نظرسنجی: شما سایت فلش خور رو در چه حد میبینید؟
ضعیف
متوسط
خوب
عالی
بسیار عالی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سایت فلش خور

Photo 
به نام خداSmile___ سلام دوستان خواستم یه نظر سنجی بذارم برای سایت فلش خورHuh که چرا شما به سایت فلش خور میایید ، اصلا بذارید خطم کلامو بگم شما فلش خور رو در چه سطح میدونید ضعیف/متوسط/خوب/عالی/بسیار عالی/ به نظرم بعضی از سایت ها اصلا بازدید کننده ندارند مثلا Hک و کلوب خیلی کم میاند که من اصلا کسی رو ندیدم در اون انجمن ها ، ولی موقعه ای صابر سایت فلش خور رو زد من و امین سپهر همون موقعه وارد شدیم و ثبت نام کردیم و تند و تند نظر میدادیم و یه چیز رو فهمیدم که مردم بیشتر دوست دارند در محیط سرگرم کننده باشند تا موضوع های جدا همین موضوع رو کش ندم. پس لطفا همه در مورد سایت فلش خور نظر بدند و اگر نظرشان ضعیف یا متوسط هست دلیلش رو بگن تا رسیدگی بشود/ممنون میشم با تشکر/مهران/Heart
{من دادم بسیار عالی چون به نظرم همه چیز سایت تکمیل هست و خوبی اینجاست که بیشتر چیزایی رو این سایت داره دیگر سایت ها ندارد.}
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، FARID.SHOMPET ، mohamad66 ، poya ، Ξrιc logιc ، AFEE BOZORG ، pink devil ، frozen✘girl ، فلانی ، .shakila. ، HAMED HOSSEINI ، AmItiSe ، deymon1 ، Magical Girl ، *larmes de Feu* ، benyamin ، عغلانی ، black devil ، mahsa_joon ، Kamila❤ ، RedSparrow ، raha3000 ، mohammad ali ، zeinab ، فرشته ي كوچولو ، پرنوش ، white angel ، raha8919 ، PN2 ، kame ، رندی ارتون ، The Ginkel ، ƝeGaЯ ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، نانا☀2012 ، ÐeaÐ GiЯl ، MissLone ، Apathetic ، ✘Nina✘ ، *mehran* ، atena1 ، キム尺刀ム乙 ، hastiiiii ، قاتل ، R.t.R.d ، Mason ، GαяBagє Gιяℓ ، m016 ، LOVE KING ، *setare* ، parnia tajik ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، *هلیا* ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Snow-Girl ، .maryam. ، Atoosa.s ، *Armila* ، شاهی1378 ، T A R A ، βΑllεяiηΑ♡ ، saji jooni ، M.H2 ، هانیتا ، roya-p ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، PROOSHAT ، samaneh111 ، shawkila ، ELISA J0ON ، FurY ، ƒяσzєη ℓσνє ، aida.kh ، mehran%1 ، محمدحسین1112 ، Mohammad 77 ، eli81 ، ღSηow Princessღ ، نگار جون ، M A H S A N` ، ~Mahnaz~ ، mehrad hiden ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ★MoRpHeUsS★ ، marziyeh joon ، mahdi.ir ، hanieyh ، دخمل باحال ، ali320 ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، pink lady ، روناز ، Mr.Robot ، BlAcK dAy ، Thyme ، Meteorite ، spent † ، خانم خلاق ، ✘PETER✘ ، Iran Girl ، ترینا ، نازنین 62 ، یاشگین جون ، off-girl ، f-ghaemi ، Brooklyn Baby ، Cigarettes.at.daybreak ، || Mιѕѕ α.η.т || ، محمدحسین رضایی
آگهی
راستش من بسیار عالی رادادم ولی نمیخوام بگویم که اینجا بد است ولی کلوپ که آجی من در آنجا عضو است از اینجا خیلی بالاتر است راستش من در آن جا عضو نیستم چون در آنجا آدم ها به 20000 میرسن برای همین از صابر میخواهم به آنجا برود و امکانات آنجا را در اینجا فراهم کند ومثلا برای نمونه برای اینجا پلیس بذارد و .............
(به امید استودیو ی بازی سازی بازی های آنلاین فلش . فلش خور)
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، mohamad66 ، Mahdi m.g ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، فرشته ي كوچولو ، *larmes de Feu* ، mahsa_joon ، ÐeaÐ GiЯl ، هلیا جان ، hastiiiii ، s /a/m/a/n/@nri ، ...asall... ، *هلیا* ، نگار جون ، روناز ، نازنین 62
به نظر من سایت فلش خور بسیار عالی هستش.
سایت فلش خور چون بازدیدش خوب بود و سایت بازی آنلاین بود انجمنش هم گرفت.
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، mohamad66 ، Mahdi m.g ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، فرشته ي كوچولو ، fl91 ، mahsa_joon ، ÐeaÐ GiЯl ، *هلیا*
بهترین سایته
میگن شیشه دل نداره اما وقتی روش نوشتم دوستت دارم آروم آروم گریه کردcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mohamad66 ، Mahdi m.g ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، فرشته ي كوچولو ، عغلانی ، mahsa_joon ، hastiiiii ، *هلیا* ، امل ، marziyeh joon
عالیه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
با تشکر:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، mohamad66 ، Mahdi m.g ، mahsa_joon ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، ÐeaÐ GiЯl ، ✘ kArTeL ✘ ، *هلیا* ، شاهی1378 ، marziyeh joon
دمتون گرم
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر ، mohamad66 ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، mahsa_joon ، ÐeaÐ GiЯl ، *هلیا*
آگهی
دمه شما هم گرم Blush
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad66 ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، mahsa_joon ، ÐeaÐ GiЯl ، Apathetic ، *هلیا* ، شاهی1378
بنظرم سایت فلش خور عالیه خیلی دوسش دارمHeart
وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن . . .

«اللهم عجل لولیک الفرج» یعنی گناه نکنیم ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، mohamad66 ، mahsa_joon ، ♥ Sky Princess♥ ، frozen✘girl ، فلانی ، black devil ، ƝeGaЯ ، ÐeaÐ GiЯl ، Apathetic ، *هلیا* ، شاهی1378 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، عاشق خدا
سایتتون بدنبوExclamationExclamationExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، فلانی ، mahsa_joon ، ^BaR○○n^ ، *هلیا* ، شاهی1378
بخدا من بدون فلش خور نمیتونم زندگی کنم عاشقش شدمHeartHeartHeart
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط fat.k ، ♥ Sky Princess♥ ، pink devil ، mahsa_joon ، frozen✘girl ، فلانی ، ƝeGaЯ ، ÐeaÐ GiЯl ، ✘ kArTeL ✘ ، فرنوش2 ، قاتل ، R.t.R.d ، *هلیا* ، محمدحسین رضایی ، شاهی1378

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان