انجمن های تخصصی  فلش خور
دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس (/showthread.php?tid=96926)

صفحه‌ها: 1 2 3

دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - Ayda khoshgele - 19-03-2014

يش از ۳۰ درصد بلژيکی ها بر اين باورند که دختر شايسته ی پيشين بلژيک Tatiana Silva زيباترين لبها را در اين کشور دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس 1
به گزارش ایران ناز به نوشته ی روزنامه ی هلندی زبان Het Laatste Nieuws چاپ بلژيک، يک نظرسنجی انجام شده از سوی Kruidvat نشان می دهد که نيمی از خانمها با استفاده از رژلب به اندازه ی تاتيانا زيبا خواهند شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس 1
در اين نظرسنجی که ۷۵۰ خانم بلژيکی در آن شرکت کرده اند نشان می دهد رژلب به آنها کمک می کند تا خود را جذاب تر احساس کنند. گفتنی است از نظر بسياری از آقايان، خانمهايی که رژلب دارند جذاب تر هستند.

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - The Light - 19-03-2014

(19-03-2014، 17:18)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبهای من بهتره:angel::dodgy: 
حالا نه اینکه بهتره ولی خیلی هم  مایه نیست نمیدونم ما که دکتر جراحی زیبایی لب نیستیم تشخیص بدیم....:angel::cool:
مچکرم:heart:
تو هر عکسی دخترا میگن من بهترم :):):)

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 19-03-2014

من زیبایی خاصی تو لباش نمیبینم-__-

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - noosha joon - 19-03-2014

(19-03-2014، 17:55)capitan_price نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2014، 17:18)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبهای من بهترهAngelDodgy 
حالا نه اینکه بهتره ولی خیلی هم  مایه نیست نمیدونم ما که دکتر جراحی زیبایی لب نیستیم تشخیص بدیم....Angel:cool:
مچکرمHeart
تو هر عکسی دخترا میگن من بهترم SmileSmileSmile
حالا نه اینکه بهتره ولی خیلی هم  مایه نیست نمیدونم ما که دکتر جراحی زیبایی لب نیستیم تشخیص بدیم.: /

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - ~× like nOboDy ×~ - 19-03-2014

شاید اگه نخنده قشنگه -__-
لب بالاییش قشنگه

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - پرنسس گاردنیا - 19-03-2014

والا لب های من خوشگل ترهBig Grin

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - Thyme - 19-03-2014

کجای لباش قشنگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای خدای من!!!!!!!
گدای در خونه ی مالبای قشنگ تری دارع بخدا!
والاع....

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - dj erfan - 19-03-2014

عکس که ممکنه فتوشاب باشه یا هر چیز دیگه,برای متوجه شدن این موضوع باید عملی کار کردBig Grin

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - -Demoniac- - 11-12-2017

بنظر من زیباست و طبیعی فرم داره و گوشتیه (:

RE: دختری که صاحب زیبا ترین لب است+عکس - mobina_frg - 11-12-2017

Undecided Exclamation