انجمن های تخصصی  فلش خور
اخرین شب سال92 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: اخرین شب سال92 (/showthread.php?tid=96982)

صفحه‌ها: 1 2 3

اخرین شب سال92 - sara-ice girl - 19-03-2014

سلام بچه ها خوبین؟ایشالا همیشه خوب باشید.
بچه ها امشب اخرین شب ساله دلم برای سال 92 تنگ میشه این سالی ک دیگه داره تموم میشه برای من بهترین و عالی ترین سال زندگیم بود چون قشنگ ترین خاطراتم توش رقم خورد.
بچه ها چون امشب اخرین شبه ساله پس بیاید یکاریم کنیم.
اسم کسایی که از دستشون ناراحتین اسم کسایی ک دلتون براشون تنگ شده اسم کسایی که دوست دارین دوباره ببینینشون اسم کسایی که میخواین ازشون معذرت خواهی کنین اسم کسایی که دلتون میخواد بهشون بگی دوستشون داری اسم کسی که میخواین بهش اعتراف کنین و خلاااااااااااااااااااصه اسم همهشونو بنویسین
و در اخر لطفا یه جمله یادگاری برای من بنویسین فرقی نداره چی باشه هرچی که خودتون دوست دارین رو بنویسید..بیاید اخرین شب سال هممون کنار همدیگه باشیم.

RE: اخرین شب سال92 - asal.hz - 19-03-2014

خاله هامBig GrinBig Grin
عشقامBig GrinBig Grin
خودمSad
اما دلم اصلا برا سال 92 تنگ نمیشهSleepyچون اصلا سال قشنگی برام نبودcryingcryingبه جز تابستونشcryingcrying

RE: اخرین شب سال92 - نازنین ضرغامی - 19-03-2014

سال خوبی بودی 92,راضی بودم.از خعلیا دلگیر شدم از مامانم و بابام,از علی.و دلم فقط واسه ی نفر تنگ شده اونم فرشاد بوده .میخوام بهش بگم عزیزم دوستت دارم.ساله نویه همگی پیشاپیش مبارک

RE: اخرین شب سال92 - ըoφsիīkα - 19-03-2014

خیلی از دست یه دوست ناراحتم
دلم برا غزل و امیر تنگ شده
دوست دارم دوباره امیر رو ببینم
معذرت؟ برو بابا عمرا
دلم می خواد به گیسو بگم عاشقشمممم
مرسی ایده ات عااااااااااااااالی بودHeartHeartHeart
سال خوبی داشته باشی و هرگز به حرفای کسی که حرفش فقط حرفه اعتماد نکن.

RE: اخرین شب سال92 - sara-ice girl - 19-03-2014

(19-03-2014، 21:51)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی از دست یه دوست ناراحتم
دلم برا غزل و امیر تنگ شده
دوست دارم دوباره امیر رو ببینم
معذرت؟ برو بابا عمرا
دلم می خواد به گیسو بگم عاشقشمممم
مرسی ایده ات عااااااااااااااالی بودHeartHeartHeart
سال خوبی داشته باشی و هرگز به حرفای کسی که حرفش فقط حرفه اعتماد نکن.
BlushBlushBlushBlushAngelAngelهمچنین عزیزم

RE: اخرین شب سال92 - ✘PETER✘ - 19-03-2014

خیلیا.........Sad

(19-03-2014، 21:54)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلیا.........Sad
همین؟

RE: اخرین شب سال92 - -khoRshid - 19-03-2014

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinنمیدونم اوه مای گاد در موقعیت بدی قرار گرفتم نمیدونم باید چی بگم دارم لال میشم ل.ا.ل __________________________

RE: اخرین شب سال92 - فرهاد1370 - 19-03-2014

یکی بود که دوس داشتم باورم کنه ولی حیف.......

(19-03-2014، 21:58)-khoRshid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinنمیدونم اوه مای گاد در موقعیت بدی قرار گرفتم نمیدونم باید چی بگم دارم لال میشم ل.ا.ل __________________________
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinدور از جون