انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ★~Ѕдула~★ - 21-02-2014

(21-02-2014، 12:19)sahar 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....

سلام خوبی آجی؟؟؟؟؟

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - 30Ḱᗩᔕ - 21-02-2014

داغ داغ ! ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر حسین فشنگچی اولين پرسپوليسی كه عدد 4 را نشان داد + عكس

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - along boy - 21-02-2014

تو ڪـہ با همـہ میلاسے

گـُـہ میخورے رو ما פساسے !

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - xx_sina_xx - 21-02-2014

احمد رضا باتوام جواب منو ندادی AngryAngryAngry

یادته به خواهرم چه فحشی دادی اونم تو گفتگو آزاد؟ یادته یا نه؟

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ★~Ѕдула~★ - 21-02-2014

(21-02-2014، 12:21)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:17)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:16)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:13)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینا مگه چیکار کردی که همه عصبانین؟؟؟؟؟؟؟
یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟

(21-02-2014، 12:13)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالا تستی بود؟

آره دیگه...

چقدر تست کار کردی؟

نصف یه کتاب رو کامل زدمDodgy

(21-02-2014، 12:16)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعـــــــی |:

ســلــآم (:

سلام آجی خوبی؟؟؟؟؟؟

این دلیل نمیشه که. پس کنکور میخوای بدی میخوای چکار کنی!! کنکور یه تست از سال اول دبیرستانه یه تست از کتاب دوم تا بگیر آخر...
باید کتابای تست بیشتری کار میکردی
تست زدن هم خودش فوت و فن داره ساینا

نه بابا؟حالا تو میخوای به من یاد بدی؟؟؟؟
مثل اینکه 4 ساله دارم تیزهوشان میخونم......بعدشم دوشنبه بهمون گفتن....ینی فقط 4 روز وقت داشتم.....

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - இFATEMEHஇ - 21-02-2014

احمـــــت اوج نگیـــر (:

(21-02-2014، 12:22)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داغ داغ ! ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر حسین فشنگچی اولين پرسپوليسی كه عدد 4 را نشان داد + عكس

بـــرادر امیـــر انقد لینک نــزار !!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - along boy - 21-02-2014

خدافظ عسل

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ - 21-02-2014

(21-02-2014، 12:23)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمد رضا باتوام جواب منو ندادی AngryAngryAngry

یادته به خواهرم چه فحشی دادی اونم تو گفتگو آزاد؟ یادته یا نه؟

هوی آرام بآش ! Dodgy
آره یآدمه ! Dodgy
تو هم یآدت به دخترآی انجمن چی میگفتی ! Dodgy
من حتی شمآرتو دارم ! Dodgy
به دخترا چی میگفتی بگم بگم ! ؟ Dodgy

خدآفظ عسل ! (:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - xx_sina_xx - 21-02-2014

(21-02-2014، 12:21)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:15)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:13)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:11)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:09)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینا جان لطفا دهنتو ببند:|
هرکی ندونه من که میدونم چ غلطی کردی:|
احمدم بی دلیل بات مشکل ندارع:|

احمد رضا خان بیا اینجا بگو چی شده. مشکلت بامن چیه؟ مرد نیستی اگه نیای

ببین من یبآر گفتم صآبر خودش منو محروم کرد ! خب ! ×_× ( یعنی بآ آدم فضول من کآری ندارم ! )
تو خودت میدونی چکآرآی کردی پس نمیخوآد من بگم !

احمدرضا یادته به خواهرم چه فحشی دادی اونم تو گفتگو آزاد؟ یادته یا نه؟

تو هم یآدت اون چیزی که من بهت گفتمو به همه دخترای انجمن میگفتی ! Dodgy

دخترایه انجمن به تو ربطی نداره که مگه خواهرت هستن؟؟؟؟ هستن؟؟؟؟؟؟ ولی تو به خواهر من فحش دادی
همون شبی که فرداش امتحان داشتم
تا صبح اعصابم خورد بود. احمد رضا تو خوشت میاد یکی خدای نکرده به خواهرت فحش بده؟؟
خوشت میاد یا نه؟

وقتی فحش دادی همون لحظه از صفحه عکس گرفتم فرستادم برای صابر
من دروغ میگم بچه ها؟؟؟ برید از صابر بپرسین

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Mohammad 77 - 21-02-2014

سلام