انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ★MoRpHeUsS★ - 20-02-2014

(20-02-2014، 15:30)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 15:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 15:25)ensi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها الان کیا مجردن توی گفتگو
اولیش خودمم

انسی
من دو تآ زن مجـآزی دارم ...

دوس دختر ندآرم Sleepy
برای عســـل هــــــــــــــــــــــــــــــــــَــــــــــــــــــــــــبو آوردی؟ 0_o

مچشو گرفتم!Sleepy
دیگه زنش نیستم!Sleepy

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - -м α є ∂ є- - 20-02-2014

خخخخخ یکی بهم پ خ داده میگه خونتون کجاسBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - † αƖιєη † - 20-02-2014

ایمان >_______________________________________<
برا من شوخر پیدا کن >_<
من شوخر میخوام >_________<
جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ >_<

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 20-02-2014

گفتم دیگه بسه!
یه غلطی کردیم!
جو رو عوض کنید!یکم خندیدم
بسه دیه جدی شید
تا دیداری دیگر خدافس:|
ای لاو یو مای وایفسBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - -м α є ∂ є- - 20-02-2014

(20-02-2014، 15:31)فاطی جووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 15:30)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سومی من
مائده

پس اسمت مائده اس

ارررررررررررررررررررهBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ρѕуcнσραтн - 20-02-2014

نیکی من و تو مجرد موندیمTongueTongue

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - !~IмДи~! - 20-02-2014

(20-02-2014، 15:30)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 15:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 15:25)ensi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولیش خودمم

انسی

دوس دختر ندآرم Sleepy
برای عســـل هــــــــــــــــــــــــــــــــــَــــــــــــــــــــــــبو آوردی؟ 0_o
بیشـور جو دُرس نکن ...

هبو کجا بود ...

دیـگع باهآش حرف نمیزنم ... میگـع 6 سال باهام دوست باش عکسمو بهت میدم ببینی ...

خخخخ .. خدایی دیوونه نیس ؟؟؟

عسل ؟!

اولیش خودمم

انسی

دوس دختر ندآرم Sleepy
بیشـور جو دُرس نکن ...

هبو کجا بود ...

دیـگع باهآش حرف نمیزنم ... میگـع 6 سال باهام دوست باش عکسمو بهت میدم ببینی ...

خخخخ .. خدایی دیوونه نیس ؟؟؟

الان فقط عسلم ...

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

(20-02-2014، 15:29)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی بخدا باهات قهرم!
بدون شوخی!
اصلا دیگه نه من نه تو!

کـیـا مگه من چیکار کردم خو بگو؟؟؟؟

بابا اینجا انقد شلوغ پلوغه همه ی ترشیده ها البته بلانسبت شادی افتادن به جون این اهورا

حتما ندیدم پستت رو

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Snow-Girl - 20-02-2014

(20-02-2014، 15:27)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مریم؟؟؟؟

مردی؟؟؟

د حرف بزن د

بامنی؟!

نه هنوز دم و بازدمی صورت میگیره ...

چی بگم خو ؟!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ensi - 20-02-2014

(20-02-2014، 15:32)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان >_______________________________________<
برا من شوخر پیدا کن >_<
من شوخر میخوام >_________<
جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ >_<
ایمانننننننننننننننننننننننننن

من هم هستم واسه من هم پیدا کن