امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موفقیتی دیگر و کشفی لذت بخش در گنج یابی

لطفا کپی نکنید!!کلیه ی مطالب به ایران سرزمین گنج های گمشده تعلق دارم.پس کپی نکنید!

معرفی جدیدترین تجربه موفق در گنج یابی
موفقیتی دیگر و کشفی لذت بخش

موفقیتی دیگر و کشفی لذت بخش در گنج یابی 1

موفقیتی دیگر و کشفی لذت بخش در گنج یابی
معرفی جدیدترین تجربه موفق در گنج یابی
موفقیتی دیگر و کشفی لذت بخش

دیشب وقتی برای بار دوم خبردار شدم که یکی دیگر از جویندگان و مشترکان این وبلاگ به موفقیتی ارزشمند دست یافته است، بار دیگر به خود بالیدم، چرا که مطلع شدم که با استفاده از مطالب این وبلاگ و همچنین دریافت مشاوره و راهنمایی از بنده، تعدادی از دوستان بزرگوارمان، به یک پیروزی و موفقیت جالب توجه ، دست یافته اند.
پس از شنیدن این خبر مسرت بخش، باز هم همچون گذشته، شادمان گردیدم و برای بالا بردن سطح اطلاعات دیگر عزیزان، تصمیم گرفتم، همچون گذشته این مورد را نیز بدون نام بردن از منطقه و یا اشاره به نام و کد اشتراک اشخاص، با تیتر فوق منتشر نمایم، باشد تا موجب موفقیت شما نیز واقع گردد. انشا الله
در یکی از مناطق کوهستانی کشور، در زیر یک مجسمه و سنگ نگاره ای که به مانند تصویر منتشر شده در این وبلاگ بود (شتری نشسته در شیب کوه) دوستان خوبمان توانستند، درست در زیر سنگ شتر و در عمق ۲ متری زیر آن، یک قبر بیابند که در کنار جسد تعدادی لوازم و مجسمه سنگی که بسیار زیبا و نفیس می باشند، کشف نموده و بدلیل کوچک بودن محل حفاری نتوانسته اند کمی بیشتر حفاری را ادامه دهند و فقط اشیاء کنار جسد را برداشته اند.
علامت شتر دارای معانی بسیار زیادی می باشد که تقریبا بجز یکی دو مورد، در بقیه موارد همیشه دارای دفینه و گنج می باشد.
توجه داشته باشید که این علامت اگر درست همانند تصویر فوق باشد، اگر در گذشته به تاراج نرفته باشد، ۱۰۰٪ دارای دفینه خواهد بود و محل صحیح حفاری هم، زیر سنگ زیرین شتر می باشد.
در هرصورت ضمن اینکه برای همه شما آرزوی موفقیت می نمایم، این نکته را متذکر شده و پیشنهاد می کنم که چنانچه به چنین موردی برخورد کردید، ابتدا کمی با حوصله و با ابعادی بزرگتر کنار تخته سنگها را به عمق ۲ تا ۵/۲ بکنید و سپس به سمت زیر سنگ شتر تغییر مسیر دهید تا بتوانید، کمی مسلط تر به سمت هدف راه یابید.
امیدوارم تک تک شما عزیزان، بتوانید، به گنج و دفینه ای ارزشمند، دست یابید، کافی است به خود و توانایی های خود ایمان داشته باشید. به امید آن روز

لطفا کپی نکنید!!کلیه ی مطالب به ایران سرزمین گنج های گمشده تعلق دارم.پس کپی نکنید!
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Altair...
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اطلاعات کامل از جشن ها و دیگر رویدادهای زرتشتیان...!!!!!!!
  تصویری دیگر از امیرکبیر/ سرنوشت غم‌انگیز توسعه در ایران
  ناگفته‌هایی از تدفین امام و مکان‌یابی حرم
  عکس العمل دیگر کشورها در قبال جنگ داخلی اسپانیا
  فولادوند: از فلسفه تاریخ غفلت شده است/ هاشم آقاجری: مورخان عمله‌های رشته‌های دیگر نیس
  زندیان.....رابطه با دیگر کشورها
  لغو بردگی یا برده‌هایی که دیگر فایده نداشت برده بمانند+ تصاویر
  صد سالگی جنگ جهانی اول؛ نگاهی دیگر به فاجعه‌ای بزرگ
  ریشه یابی نابودی قسمت اعظم کتاب مقدس زردشتیان
  آهنگ ((لنین جوان بار دیگر گل ماه اکتبر شد))+ترجمه انگلیسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان