انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:54)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاع حلال زاده بهم پیام داد الانم پیداش میشه

(20-02-2014، 12:53)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:50)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:43)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:39)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخ
حالا داشتیم چی میگفتیم؟!

تو میدونی؟؟؟؟
من که نمیدونم!!

منم نمی دونم ؟_______؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر وقت چیزی فهمیدی به منم بگو!!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ツClas$i☪ J☯ ツ - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:55)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:52)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !
خخخخخخخخخخ!ولی من الان وی کنت استاپ مایلی رو گوش میدم!!
دارم حال میکنم!
علیک
7 things مـایلی رو بگوش(: خیلی قشنگه
اس ام اس و ف** یو هم قشنگه از آلبوم جدیدش
drive هم باحاله

بزار ساعت 12 شب بشه...
همه رو دانلود میکنم!!!

(20-02-2014، 12:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هآع چی شد؟!

دو تـآ جــایزه^__^ مراسم دیشب(: بریتس اواردز (=

کی؟؟؟؟؟؟؟؟وان دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه جایزه ای؟؟؟؟؟؟برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟

(20-02-2014، 12:55)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:51)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطـــــــــــــــــــــــــــــی
باز وجود داره ولی نیششو بسته|:

مگه زنبوره ؟!
بیاد نیشت بزنه!
اون جور نیش که نه!!!
دهنشو میگم!!!!

(20-02-2014، 12:55)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:52)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی من داغونم -_-
رکی-__-

چـتـه؟؟|=
(20-02-2014، 12:53)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا فاطی فاطی فاطی فاطی فاطی
عدس و قلم و جون فاطی
فاطی جونننننن
بیا بوسم کن
فاطی خون جیگرم کن!Big Grin

کـدوم فـاطـی؟؟؟مـن فـاطی ام اون فـاطمـه(:
خخ!تو فاطی نیستی تو قاطی!!
فعلا سندرم قاطی بودنت اود نکرده؟؟؟
[/quote]

کیانا یه چیز بگم از خنده میمیریBig Grin

(20-02-2014، 12:59)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:54)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاع حلال زاده بهم پیام داد الانم پیداش میشه

(20-02-2014، 12:53)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:50)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:43)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو میدونی؟؟؟؟
من که نمیدونم!!

منم نمی دونم ؟_______؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر وقت چیزی فهمیدی به منم بگو!!

فقط یادمه اخر گفتم بیا گفتگو ازاد Big Grin
من چقدر با هوشم یادم اومد!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

بچه ها من برم ولی میام!!!
فاطی نریا!!!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

کـیـانـا^__^

مـراسـم دیشب^__^

بریتس اواردز^__^

وان دی♥__♥

دو تـا جـایزه^_______^

بهترین ویدیوی بریتیش^__^

بهترین گروه بریتیش^__^

نــایـل بدبخـت چـلـاق بود با عصا راه میرفت|=

لــویی خـیـلـی جیجگر شدع بود♥__♥

دوسـتـام میگفتن کفشاش زشت بود(:

ولی من تیپ شوهرم رو دوس دارم(:

(20-02-2014، 13:00)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من برم ولی میام!!!
فاطی نریا!!!
بدرود چند لحظه ای تا درود چند ساعتی Big Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - !~IмДи~! - 20-02-2014

هـآی اُل فریـند & اُل بکس ^__^ چع افـتآب قشنـگی در اومـدع )) :

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - † αƖιєη † - 20-02-2014

(20-02-2014، 12:55)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 12:52)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی من داغونم -_-
رکی-__-

چـتـه؟؟|=
دیروز با دوستم رفتم بیرون -_-
توی خیابون یه پسره صدام کرد و آدرس پرسید -_-
رفیقِ پسر همسایمون بود -_-
بعد همون موقع که داشتم به پسره خونه پسر همسایمون رو میدادم دوسته مامانم رو دیدم -_-
سلام کردم ج سلاممو ندارد -_-
بعد پسره تشکر کرد و رفت -_-
فرداشش مامانم با عصابانیت اومد خونه گفت : -_-
.... شدهِ یه .... بی ..... ( سانسور )
تو به پسری آدرس دادی که بیاد خونه ما ؟
اخه اون موقع کسی هم خونه ما نبود منم بیرون بودم و...
هی من میگم نع میگه دروغ نگو کلاغه برام خبر آورده تو به یه پسره آدرس دادی اومد خونه ما >_<
الانم مامانم خونه نیست هر 3 دقیقه درمیون زنگ میزنه هم به خونه هم به موبایلم که ببینه خونم یا نع -_-
یدتر از همم اینه که از این به بعد میخوام منو تا مدرسم برسونه >_<
فاطی بدبخت شدم -_-
چ شتی بخورم؟ -_-

(20-02-2014، 13:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کـیـانـا^__^

مـراسـم دیشب^__^

بریتس اواردز^__^

وان دی♥__♥

دو تـا جـایزه^_______^

بهترین ویدیوی بریتیش^__^

بهترین گروه بریتیش^__^

نــایـل بدبخـت چـلـاق بود با عصا راه میرفت|=

لــویی خـیـلـی جیجگر شدع بود♥__♥

دوسـتـام میگفتن کفشاش زشت بود(:

ولی من تیپ شوهرم رو دوس دارم(:

وایییییییییییییییییییییییییییییییی
راست میگی؟!
دیگه چی شد ♥__________♥

(20-02-2014، 13:01)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـآی اُل فریـند & اُل بکس ^__^ چع افـتآب قشنـگی در اومـدع )) :

خیلی لوسی -Dodgy

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Wєιяɗ - 20-02-2014

هــع=||

(20-02-2014، 13:01)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی من داغونم -_-
رکی-__-

چـتـه؟؟|=
دیروز با دوستم رفتم بیرون -_-
توی خیابون یه پسره صدام کرد و آدرس پرسید -_-
رفیقِ پسر همسایمون بود -_-
بعد همون موقع که داشتم به پسره خونه پسر همسایمون رو میدادم دوسته مامانم رو دیدم -_-
سلام کردم ج سلاممو ندارد -_-
بعد پسره تشکر کرد و رفت -_-
فرداشش مامانم با عصابانیت اومد خونه گفت : -_-
.... شدهِ یه .... بی ..... ( سانسور )
تو به پسری آدرس دادی که بیاد خونه ما ؟
اخه اون موقع کسی هم خونه ما نبود منم بیرون بودم و...
هی من میگم نع میگه دروغ نگو کلاغه برام خبر آورده تو به یه پسره آدرس دادی اومد خونه ما >_<
الانم مامانم خونه نیست هر 3 دقیقه درمیون زنگ میزنه هم به خونه هم به موبایلم که ببینه خونم یا نع -_-
یدتر از همم اینه که از این به بعد میخوام منو تا مدرسم برسونه >_<
فاطی بدبخت شدم -_-
چ شتی بخورم؟ -_-

خدا رحم کنه ----____________-----