انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - -м α є ∂ є- - 20-02-2014

(20-02-2014، 13:54)فاطی جووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 13:53)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 13:51)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیغ (:

دســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتـــــ​ـــــــــــــــــــــ

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااا

بیاوسطــــــــــــــ:am4::am4::am4::492::492::hiccp::500::498:495:hje::hje::hje::hje:fly2:9lp::9lp:congpill

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

هـلــن!!!

یـه حـسـی بم میگه اینا کاربرای قدیمی هستن

گفتم دیه ادامه ندع کوتاه بیا -__-

(20-02-2014، 13:54)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 13:51)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کـیانـا!!!

هـلـن!!!

هـمـین الـان تـمـومـش کـنـیـد!!!

ادامـه نـدین!!!

اخـطـار میگیرین
-__-
اخه این داره رو مخم اسکی میره!
باوشع،الان تموم ولی کار دارم باهاش،اینجا تموم نمیشه،این بچه دبستانی دهنش زیاد بازه...
ای بابا وللش دیگه|:
مرسی آجی

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ツClas$i☪ J☯ ツ - 20-02-2014

(20-02-2014، 13:56)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر كي دعوا كنه اخطار ميگيره

به این دوتا ....... ها یه چیز بگو تا نزدم جرشون بدم
دارن از صابر بد میگن ق.....

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

(20-02-2014، 13:52)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی همه برو بچ ارزشتونو با دعوا کردن با دو تا کفتر و لاشی پایین نیارین بیا ین حرفمونو بزنیم من اینا رو میشناسم اشکانه با دوتا نام کاربری اومده خب به حرفاتون ادامه بدید بدون اون دو
ادم نیس باو!
اینو من سرویس میکنم!
البته به موقعش!
بزارسوژه بگیرم ازش...
بدبخته...
هع!اومده مرض بریزه؟همچین گرش میزنم بهم که نفهمه چی شده!!
الان به فکر اخطارم...
ولی منتظرم...

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - -м α є ∂ є- - 20-02-2014

سلاممممممممممممممممم NICKOLASBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - MONA-GH - 20-02-2014

شوت شدن

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ï Ðöñ'† wåññå Ðïê - 20-02-2014

-_-                                                                                                   .....

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ツClas$i☪ J☯ ツ - 20-02-2014

(20-02-2014، 13:57)_-------------_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 13:54)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 13:52)koala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشکآن گوز کیه ؟ :V

مدیرآ تآحآلآ جرئت نکردن از 6 کیلومتری مآ رد شن =)))

مآرو میدیدن تشنج میگرفتن =))

فکر نکنم مدیرا ق... مثل شمارو بشناسن پس کم برو تو کو.مون و گمشو بیرون تا سرویس نشدی
یادم نمیره چجور تو خصوصی گریه میکردی اخطارتو بردارم =))))))))))
حالا هی بشین جلوم گو بخور=))))))))))))))))))))

عزیزم من هیچ وقت گو نخوردم
تازه من هروقت اخطار گرفتم از مدیرا تشکر کردم که ممنون که بهم گفتین چی کار بدی کردم حالا گمشو به سلامت هـِــــــــــــــری عقده ای

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - The Darkest Light - 20-02-2014

اشکان دوباره اومدی اینجارو بهم برزی!
یادته اون سری باحامد دعوات شده بود بهت گفتم تموم کن بسه دیگه اه

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ - 20-02-2014

هیچکس کمک نمیکنه نه