انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ჯ Simón BóLIvaЯჯ - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:33)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:30)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:28)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:25)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:04)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسن؟تویی؟ -______-

آره دیگه پس میخواستی کی باشهBig Grin
چه خوبه من هر وقت خدافظی میکنم گفت و گو آزاد میشه اتوبان
حالا موقعی که هستیم پرنده هم پر نمیزنهBig Grin

وای!پاشو برووو >______<
الان همه میرن تو اومدی ، نیگا .. -____-
حسن کوچک! -___-
هیهیهیهی *^_____^*

برو بابا زورو جان
تو برو تو مزرعه خاک بازی کن باوووووBig Grin

حالا خوبه ی سوژه داریآ ! -____-

تو بابازرگ اصن،اه اه اه !من ک میدونم اندازه فندق عقل تو کلت نداری! -_____-

خوبه بعد از دوسال فهمیدی که عقل تو کلم نیست...
مگه تو انتظار دیگه ای داشتی؟؟Big Grin
من تا نمیگفتم خاک بازی که متوجه نمیشدی حسن که بود و چه کرد:112:

(19-02-2014، 18:33)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:33)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:28)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:26)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـاغا فـرزام با من قهـره -__- !!
خیلی ادمی بخوام بات قهر کنم |:
-_-

(19-02-2014، 18:27)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فرزام همون باب اسفنجی خودمونه یا یه کی دیگسHuh
همون باب اسفنجیم ^_^ 
توام عموم بودی -_-

یادش بخیر عموی ملودی هم بودم قبلا:ngh:
چطوری تو؟
یه آیت الکرسی بذار دوباره تو چت روم تا فضا عوض شهBig Grin
خوبم ^_^
بقره بزارم ؟:d

بذار مهم نیته که اونم باسه من خیره...مدیونی اگه شک کنیBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - I LOVE YOU FARHAD - 19-02-2014

بگین کی میخواد مدیر بشه ؟

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - M ATIN - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ها اینجا به سگ هم کم محلی میکنید چی برسه به من |:

خدافس -_-

سلام
یه چیزیم تو فقط سپاس میدادی نظر نمی دادی که باهات بحرفیم

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Magical Girl - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:33)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی.. (:

نگفــــــتم لبخند ملیح نزن ؟! >_______<

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ها اینجا به سگ هم کم محلی میکنید چی برسه به من |:

خدافس -_-

کوفت-_-
خودت محل نمیدی-_-
_-_

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - M ATIN - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:38)emad bmw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگین کی میخواد مدیر بشه ؟

منBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - along boy - 19-02-2014

خبر سلامتی. خودت درچه حالی

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:37)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:30)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:28)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ادمی بخوام بات قهر کنم |:
-_-

پ ن تو آدمی |:

اصن به درک -__-

|: یک یدیگه جای این سپاس بده به من |: !!
-_-
-_-
مگه تو قرار نبود قصاص شی ؟-_-
نع خیـر -__- !!

رفتم خانوادشو راضی کردم |:

از شما ها که آبی گرم نمیشد -__- !!

خودم دست به کار شُـدم |:

ولی . .یـه سوال |:

سوسک کشتن هم قصاص داره!؟ -__-
حبس ابدم دارع -_-
تازشم -_-
تو پشه کشتی -_-
بخاطر توهین ب سوسکم باید مجازات شی -_-
اصن شاید سوسکم کشته باشی o_O
|: . . !

خو ؟! |: . .

کشتم که میگم-__- !!

به درک بـآو |:

برم بمیرم بهتره -__- به پشه ها بگین من میخوام آدم بشم |:

قصاصم کنـن -__-

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - xx_sina_xx - 19-02-2014

به این میگن ماشین!!

گــفـتگـوے آزاد 【82】 44

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Magical Girl - 19-02-2014

(19-02-2014، 18:37)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:33)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:30)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:28)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 18:25)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه پس میخواستی کی باشهBig Grin
چه خوبه من هر وقت خدافظی میکنم گفت و گو آزاد میشه اتوبان
حالا موقعی که هستیم پرنده هم پر نمیزنهBig Grin

وای!پاشو برووو >______<
الان همه میرن تو اومدی ، نیگا .. -____-
حسن کوچک! -___-
هیهیهیهی *^_____^*

برو بابا زورو جان
تو برو تو مزرعه خاک بازی کن باوووووBig Grin

حالا خوبه ی سوژه داریآ ! -____-

تو بابازرگ اصن،اه اه اه !من ک میدونم اندازه فندق عقل تو کلت نداری! -_____-

خوبه بعد از دوسال فهمیدی که عقل تو کلم نیست...
مگه تو انتظار دیگه ای داشتی؟؟Big Grin
من تا نمیگفتم خاک بازی که متوجه نمیشدی حسن که بود و چه کرد:112:

حــــسن ک کلم بود و هیچ غلطیم نمی کرد -______-