انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - 30Ḱᗩᔕ - 20-02-2014

(20-02-2014، 19:34)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 19:32)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 19:29)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 19:28)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به [b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
★★★ CHRISRONALDO ★★★ و صالح 02 هم

[b]ستاد سنگ پای همایت از کاربران مظلوم ! ^_^

[/b]
[/b]
بابا ولشون کن.بذار ما پسرا با هم حرف بزنیم اونا هم با خودشون.اصلا به ما چه.

الاه اکــــبر.... امیدوارم متوجه نشده باشید . ـــــ .

متوجه نشدم ! Huh

! _ !

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-02-2014

(20-02-2014، 19:34)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 19:33)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزت زیاد :|
ایسان یه زحمتی دارم برات...کسی پشت من حرف زد خودت جای من عمل کن {:

زبون داری به این درازی : _____________________________________________

> _ <

زبون داره که داره نوش جونش @: به تو چه!؟ هان؟! :|

تو هم زبون داری به این درازی ________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________________​___________________________

||||:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ★~Ѕдула~★ - 20-02-2014

سلام سلنا....

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - 30Ḱᗩᔕ - 20-02-2014

تا ورودی دیگر بدرود ! ^_^

بای آل ! (:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-02-2014

(20-02-2014، 19:36)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 19:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 19:33)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{: چشم عشقم جفت پا میرم تو حلقشون {: مثل موقعی که جفت پا میرفتیم تو حلق فرید |:

خخ خدافس نفسی {: Heart

قربونت عشخم ^_^♥

{: فدات جیگرم ! ^_^

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - صالح02 - 20-02-2014

بابا[b]★★★ CHRISRONALDO ★★★[/b]
یه وقت از ما دفاع نکنی.

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ★BlAcK EvIl★ - 20-02-2014

(20-02-2014، 19:34)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

> _ <

عادیه ^_^
برو بگرد ببین سنگ پاتون تو حموم گم نشده؟؟
من بزرگواری میکنم نقششو اجرا کنم :|
دیگه واقنی گورمو گم میکنم

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Mohammad 77 - 20-02-2014

(20-02-2014، 19:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

> _ <

زبون داره که داره نوش جونش @: به تو چه!؟ هان؟! :|

تو هم زبون داری به این درازی ________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________________​___________________________

||||:

:cool
ن بابا زبونش اینقده ــــ

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

چـقـد مـن اسـکـلـم|:

صـبـح هـا بـا آهـنـگ گل پری جـون بیدار میشم

امـروز میخواستم برم مدرسه آهـنـگ شروع شـد

تـو خـواب و بـیـداری بـودم بـعـد فـک کـردم دارم با لویی ازدواج میکنم!!|:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Mohammad 77 - 20-02-2014

(20-02-2014، 19:38)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا[b]★★★ CHRISRONALDO ★★★[/b]
یه وقت از ما دفاع نکنی.

بله؟ / نیازی به دفاع نداری کع Big Grin