیــدونم |:

من خــــودمم میترسم اینا یه نفر نیستن یه گروهن گروه ایمانیان همه هم هکرن اگه محروم کنم میترسم لبتابم--بشه Sad

اَبَلفَضـــــــــل |:

مــن--شـــم میــآ خِــره تورو میگـــیرمــآآ ^.^
این اواتارت منو برد توو سوال یکی فاطمه یکی تارا اون یکی چیه ؟ Confused

زندگیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم (مــونــآ)^.^ ^.^

خوشگــله ؟؟ یکـــی دیگــه بزرگتــرشو دُرُس کـــردم !!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:50)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن بیا کیک^___^

رژی؟؟(:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ツClas$i☪ J☯ ツ - 20-02-2014

حالا فاطی فاطی فاطی فاطی فاطی
عدس و قلم و جون فاطی
فاطی جونننننن
بیا بوسم کن
فاطی خون جیگرم کن!Big Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - mahdi f.m - 20-02-2014

باز من اومدم سلام کنم برمBlush

هاع حلال زاده بهم پیام داد الانم پیداش میشه

(20-02-2014، 12:53)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:50)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:43)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:39)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:37)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که همین الان بام حرف زدی!سلام مجدد!

خخخخخخخخ
حالا داشتیم چی میگفتیم؟!

تو میدونی؟؟؟؟
من که نمیدونم!!

منم نمی دونم ؟_______؟

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:52)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی من داغونم -_-
رکی-__-

چـتـه؟؟|=
(20-02-2014، 12:53)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عدس و قلم و جون فاطی
فاطی جونننننن
بیا بوسم کن

کـدوم فـاطـی؟؟؟مـن فـاطی ام اون فـاطمـه(:

(20-02-2014، 12:51)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطـــــــــــــــــــــــــــــی
باز وجود داره ولی نیششو بسته|:

مگه زنبوره ؟!
بیاد نیشت بزنه!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:52)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !
خخخخخخخخخخ!ولی من الان وی کنت استاپ مایلی رو گوش میدم!!
دارم حال میکنم!
علیک
7 things مـایلی رو بگوش(: خیلی قشنگه
اس ام اس و ف** یو هم قشنگه از آلبوم جدیدش
drive هم باحاله

بزار ساعت 12 شب بشه...
همه رو دانلود میکنم!!!

(20-02-2014، 12:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هآع چی شد؟!

دو تـآ جــایزه^__^ مراسم دیشب(: بریتس اواردز (=
[/quote]

کی؟؟؟؟؟؟؟؟وان دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه جایزه ای؟؟؟؟؟؟برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟

(20-02-2014، 12:55)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:51)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه زنبوره ؟!
بیاد نیشت بزنه!
اون جور نیش که نه!!!
دهنشو میگم!!!!

(20-02-2014، 12:55)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:52)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی من داغونم -_-
رکی-__-

چـتـه؟؟|=
(20-02-2014، 12:53)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عدس و قلم و جون فاطی
فاطی جونننننن
بیا بوسم کن

خخ!تو فاطی نیستی تو قاطی!!
فعلا سندرم قاطی بودنت اود نکرده؟؟؟

(20-02-2014، 12:55)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:52)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !
خخخخخخخخخخ!ولی من الان وی کنت استاپ مایلی رو گوش میدم!!
دارم حال میکنم!
علیک
7 things مـایلی رو بگوش(: خیلی قشنگه
اس ام اس و ف** یو هم قشنگه از آلبوم جدیدش
drive هم باحاله

بزار ساعت 12 شب بشه...
همه رو دانلود میکنم!!!

(20-02-2014، 12:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هآع چی شد؟!

دو تـآ جــایزه^__^ مراسم دیشب(: بریتس اواردز (=

کی؟؟؟؟؟؟؟؟وان دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه جایزه ای؟؟؟؟؟؟برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟

(20-02-2014، 12:55)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه زنبوره ؟!
بیاد نیشت بزنه!
اون جور نیش که نه!!!
دهنشو میگم!!!!
[/quote]

خخخخخخخخخ
خدا دهنشو رحم کنه!

(20-02-2014، 12:55)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی من داغونم -_-
رکی-__-

چـتـه؟؟|=

عدس و قلم و جون فاطی
فاطی جونننننن
بیا بوسم کن

همون فاطی یعنی تو Big Grin