انجمن های تخصصی  فلش خور
بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم (/showthread.php?tid=95470)

صفحه‌ها: 1 2

بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - alireza atashin - 13-03-2014

من یه پسر بد بودم داشتم دنبال اهنگ میگشتم اینو دیدم
و خداییش تغییر کردم اگه کسی دوست نداره اینجوری بشه خداییش دس از علافی برداره و بیاد تو راه راست . که این چیزا میره و ما میمونیم و خدا
من دیگه چیزی نمیگم خودتان ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://islam-online.rozblog.com/post/10/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-18.html
هیچکی از کار خدا سر در نمیاره. یا علی مدد
my god take my hand
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - ESSE BLACK - 22-08-2014

دادا اعتقاد منم عوض کردی.درسته درگیری لفظی داشتیم ولی همه ی اونا به کنار.
خدایا شکرت که منو یاد خودت انداختی
خدایا توبه بخاطر گناهایی که انجام دادم

خدایا کمکم کن نمازم رو بخونم

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - خخخخ - 22-08-2014

یا علی می ترسم ببینم می خوندم می خونم و خواهم خواند:'(

(22-08-2014، 0:33)(نیرو وحش) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی همیشه هس که عاشق منه
نگام که میکنه پلک نمیزنه
تنهاس خودش ولی تنهام نمی ذاره
دریا که چیزی نیست
عجب دلی داره 
با گریه هام میاد غمامو حل کنه
نزدیک میشه تا منو بغل کنه
از اسمون شهر خیلی پایین تره درو که وا کنم خدا پشت در
چشمامو بستم از کنارش رد شدم
چشماشو بسته تا نبینه بد شدم
هر کاری می کنم ازم نمی گذره
حسی که بین ماست از عشق بیشتره
نا مهربونی با دلم نمی کنه 
به هیچ قیمتی ولم نمی کنه
یه قطره اشکمو که می درخشه باز
بهونه می کنه منو ببخشه باز

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - ESSE BLACK - 04-09-2014

(22-08-2014، 0:35)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی می ترسم ببینم می خوندم می خونم و خواهم خواند:'(

(22-08-2014، 0:33)(نیرو وحش) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی همیشه هس که عاشق منه
نگام که میکنه پلک نمیزنه
تنهاس خودش ولی تنهام نمی ذاره
دریا که چیزی نیست
عجب دلی داره 
با گریه هام میاد غمامو حل کنه
نزدیک میشه تا منو بغل کنه
از اسمون شهر خیلی پایین تره درو که وا کنم خدا پشت در
چشمامو بستم از کنارش رد شدم
چشماشو بسته تا نبینه بد شدم
هر کاری می کنم ازم نمی گذره
حسی که بین ماست از عشق بیشتره
نا مهربونی با دلم نمی کنه 
به هیچ قیمتی ولم نمی کنه
یه قطره اشکمو که می درخشه باز
بهونه می کنه منو ببخشه باز
شعرت خیلی جالبه ممنون

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - رجب 12354 - 04-09-2014

ممنون خیلی خوب بود عبرت گرفتم
راستی فیلم واقعی سجاده ی نمازخون هم هست ولی من ندارم که بذارمش
تو اپارات پیداش میکنید

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - [χσℓσνєѕтєя] - 05-09-2014

یاخدا میخوام گریه کنم حالم خیلی بد شد

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - Titiw - 05-09-2014

من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - چه گوارا - 07-09-2014

اولین کلماتی که ما در قران کریم می خوانیم این است : به نام خداوند بخشنده و مهربان 
خداوند بخشندگی و مهربانی خود را اول بیان می کند تا به ما بگوید او می بخشد اگر بخواهیم و پیشمان باشیم 

ولی در اخر هم می گوید عذاب دردناکی برای گناه کاران است عذابی ابدی که پایانی ندارد و جاودانه خواهد ماند .

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - Ɗαяк Qυєєη - 07-09-2014

شما اگه واقعا اهل دین و نماز باشی ، نیازی ب این فیلم ها نیس :|

بخاطر ترست داری میخونی پس .. ن بخاطر علاقه ب خدا !

RE: بچه ها من نماز نمیخوندم ام بعد از دیدن این فیلم دیگه میخونم - آرمین سلطان داداشها - 07-09-2014

من نمازخون بودم ولی بادیدن این فیلم یکم وحشت کردم[img]images/smilies/newsmilies/N_aggressive%2840%29.gif[/img]