انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

(20-02-2014، 16:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:15)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس همگی من دیگه میرم...فک کنم سومین خدافظیمه!ولی نرفتم!اما اینبار میرم!بای

بتمرگ سره جات !! ):

لوس نشو کیانا !! -__-

ببین ایسان خانوم!منو الان جو قهری گرفته!
هی میگم برم برم!!
خودمم میدونم سندرم نمیدونم چیچی قاطزدن دارم!
الانم فاز اشتیم گرفته منو!
باشه اشتی!ولی اخرین بارت باشه باهام قهر میکنیا!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-02-2014

اسم مـن بتـولـه !! یه کسی میخوام که اسمش بشه شتـول -__- !!

جنسیت هم دختر باشه |: !!

شتـول و بتـول !! -__- قشنگه {:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ✘ ßαÐ-þʘy ✘ - 20-02-2014

سلام
از طرف بز

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - mfire44 - 20-02-2014

(20-02-2014، 16:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:18)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زورت !!!

نه بابا‍‍
ای واییی بمیرم خو شد گفتی‍

اگه نمی گفتی‍.....

وااااااای!!

منم گوشام از مخمل درجه یک تشکیل شده نه؟؟

داری زیادی هزیون میگی !!

باورت نمیشه از خودش بپرس !

من دیگه با هیشکدوم شما دو تا کار ندارم !!
خودمو نمیدونم.....

ولی میدونم با مسیح زیاد کار داری!!

(20-02-2014، 16:21)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:15)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بتمرگ سره جات !! ):

لوس نشو کیانا !! -__-

هی میگم برم برم!!

|: چشم

(20-02-2014، 16:22)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم مـن بتـولـه !! یه کسی میخوام که اسمش بشه شتـول -__- !!

جنسیت هم دختر باشه |: !!

شتـول و بتـول !! -__- قشنگه {:
من شتولم!

(20-02-2014، 16:22)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:18)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زورت !!!

نه بابا‍‍
ای واییی بمیرم خو شد گفتی‍

اگه نمی گفتی‍.....

وااااااای!!

منم گوشام از مخمل درجه یک تشکیل شده نه؟؟

داری زیادی هزیون میگی !!

باورت نمیشه از خودش بپرس !

من دیگه با هیشکدوم شما دو تا کار ندارم !!
خودمو نمیدونم.....

ولی میدونم با مسیح زیاد کار داری!!
دیگه داری زیادی حرف میزنی |:

ببین من با مسیح کار ندارم بفهم اینقدر مخه منو تردمیل فرض نکن |:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - سلنا65432 - 20-02-2014

یه اتفاق بدددددددددددددددد

اااااااااااااااهAngry

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Snow-Girl - 20-02-2014

(20-02-2014، 16:20)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:16)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:09)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:06)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:02)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-____-

خو چیکار کنم؟؟؟

قبلا شاد بودم دیدم حال نمیده

الآن که تیریپ افسرده دارم بیشتر حال میده

پسره ی دیوونه!

همینجوری الکی الکی؟!

یارو شکست عشقی میخوره ، دور رو بعد میبینی داره با دمش گردو میشکنه !

اونوقت تو همینجوری ،مثلا ناراحتی؟!

کم کم جدی جدی افسرده میشیهااااا!

از ما گفتن بود!

هع......

آخه مشکل اینجاست که هستم.....

هان؟!

تو افسرده ای؟!

الهی ...

حالا چت شده داداشی؟
مسخره میکنی؟؟؟

باااااااش مسخره کن....

راحت باش....

حالا پیش خودت فکر میکنی شکست عشقی خوردم اینو میگم....

ولی نه آبجی! فراتر از ایناس

نه بخدا مسخره نکردم !

پس چی شده؟!

(20-02-2014، 16:22)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 16:21)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بتمرگ سره جات !! ):

لوس نشو کیانا !! -__-

هی میگم برم برم!!

|: چشم
اها!حالا ادم شدی!
خخخخخخخخخ!فقط حال کن تا حالا فاز قهری داشتم ،خیلم جــدّی!الان اشتیم! انگار نه انگار!