انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 (/showthread.php?tid=97970)

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - ERF@N - 26-03-2014

(26-03-2014، 11:25)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:22)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاچه فریدو جر دادین ولش کنید خو25r30
اره واقعا Big GrinBig GrinBig Grin

شما حرف نزن فقط سپاس بزنUndecided

نمیخوام میخوام بحرفمTongue
حوصلم پوکیدع خو چیکا کنم
داییمی خیر سرت سرمو گرم کن مجبور نشم یاوه بگم والاهDodgy

دختری که پستای دایی شو سپاس نزنه به چه دردی میخوره؟Sleepy

(26-03-2014، 11:26)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:24)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نمیدونم چرا اقا فرید بامن لجه[img]images/smilies/confused.gif[/img]
فقد تبریک عیدو تولد گفتم[img]images/smilies/newsmilies/crying.gif[/img]
من لجم با شما؟ من اصن تازه شما رو دیدم!
فرید این با خودشم درگیره ولش کن|:

در حده گربه ماهیه آفریقایی موافقمWink

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - FARID.SHOMPET - 26-03-2014

نقل قول: چه عجب ماهم ادم شدیم!
خب:سلام اقا فرید سال نوتون مبارک100سال به این سالها هرروزتان نوروز نوروزتان پیروز[img]images/smilies/newsmilies/4chs.gif[/img]
من دیگه اینجا کسی رو مدیر یا نویسنده نمی کنماBig Grin اگه گفتن با فرید جور شو تا مدیر یا نویسنده بشی بدون که این داستانا ماله گذشته بود.Big Grin

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - Ƒαкє ѕмιƖє - 26-03-2014

(26-03-2014، 11:26)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو پرادایس ما پسرا جمع میشیم قرآن میخونیمcrazy

آرع با هـوریان بهشتی .. ^_^ |||:

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - -м α є ∂ є- - 26-03-2014

(26-03-2014، 11:28)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقـد بعضیـا پـاچـه خـوارن |||: ..

این مُـدیره تا عُمرش تاحالا ندیدتش این دُخی رو بعـد دُختره میگه چرا باهام لجی که معنی درستش میشه ~~>[ بهم توجه کن توجه توجه] |:

یـآ ب معنـای دیگـری [ نوسنده یا مُدیر هم بکنی منو خیلی خوب میشه |:] یـا [ با من مهـربـان باش |: ] و یـآ ...

بلـی -_-

معنای دیگری هم دارع که نگم بهترع خانوده اینجا نشستهBig Grin

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - I LOVE YOU FARHAD - 26-03-2014

مونا فقط سپاس میده |"_"|
بحرف خوب ...:|

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - # αпGεʟ - 26-03-2014

هوفففففف اخه دیروز گفتم شایداقافرید پنهونی میومد بهم چپ چپ نگاه کرد
من فوریه ثبت نام کردم اقا فریدAngel

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - !~IмДи~! - 26-03-2014

(26-03-2014، 11:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: به نکته کاملا بزرگی اشاره کردی[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

چه طور؟ مگه تو می دونی کی بوده که منو تشویق به سر زدن به اینجا می کرده؟

نقل قول: چرا چن روز؟همیشه باشید دیگه ناسلامتی مدیرهستید
ببین لجی بامن ادم دلش میخوادبااین لج خودکشی کنه[img]images/smilies/newsmilies/crygirl.gif[/img]
توی پروفایلم نوشتم که چقدر برنامه هام سنگینه. وقت نمیشه که بیام. تازه شما اصن مگه منو میشناسید؟

راستی این چند ماه که من اصن نبودم چند نفر و کیا بهم فوش دادن؟Big Grin

داشی اینا رو بیخیال ..

این تاپیـک کی بررسی میشه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37359

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - MOHSENEBRAHIMI - 26-03-2014

من برم ناهار |:

یه رب دیگه میام

فعلا

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - armin van buuren - 26-03-2014

کیا گوگل پلاس یا همون حساب گوگل دارن   ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - ERF@N - 26-03-2014

(26-03-2014، 11:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی این چند ماه که من اصن نبودم چند نفر و کیا بهم فوش دادن؟Big Grin

|: من ..

من که همیشه میدم ولی تو دلمUndecided

(26-03-2014، 11:28)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:26)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 11:22)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرشته ی جهنمی البتهTongue
ن بـاو ؟! ^_^ شُما چی هستین اون وخت ؟! :|
تو پرادایس ما پسرا جمع میشیم قرآن میخونیمcrazy

خودت به این حرفی که زدی ایمان داری؟ خدایی؟Big Grin

نــــــــــــــــــــــــــع